Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość demmmiii murrr

facet,który nie płaci na swoje dziecko to KARALUCH

Polecane posty

Gość Z Zniecierpliwiony
Czy tu się ktoś uparł wypisywać bzdury? Ta na de mną? Najpierw się naucz , poczytaj a później dopiero pouczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupek
ten facet zyje tylko kafe buhahhhah .Zamiast wziac sie za robote i placic na dziecko to uzala sie nad soba .Ofiara losu a nie mezczyzna .Ofiaraaaaaaa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwionego
alimenty sie egzekwuje a nie o nich uczy barani łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomieszana
tylko takiego ojca trzeba pozbawić praw rodzicielskich dlatego,że takie bydle później zamiast chodzić po śmietnikach może pozwać swoje własne dziecko o alimenty więc uważajcie .takie bydle nie ma skrupułów .mój "wujek" jak miał płacić na swoich synów zapowiedział to mojej cioci ,że on bedzie płacił ale odzyska tę forsę bo na starość zatrudni sobie pielęgniarkę za którą będą płacili jego synowie! ten typ miał totalnie zoraną dynię.to był psychol.znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipczyp
jak nazwac sie taka,ktora jeszcze sie nie rozwiodla a juz sie zastanawia jak umilic zycie jeszcze mezowi.Ma kochanka,odkrylam przez przypadek.Jest nim nasz listonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak by tu nazwać
Coś ci sie pomieszało. Pozbawienie praw rodzicielskich nie zabezpiecza przed żądaniami alimentacyjnymi w przyszłości. Podobnie jak nie zwalnia z obowiązku alimentacyjnego w teraźniejszości. BuuuuuuuuuuuHAHAHAHAHAHaaaaa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak by tu nazwać
cipczyp - Tym to sobie głowy nie zaprzątaj. Tu nie ma co wymyślać. Toż to zwyczajna szmata pospolita jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipczyp
no wlasnie,tez tak myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by tu nazwać To może zacznij - bo na dwóch z k**wy synkach się może nie skończyć. Chyba że postanowiłaś dobić do średniej krajowej - czyli uzyskiwać dochody z dzieci wyższe niż dochody z pracy własnej.(?) Nie umiesz czytać??? Napisałam, że prezerwatywy to zbyt kiepska metoda antykoncepcji!!! Jestem już w takim wieku, że dzieci już mi nie w głowie. Widać że nie znasz kobiet które zamiast stada dzieci u boku, pracują, robią mniejsze lub większe kariery. Widać po twoich wpisach, że masz spaczony, jednostronny pogląd na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co waśnie,po co kłótnie... Ja się nie kłócę z tymi baranami. Po prostu traktuję tą pisaninkę jak rozrywkę. Zrobiłam sobie leniwy, luźny weekend i mam z tej wymiany zdań dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" liwiana Jak by tu nazwać To może zacznij - bo na dwóch z k**wy synkach się może nie skończyć. Chyba że postanowiłaś dobić do średniej krajowej - czyli uzyskiwać dochody z dzieci wyższe niż dochody z pracy własnej.(?) Nie umiesz czytać??? Napisałam, że prezerwatywy to zbyt kiepska metoda antykoncepcji!!! Jestem już w takim wieku, że dzieci już mi nie w głowie. Widać że nie znasz kobiet które zamiast stada dzieci u boku, pracują, robią mniejsze lub większe kariery. Widać po twoich wpisach, że masz spaczony, jednostronny pogląd na życie. 15:07 [zgłoś do usunięcia] liwiana po co waśnie,po co kłótnie... Ja się nie kłócę z tymi baranami. Po prostu traktuję tą pisaninkę jak rozrywkę. Zrobiłam sobie leniwy, luźny weekend i mam z tej wymiany zdań dobrą zabawę. """"] Ja z kolei z tego co piszą ludzie ,chyba ,że kobiety to nie ludzie, mężczyźni też......, nie robię sobie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do barana...
no nie zniecierpliwiony-ty nie robisz sobie z nikogo zabawy my natomiast jedynie toba możemy sie pobawić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ''liwiana''ty to przeginasz,w dzisiejszych czasach wyjazdy na wakacje,ferie itd to jest życie ponad stan,takie jak ty masz same alimenty to nieraz cała rodzina musi się utrzymać,nie blużnij tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zniecierpliwionego-kiedys szło mu ięcej kasy na dziecko bo mieliśmy wspolne pieniądze moje i jego i tak średnio to wychodziło ty dosłownie bierzesz każdy wyraz do serca by oczernić kobiete a usprawiedliwić faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""""""""""""""""""będziedobrze do zniecierpliwionego-kiedys szło mu ięcej kasy na dziecko bo mieliśmy wspolne pieniądze moje i jego i tak średnio to wychodziło ty dosłownie bierzesz każdy wyraz do serca by oczernić kobiete a usprawiedliwić faceta""""""""""""""""" Ja radzę mieć poczucie odpowiedzialności za wyrażone słowo. Każde słowo ma swoje znaczenie. Nie tylko na kafe...ale przede wszystkim w życiu realnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty większośc słow przeinaczasz by wyjść na swoje-co ci kobiety aż tak złego zrobiły ,ze wrzucasz je do jednego wora i jednakowo osądzasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Gratuluję chęci i umiejętności oceny, bystrości i przenikliwości.Nadto ....sama sobie odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziedobrze no ''liwiana''ty to przeginasz,w dzisiejszych czasach wyjazdy na wakacje,ferie itd to jest życie ponad stan,takie jak ty masz same alimenty to nieraz cała rodzina musi się utrzymać,nie blużnij tym co piszesz. Ja przeginam??? Ja na to co mam ciężko pracowałam a przedtem dłuuugo się uczyłam. Dla mnie wakacje, ferie, wyjazdy to norma a nie życie ponad stan!!!! Nie zamierzam przepraszać za swoje dochody!!!!!! Sama dochodziłam do pozycji zawodowej!!!! A to że ludzie żyją z MOPS-u to często jest ich lenistwo!!! Pamiętam jak moje ex sąsiadki jęczały cytuję "państwo za mało daje na dzieci". Same nie pracowały, całe dnie tyłkiem siedziały na ławce przed domem. Nie zamierzam się użalać nad losem takich rodzin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""""""""" liwiana będziedobrze no ''liwiana''ty to przeginasz,w dzisiejszych czasach wyjazdy na wakacje,ferie itd to jest życie ponad stan,takie jak ty masz same alimenty to nieraz cała rodzina musi się utrzymać,nie blużnij tym co piszesz. Ja przeginam??? Ja na to co mam ciężko pracowałam a przedtem dłuuugo się uczyłam. Dla mnie wakacje, ferie, wyjazdy to norma a nie życie ponad stan!!!! Nie zamierzam przepraszać za swoje dochody!!!!!! Sama dochodziłam do pozycji zawodowej!!!! A to że ludzie żyją z MOPS-u to często jest ich lenistwo!!! Pamiętam jak moje ex sąsiadki jęczały cytuję "państwo za mało daje na dzieci". Same nie pracowały, całe dnie tyłkiem siedziały na ławce przed domem. Nie zamierzam się użalać nad losem takich rodzin!!!!"""""""""""""" Dlaczego zachodzi i czy zachodzi , konieczność , tłumaczenia tak oczywistych spraw, tak oczywistej kolei rzeczy i tak oczywistej prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozwodzie czasami
ludzie jeszcze zakładają rodziny, najczęściej baba narzeka i walczy o alimemnty, a facet idzie do przodu, żeni się, ma dzieciaczki z którymi mieszka i na które płaci, przecież całego świata nie będzie sponsorował! to, ze kiedys mu jakas baba dała dupy nie znaczy, że ją ma sponsorowac do końca zycia, za błędy się płaci, trzeba się starac utrzymac jeszcze to małżeństwo a nei tylko dac dupy, zrobic dzieciaka i juz facet zaklepany..a potem jak odchodzi to wielki dramat :/ nie łapcie facetów na dzieci to jest szansa, że będą z wami z miłosci a nie z obowiązku, bo z czasem się miłośc pojawi i wtedy wiadomo kogo facet wybierze - miłośc, która daj emu szczęście czy dupę, która chce pieniędzy? a dzieci można miec z każdą, i też facet raczej wybierze byc z dziecmi kobiety którą kocha, bo wtedy i te dzieci będzie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytocze cos waznego
pedofil-zabojca w 2014 wychodzi na wolność http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,11420470,Pedofil_i_seryjny_morderca__Mariusz_Trynkiewicz_niedlugo.html nasze prawo jest do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokopało mozg?
po rozwodzie czasami pokopało cie zupelnie ? Powiedz to kobietom ,ktore zostaja same po ilus tam latach np 20 ,30 .Taaa zlapaly na dziecko .I tak trzymaly .No zesz .Zjedz coś (snikersa,marsa? ) to przestaniesz gwiazdorzyc (sic!) Optuje za lobotomia ,eutanazja .Niektórzy nie powinni zasmiecac swoja obecnoscia trzeciej planety od słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to kanalia
ty powyżej-ciebie pojebało? co to znaczy "dała" dupy? a ty to kurwa kundel że wsadzasz byle gdzie,byleby w otwór? miałeś oczy zasłonięte kiedy kopulowałeś? dla wielu kobiet sex jest pieczątka miłości ale jak widać po takich kundlach jak ty sex jest wyżyciem !! tylko z tego łajdactwa rodzą sie dzieci-kochane przez matkę a przez ojca odrzucone,zapomniane i niechciane!! ale i na nie kundla muszą płacić !! Dzięki Bogu maja za sobą prawo! Nie mysl że na sadzie ostatecznym będziesz mógł usprawiedliwiać sie w podobny sposó-"ona mi dała dupy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na TVN "ukryta prawda" było pokazane jak kończą takie karaluchy syn zachował się świetnie pomógł swojej przyrodniej siostrze ale ojca nie chciał znać. ten syn byl mu po 18-tu latach potrzebny więc niech sie wam kundelki nie wydaje,że i wy kiedyś nie bedziecie w podobnej sytuacji. a wy nie sponsorujecie żon tylko swoje dzieci ale co to za sponsoring za 300 zl to tylko jałmużna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani pomieszanej
Wiesz pomieszana, ex mojego meza tez oglada te wypociny ponoc z zycia wziete. i po kazdym takim odcinku zaczyna miec schizy.Mój maz placi na syna 1500zł, równiutko co miesiac ma koncie te kase, i to jest oczywiscie ciagle zbyt mało. kiedys ex jej sie spytal dlaczego uwaza ,ze zbyt mało, to odpowiedziała,ze ona mało zarabia, bo 1400zł. I on powinien płacic co najmniej 2500zł. Wtedy by wystarczyło. pytanie komu by wystarczyło? Bo jezeli ona ma problem utrzymac siebie i syna za 2900zł teraz to za 4 tys tez miałaby problem. Bo to nie kwestia kasy tylko ciagłego dpoierdalnnia bylemu,ze miał czelnosc ja zostawic. Syna nie zostawil. Syn ma wszytsko co mu potezeba. łacznie z remontem pokoju i nowymi meblami skończywszy na zakupach dodatkowych typu, buty, kurtki, spodnie. kiedys tak sie zapedziła,ze stwierdzila ze on powinien oddawac jej cała zarobiona przez niego kasę.Bez przerwy go straszy sadem. i pewnie po któryms tam tvn wskim odcinku poleci do sadu. ale maz od poczatku zbiera wszytskie paragony. ma taki specjalny kajet- wydatki na syna. nazbierało sie tego, oj tak. same alimenty 1500x12=18000tys razy 5 lat=90000zł. Do tego dodatkowe zakupy miesiac w miesiac tak circa po 500zł czyli jakies 30tys. plus prezenty na swieta i jego urodziny i imieniny. To kolejne jakies 20tys zł.czyli przez 5 lat zrobilo sie z tego 140tys złotych. pani jest mało. No to niech idzie to tego sądu. AAAAAAAAAAA zapomniałam ojciec zafundowal mu prawo jazdy, i własciwie kupil mu samochód. Ale to ciagle jest za mało. Remont jego pokoju to było łacznie z meblami 20tys. i jeszcze kupił mu nowego kompa.Kto od kogo jest zalezny, no cóz, niech sobie pani pomieszana sama odpowie. kto do kogo przyleci to tez pani pomieszana sobie odpowie. bo my juz i tak wiemy,ze jak przyjdzie do żeniaczki to mamusia i tak przyleci z morda jak row mariański, ze ma go ubrac i dac na polowe wesela. i nie wazne ze to bedzie juz pracujacy facet. Oczywiscie ja jestem ta zła, bo nie pozwalam zapewne zeby alimnety wynosiły 2500zł tylko wg niej zasrane 1500zł. nawet sobie dupy nie zmeczyła zeby dorobic te 100zł zeby wyrownac swoja płace z alimentami dziecka. ale drzec sie potrafi od zawsze.było i tak ze mlody dostawal podwójne prezenty od nas. czyli od ojca i ode mnie. zawsze było nie tak. jak mu kiedys dałam koperte bo tak wyszlo ,ale włozyłam słuszna kwote 1000zł to moja droga pani pomieszna, mamunia stwierdziła,ze sie nie wysiliłam, bo przeciez alimenty to 1500zł wiec prezent powinien byc wielokrotnoscią. no to juz nie daje zadnych prezentów. i ma kobiecina znowu problem. tak bardzo ujadasz nad tymi złymi tatusiami, to ciekawam do jakiej grupy zaliczysz mojego meza. Jeszcze nie zbyt dobry tatus czy moze juz niedobry tatus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
A jak nazwać matki uniemożliwiające ojcom kontakt z dzieckiem? Zimne suki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
A jak nazwać matki uniemożliwiające ojcom kontakt z dzieckiem? Zimne suki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
A jak nazwać matki uniemożliwiające ojcom kontakt z dzieckiem? Zimne suki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubiłam sie juz w tym wszyts
matki uniemożliwiające kontakty z dzieckiem (jeśli oczywiście facet też wywiązuje się z swoich obowiązków) tak to szmaty (pisze kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyślał nikt z was, że te matki samotnie wychowujące dziecko, same wybrały tą samotność.Wszędzie zwala się winę na facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×