Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Redflower

Tabletki Cilest-problem

Polecane posty

W poniedziałek byłam u ginekologa i przepisał mi tabletki Anty(Cilest) Kazał mi je barć przez 21 dni a w momencie dostania okresu zrobić 7 dni przerwy a 8 dnia zacząć brać kolejne opakowanie.Problem w tym,że okres miałam 10 marca(skończył się 15) i pierwsza tabletkę zażyłam 19 marca. Pytanie czy coś się stanie jeśli zażyłam tabletkę 19 marca tuz po kilku dniach po zakończeniu miesiączki? Dzisiaj przypada mi 4 tabletka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz miala nieregularny cykl i tez jest gwarantowane zabezpieczenie ,skontaktuj sie z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mogę nadal kontynuować zażywanie tabletek i będę "zabezpieczona?" Sory za takie pytani,ale po raz pierwszy mam do czynienia z tabletkami anty ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki nażeży przyjąć w 1 lub 5 dniu cyklu (miesiączki ) w twoim przypadku nie masz 100 % zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brać do końca w przerwie czyli w tych 7 dniach bedzie krwawienie 8 dnia brać tabletki ( kolejne 21 jak tak bedziesz brać nieregularnie nie masz zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to że w kwietniu(dokładnie 11) -5 dzień cyklu (zażycie 2 opakowania) będzie skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokończ opakowanie zrób 7 dni przerwy 8 dnia kolejne opakowanie o stałej porze i bedzie dobrze to jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem zjebalas sprawę:) czemu nie wzięłas w pierwszy dzien okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że zje*** sprawe :D Problem w tym,że po raz pierwszy mam odczynienia z tabletkami anty i nie wiedziałam dokładnie że trzeba wziąć pierwsza tabletkę w 1 dzień cyklu. lekarz powiedział mi ze mam brać przez 21 dni a gdy pojawi się okres to 7 dni przerwy a 8 dnia nowe opakowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka83 Czyli według Ciebie mam dalej stosować te tabletki i za miesiąc po okresie - 8 dnia (koniec okresu) zacząć od nowego opakowania i wszystko bd dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ulotce jest napisane jak ustalic nowy, pierwszy dzien cyklu. trzeba tylko umiec czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×