Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamama

:):) OD dzisiaj DIETA south BEACH:):) kto ze mna?

Polecane posty

Gość kamama

witam wszystkie KOBIETKI,ktore tak jak ja chca schudnac np. po ciazy;) po przewertowaniu polowy internetu doszlam do wnioskow ze zadna dieta nie dla mnie:(:( bo w zadnej nie mozna jesc slodyczy:P:P hehehe niestety caly czas uwazam ze musze schudnac a dieta dosyc optymalna jest uwazam dieta south beach:) waze 75.2 kilo i musze zrzucic chociaz tyle zeby przy wzroscie 168 nie miec nadwagi wiec powiedzmy ze 65 kilo byloby ok:) a mniej to jeszcze lepiej.BEDZIE CIEZKO. dodam ze zadko sie odchudzam,wiec to chyba na plus:) czy znajdzie sie ktos kto zechcialby zaczac diete od teraz??? zawsze wiecej to razniej i bedzie sie komu spowiadac z grzechow o ile se na nie pozwole:P piszcie drogie Panie:) a ja dodam ze do tej pory zjadlam: -sniadanie: 2 jaja na twardo+podsmazane na oliwie z oliwek pieczarki i szczypiorek... no i kawusia leciutka do tego(ale obiecuje ze bedzie tylko czasem) -2 sniadanie: garsc orzechow nerkowca narazie to tyle:) ale bedzie wiecej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SouthBeach
Hej ja się chętnie do ciebie przyłącze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SouthBeach
Hej ;) a też jesteś na diecie south beach ? a wiesz może czy można jeść np pierś z kurczaka z rożna ? bo moja mama dzisiaj przywiozła i nie wiem czy się moge skusić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam Was:) jednak jest troche grubaskow:)nie bede sama:) jak fajnie:) ja to zaraz z domu uciekam bo za czesto na lodowke zerkam:P:P omg jak przezyc pierwsze dni:P czy ktoras z Was juz ta diete stosowala wczesniej??? kurcze normalnie gloda mam:( a to dopiero 1 dzien:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89:) kurcze ale Ci waga leci:) to wszystko na sb??? dajesz rade i bez wpadek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecalam sobie sport 3 razy w tygodniu:) dzisiaj biegne po raz 1:) zobaczymy... od razu zaznaczam ze kolejne wazenie 29.03:) bo czesciej nie ma sensu:D a i wode pic bede:i promise:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 10 marca byłam na 1000kcal, haha bez wpadek to chyba nikomu się nie udaje żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×