Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość demmmiii murrr

facet,który nie płaci na swoje dziecko to KARALUCH

Polecane posty

"donkapatke A nie pomyślał nikt z was, że te matki samotnie wychowujące dziecko, same wybrały tą samotność.Wszędzie zwala się winę na facetów." A kto Ci powiedził, że kobiety jak rozstaną się z facetem (ojcem dzieci) to zostają same do końca życia??? Rozwiodłam się z meżem kilka lat temu. Teraz jestem w nowym związku. Lepszym, fajniejszym :) Przez kilka lat po rozwodzie byłam sama i, wiesz co? bardzo sobie te chwile miło wspominam. Pełen luz, spokój, nie trzeba było się liczyć z drugą osobą, nie trzeba było iść na kompromisy. Ale tak bywa, że spotyka się kogoś, kto poprzewraca Ci ten cały poukładany, spokojny świat do góry nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do pani pomieszanej w owym temacie jest mowa o tych,którzy nie płacą lub się migają albo inaczej daja jałmużnę i ani grosza więcej myśląc ,że są bóg wie jak dobrymi ojcami. mąż Twojej koleżanki to facet z klasą a ta koleżanka to faktycznie leniwa jakaś. bez honoru zresztą.Mnie te 1500 zł.starczyłoby na 2 dzieci a mam dużą rozbieżność bo 16 lat i 3 latka i wiadomo ze ani jeden ani drugi po sobie odzieży nosić nie będą :) .Na szczęście ani ja nie jestem jakąś leniwą nieudacznicą ani mój mąż póki co nie ma zamiaru nas opuścić. Ludzie się zmieniają wiem ale póki co jest bardzo wrazliwy na krzywdę dzieci i pod tym względem wiem,że nie pozwoliłby na to by jego dzieci klepałyby biedę. Współczuć tylko tym biednym dzieciom,że mają takich ojców bo ja to jakoś nie potrafię ogarnąć tego w swojej głowie jak można być takim bydlakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ''liwiana''-to Ci sięceni,że się uczyłas i dochodziłaś do pozycji zawodowej wieć skoro takaś wykształcona powinnaś mieć takt i nie narzekać ze masz tylko 4 tysiące,a ludzi inteligentnych poznaje się nie po wykształceniu lecz po sposobie myśleniu i po stosunku do innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani pomieszanej
to nie moja koleżanka;-) to ex mojego meza kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:39 [zgłoś do usunięcia] do pani pomieszanej to nie moja koleżanka to ex mojego meza kochana!!! ********************* wybacz nie doczytałam :) jestem między gotowaniem a podczytywaniem kafeterii no to facet z klasą Ci się trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani pomieszanej
Wiesz kasa nie jest wykladnikiem klasy człowieka. Bo nawet gdyby placił tylko 1500zl to nie bylby nikim gorszym. a,ze jest fantastyczny jako mezczyzna, maz i ojciec dla swojego syna to fakt. jest!!!i pewnie dlatego tak ją to zzyma od srodka. jego syn konczy studia za rok. Pójdzie do pracy i wtedy dopiero zaczna sie jazdy. Ale maz chce kupic synowi kawalerke i bedzie mu na poczatek pomagał. Chłopak o tym wie i bardzo sie cieszy( ja tez bym sie cieszyla na jego miejscu). Ojca kocha ponad wszystko. Mnie lubi chyba nawet i bardzo. i zdaje sobie sprawe,ze wiele zlego jest przez jego matke. dlatego sam powiedział do nas ze o mieszakniu jej nie powie, bo dopiero zaczną sie jazdy. Wiadomo po studiach płace sa słabe, wiec uzgodnilismy ze wyrownamy mu tak zeby nie musiał dostawac palpitacji serca ze na chleb mu zbraknie jak zapłaci rachunki. No z nia nie mozna inaczej. jej sie cos ubzdurało ze alimenty bedzie dostawac chyba do konca zycia. I ,ze te alimenty to jej a nie syna. no jakas nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj brat placi wiecej
niz tabelka ustawowa pokazuje (Kanada ).Mimo to dzieci nie chca sie z nim widywac (zona byla swoje robi ) A ja chcialabym zeby moj maz chociaz na urodziny syna ,zlozyl mu zyczenia .Zapomnial i nadal zapomina .Ja musze zmagac sie z pytaniami .Dlaczego tata mnie nie kocha ? Kuzwa .Pytam sie was facetow .ktorzy zostawiaja nie zony ale dzieci .Jak im wytłumaczyc ,ze dla taty wazniejsza nowa i tu dosadnie powiem dupa a nie ukochane do tej pory dzieci ? Usypiales .przewijales i cyk .Zmiana .Młode ciałko i zerto pamieci o wspolnym porodzie ,o niewyobrazalnym szczesciu z narodzin dziecka :) Tylko wy ? Wasze szczescie tak bardzo wazne ? A wystarczyloby sie postarac .Zmotywowac wlasne kobiety o dbania o siebie .Odciazyc od zwylkłych codziennych ,upierdliwych obowiazkow . Sex wtedy bylby jaszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety są i tacy faceci którzy po rozwodzie klepią biede bo zarabiali tyle co żony ,mój były mąz zarabiał nieco więcej co ja teraz ma dziecko z nową kobietą niepracującą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"będziedobrze do ''liwiana''-to Ci sięceni,że się uczyłas i dochodziłaś do pozycji zawodowej wieć skoro takaś wykształcona powinnaś mieć takt i nie narzekać ze masz tylko 4 tysiące,a ludzi inteligentnych poznaje się nie po wykształceniu lecz po sposobie myśleniu i po stosunku do innych ludzi " Czy ja jęcze że mi mało??? Wcale nie narzekam!!! Pracuję dużo i może dzięki temu żyje mi się z dziećmi całkiem wygodnie. Bo jakbym zarabiała 1200 - 1500 zł, to nawet + alimenty to było było zbyt mało żeby GODNIE żyć. A co do inteligencji to chyba przyznasz, że jednak wyższe wykształcenie o czymś świadczy (przynajmniej te zdobyte na państwowych uczelniach). Jakoś nie znam nikogo błyskotliwego i elokwentnego po skończeniu podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci ludzie z podstawówki niejednej wykształconej osobie sprzątają bród z biur bo im sie nie chce po papierak schylić który im spadnie,nie oczerniaj polskie uczelnie -to jest inny temat nic nie związan z powyższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz mi dlaczego, kobieta zostawia męża normalnego człowieka, na poziomie a potem jęczy jak to jej ciężko? Skoro sama podejmuje decyzję o rozwodzie, zabiera dziecko, to powinna się liczyć z konsekwencjami, a nie potem koty wieszać na byłym, bo jej kasy ciągle mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje-ciężko jest ale dla mnie najważniejsze jest ze dzieci w tym doroły syn są ze mną,są ze mną z ich wyboru,gdy się rozwodziłam potrafili już ocenic z kim chcą być-często małe dzieci nie mają możliwości wyboru zkim chcą zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie uważam ze ludzie postudiachsą bardziej inteligentniejsi,często bywa zupłnie inczej-np.lakrz spóznia sie 1,5 godz ,apcjenci umówieniczekają a on nawet przeprszam nie powie za spóznienie ,ani słowo dzień dobry pijejeszcze kawkę az łaski zaczyna przjmować pacjentów-tylkodlatego ze toz kasy chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na całm świecie są mądrzejsi,głupsi,biedniejsi,bogatsi,każd ma swoje racje,ta kobieta która wchowuje dzieci i ten fcet co płaci alimenty-w każdym przypadku ludzie inaczej się rozstali i nie każdy zasługuje na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"donkapatke To powiedz mi dlaczego, kobieta zostawia męża normalnego człowieka, na poziomie a potem jęczy jak to jej ciężko? Skoro sama podejmuje decyzję o rozwodzie, zabiera dziecko, to powinna się liczyć z konsekwencjami, a nie potem koty wieszać na byłym, bo jej kasy ciągle mało." Przeczytaj na początku co napisałaś i zastanów się nad tym!!!!!! 99% kobiet nie zostawi "normalnego męża". Zazwyczaj do decyzji o odejściu od męża kobieta dojrzewa długo. Przyczynami są: zdrada, pijaństwo, znęcanie się psychiczne lub fizyczne, hazard itd... Nie bredź, że kobiety masowo zostawiają super mężów bo chcą po prostu dostać (zazwyczaj groszowe) alimenty i same borykać się z dzieckiem i pracą. Oczywiście jest 1% kretynek ale to margines. "będziedobrze ci ludzie z podstawówki niejednej wykształconej osobie sprzątają bród z biur bo im sie nie chce po papierak schylić który im spadnie,nie oczerniaj polskie uczelnie -to jest inny temat nic nie związan z powyższym" Tak, masz rację, jedna Pani po podstawówce sprząta moje biurko w pracy a inna sprząta moje mieszkanie. Dzięki mnie te kobiety zarabiają na chleb!!!! Mam "pod sobą" około 50 osób, w większości to mężczyźni z niskim wykształceniem, i to jakoś ja nimi kieruję a nie oni mną. Szanują mnie a ja ich i ich pracę. Nie wmówicie mi drogie Panie, że wyższe wykształcenie robi z człowieka chama i prostaka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak by tu nazwać
"Nie wmówicie mi drogie Panie, że wyższe wykształcenie robi z człowieka chama i prostaka!!!!!" To przejdź się do pierwszego lepszego urzędu - najlepiej powiatowego w małym mieście. Ta cała kołtuneria i wszystkie ćfoki (płci obojej) mają wYŻSZE wYKSZTAŁCENIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest jedna z tego 1 % Były mąż, ani nie był pijakiem, ani hazardzistą ani tym bardziej nie znęcał się nad nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liwiana a tak na marginesie to Ty bredzisz, bo ja nie piszę o masie ale o konkretnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonkaaa
a co kiedy dziecko zostaje z ojcem, bo matka ma je gdzieś i też nie płaci, pomimo,ze ma zasądzone alimenty to jest w porządku???!!!! kazdy kto odwraca się od swojego dziecka jest podły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby ty nazwać
"kazdy kto odwraca się od swojego dziecka jest podły!!!" Także wtedy gdy dziecko stało się qrwą, szmatą lub mordercą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Może zastanówmy się. Czy podłym jest ten kto jest głupi , czy głupim jest ten kto jest podły? Moim zdaniem wiedza wiąże się z odpowiedzialnością. Im większą mamy wiedzę tym większą mamy odpowiedzialność. W miarę jaką wiedzę posiadamy to tak zgodnie z tą wiedzą kierujemy swoim życiem. Najpierw swoim a później czyimś.Co i tak wróci do nas.Bo kierując kimś nawiązujemy relacje.A posiadana wiedza zwiększa umiejętność manipulacji ,kłamstwa i innych negatywnych zachowań. Ale również i dobrych. Zatem kto może kierować ? Ten kto ma wiedzę. Ale powinien zdawać sobie sprawę z odpowiedzialności proporcjonalnie do posiadanej wiedzy. Mądry raczej będzie podłości unikał ...bo będzie swoje zachowanie analizował. Oceniał i przewidywał skutki. Głupi nie ma takiej wyobraźni. Można mieć wiedzę encyklopedyczną.ukończonych 15 fakultetów.,116 tytułów ...i być głupim. Można też mieć ukończoną szkołę podstawową i być mądrym człowiekiem.Nie koniecznie specjalistą w danej dziedzinie.Nikt bowiem nie jest specjalistą w każdej dziedzinie.Najważniejsze by zdawać sobie sprawę z własnej ułomności. Wtedy mądry będzie swą ułomność starał naprawić.Trzeba mieć charakter, poczucie ogólnych wartości i przyzwoitości. Moim zdaniem podłość wynika i z wiedzy i z charakteru i z wychowania. Z tym ,że poziom odpowiedzialności za podłość jest proporcjonalna do posiadanej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak by tu nazwać "Nie wmówicie mi drogie Panie, że wyższe wykształcenie robi z człowieka chama i prostaka!!!!!" To przejdź się do pierwszego lepszego urzędu - najlepiej powiatowego w małym mieście. Ta cała kołtuneria i wszystkie ćfoki (płci obojej) mają wYŻSZE wYKSZTAŁCENIE" To ja wolę być tym chamem i prostakiem. Ja widzę, bycie tak nazwaną przez was jest dla mnie komplementem :) donkapatke Ona jest jedna z tego 1 % Były mąż, ani nie był pijakiem, ani hazardzistą ani tym bardziej nie znęcał się nad nią. Niech ci będzie :) Przynajmniej zmieniłam sobie na lepsze :) Tylko że jakoś nie żyję przeszłością i z sensem mojego życie nie jest zniszczenie ex. Mój ex spokojnie sobie żyje z kobietą, a mi jakoś ni w głowie jest wtrącać się do ich życia. Mam swoje tak urozmaicone, że na nich nie mam już miejsca. Pa pa, zgorzkniałe kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty SE mów a ja zdrów
jasne te wszystkie samotne matki dały sobie zrobic dziecko po czym wyrzuciły dawcę spermy za drzwi tak może pisać tylko kretyn!! najłatwiej wsadzić wszystkich do tego samego wora!! naszczęście statystyki mówia zupełnie co innego idźcie kretyni pod urząd miasta z poczatkiem wrzesnia kiedy to kończy sie okres zasiłkowy na dzieci-sami zobaczycie ilu jest facetów a ile kobiet-mozna zapytać i dowiedziec sie gdzie sa ci wspaniali mężczyźni-co robią i ile daja na swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty SE mów a ja zdrów
heh a jednak kretyn!! gdyby dawał to te samotne matki nie stałyby po zasiłek rodzinny i alimenty z banku sprawdż sobie kryterium dochodowe które upoważnia do starania się o rodzinne i alimenty z banku a dlaczego dostaje z banku? pomyśl pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisdddey
Jak ktoś nie chce płacić alimentów, niech nie macza penisa... sory, ale żadna laska sama sobie dzieciaka nie zrobiła... a jeśli już któraś decyduje się na in-vitro, to na pewno ma sporą kasę. Nie rozumiem jak mogą należeć się alimenty żonie, bo przecież nieraz tak jest. Ale dziecko musi dostawać pieniądze od współkreatora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesują mnie ci którzy nie płacą, tylko ci którzy płacą a mimo to i tak im się dostaje po głowie za wszelkie zło tego świata. A propos tych którzy nie płacą, to skurwiele, bo gdzie umoczyć to wiedzą, ale żeby płacić, to nie ma komu i jeszcze nie jeden myśli, że jak się wyrzeknie ojcostwa to nie będzie musiał, co jest błędnym myśleniem. Też jestem zdania, że alimenty powinny się dziecku należeć a nie byłej żonie, dziecko się samo nie utrzyma, puki jest małe, ale żona może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×