Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zsiadle mleko

Jaki samochód polecacie jako pierwsze auto.

Polecane posty

Gość Anitka1996
A ja polecam to, na którym się zdawało :) I dobrze by było krótkie, jeśli masz problem z parkowaniem. Mi rodzice kupili toyotę yaris i bardzo się z nią zakumplowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina3
ja bym proponował spróbować skołować troszkę większą sumkę i zwyczajnie postawić na lepszy pojazd, chociażby na volvo, które ja ostatnio zakupiłem w www.intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl/. Szwedzka estetyka zachowana w pojazdach! i jaka jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MerlonBr
Zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu.. Myślę, że moglby być to Nissan bo calkiem spodobały mi się te samochody. Przede wszystkim za całkiem fajną kwotę można znaleźć autko, które jest w miarę nowe. Rozważam kredyt 50/50.. Korzystaliście z takiej opcji? Warunki znalazłem tutaj : https://www.nissanfinance.pl/kredyt-50/50%2C5-procent Zastanawiam się czy zostawić to takiemu właśnie pośrednikowi czy może szukać czegoś bezpośrednio w bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millenka23
Na pewno coś mniejszego może taki ford fiesta jak tutaj stoi w komisie http://noweuzywane.eu/lista/ford-fiesta/ siostra niedawno prawko zrobiła i chyba rodzice jej właśnie taki samochód zakupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marccel
Kup sobie na początek niedrogie auto najlepiej z instalacją lpg. Nie ma co szaleć na początek ale oszczędność na kosztach paliwa zawsze jest ważna. Jak się zdecydujesz założyć zestaw optima to na tej stronie http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat łatwo znajdziesz dobry warsztat w którym go zamontują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarol
mam właśnie w fordzie zestaw optima nano, warto w taką instalację zainwestować bo szybko się rzeczywiście zwraca a to polski sprawdzony producent, w warsztacie w którym ja byłem też ten zestaw właśnie polecali jako niezawodny i dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdałam prawko za pierwszym razem, ale wolałam poczekać i odłożyć pieniądze na lepszy samochód zamiast się męczyć ze starym gruchotem. Kupiłam sobie suva XLV, bo zawsze mi się wydawało, że większe auta są bezpieczniejsze. Jeździ się wygodnie, parkuje też bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszStrzałkowski
Jak już wyselekcjonujesz modele aut, które chciałbys kupic to ze swojej strony mogę polecić Ci apke http://powiadom-mnie.pl dzieki ktorej nie będziesz musiał przeszukiwać wszystkich serwisów ogłoszeniowych ręcznie, bo aplikacja dosłownie minute po pojawieniu się ogłoszeń które mogą cię interesować wysyła je na twój e-mail i możesz je oglądać tam z panelu klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja córce teraz yarisa kupiłem. Mało pali, części do niego w jakości oe z delphi zamówiłem żeby go troche podszykować i będzie miała zeby sie po mieście kręcić czy na uczelnie dojeżdżać. Najmłodszy nie jest ale na czymś sie musi nauczyć jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDKASYK
Teraz popularne są auta elektryczne tutaj o tym czytałam http://ecosamochody.pl ale wiadomo cenowo nie dla każdego jest ten segment dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astra 2 nie wychodzi mega drogo w zakupie i utrzymaniu, delphi ma dużo części do niej jeśli chodzi o eksploatację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o elektrycznych samochodach? takie piękne cacka! i prostsze w obsłudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och elektryki - taka cisza na drogach, wyobraźcie to sobie. Nie słychać śmigających aut, nie trzeba barier dźwiękochłonnych, suną cichutko i w dodatku nie emitują smrodu. Piękna przyszłość, szkoda tylko, że rząd w Polsce przegapia sytuację z elektrykami i wodorowymi. Niemcy i Brytyjczycy będą śmigać, a my zaczniemy dopiero budować sieć ładowarek krajowych. Totalna porażka. I niech sobie Morawiecki gada o milionie autek elektrycznych w Polsce do 2020 - jak mają się pojawić skoro nie ma ładowarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale stacje szybkiego ładowania cały czas się pojawiają. Także wszystko kwestią czasu. Poza tym takie hybrydy toyoty tankujesz normalnie benzyną, akumulatory się ładują podczas jazdy. Także nie koniecznie spędzasz kilka godzin na stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia

Takie ładowanie na stacji np. Alumast to kwestia kilku godzin na full, zerknij na ich stacje, coraz więcej ich na parkingach czy przy hotelach. Moga zastąpić te już istniejące słupy oświetleniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grekosia

Widziałam te stacje koło mojej firmy na parkingu - rewelacyjna opcja dla eko kierujących pojazdami elektrycznymi - można naładować auto w dowolnym czasie, np. podczas pracy. Czas ładowania szybki, fajna lampa często z reklama na całym słupie. Alumast to przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szak

Moje pierwsze to było xlv rodziców, bardzo fajny wóz, miał 128 KM i silnik 1.6. Dobrze się nim jeździło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt

Miałem corollę 1.4 d-4d. Trwałe auto i spalało tylko 5l na setkę. Gdyby nie to, że potrzebowałem zmienić na większy samochód to dalej bym nim jeździł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×