Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mother_Monster

Brudne uszy u dzieci! Matki...wstydzcie sie!!!

Polecane posty

Zauwazylam ze to czesty przypadek. Ale ostatnio to znajoma mnie rozwalila. Twierdzi ze z synem jezdzi co pol roku na plukanie uszow bo mu sie zatykaja. Ze niby patyczkiem nie idzie tak dokladnie wyczyscic ucha :o Od innej dziecko,kiedy bym nie przyszla to od miesiecy ma ten sam syf w uszach coraz bardziej zarastajacy :o Czy wy tez to zauwazyliscie? Nie dosc ze matkom nie chce sie myc zeby dzieciom,to jeszcze w dupie maja ich uszy :o Najlepiej seriale,ploty z kolezankami...ale zeby zadbac o dzieci to juz nie. I do tego wymyslaja zalosne historyjki zeby nie wyjsc na brudaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 kwietnia jest
a Ty zaglądasz dzieciom do uszu jak w gości idziesz? :O Nienormalna jakaś jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grehyheyg5y
1. patyczkiem nie wolno myć dziecku uszu 2. dzieciom woskowina wydziela się w znacznie większych ilościach niż dorosłym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoje dziecko ile ma i jak
skutecznie czyścisz mu uszy? ja ze swoim tez sie często męcze bo średnio mu się to podoba, ale żeby miało brudne na tyle żeby ktoś siedzący z boku zauważył to raczej nie da rady, zaglądasz im po tych uszach jak lekarz czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie jak ci to mówiła
"Twierdzi ze z synem jezdzi co pol roku na plukanie uszow bo mu sie zatykaja. Ze niby patyczkiem nie idzie tak dokladnie wyczyscic ucha " to siedziałaś i yhy aha przytakiwałaś że mądrze robi i ma rację 🖐️ a teraz zakłamano suczo obgadujesz 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
i dlatego ze sie wydziela woskowina w wiekszych ilosciach to nalezy uszy myc dziecku co dzien. bo chyba co dzien je kapiesz? co to za problem uszy umyc przy okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
i faktem jest, ze jak sie uzywa patyczkow, to sie wbija glebiej woskowine i uszy sie zatykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze zagladac,bo zolc az wyctaje na zewnatrz i nie trudno zauwazyc jak cos mowisz do dziecka,chcesz zagadac...patrzysz i bierze cie obrzydzenie a zarazem zal ze rodzice nie maja czasu tego wyczyscic. Moja corka nigdy nie miala brudnych uszow. Prawie codziennie sobie czyscimy. A co jakies 2-3 dni odchylam platek z zewnatrz i patrze czy nic w srodku nie zalega. Przeciez dziecko samo sobie nie sprawdzi czy ma brudne uszy,od tego sa inni zeby w tym pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grehyheyg5y
ja nie myję dziecka, bo dziecko myje się samo. poza tym nie co dzień ob już od dawna wiadomo ze to niezdrowe dla skóry. przerażają mnie matki kąpiące dzieci codziennie, bo tak robiły matki i babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddttyyyyyyy
a nie pomyślałaś, że dziecko to nie lalka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoje dziecko ile ma i jak
ja swojemu codziennie po kąpieli póki właśnie jeszcze mokre czyszczę, od małego żeby tez woda nie zostawała, ale chęci do zaglądania nie wykazuje ;) Mimo codziennego ( odpuszczam może raz w miesiącu czasem jak sie spieszymy czy cos) mycia co jakis czas wacik jest ledwo zabrudzony a czasem bardzo wiec i tak jakos sie odklada tak że dopiero jak więcej to ładnie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsfek
Monster ja bym nigdy nie zaprosiła cię do domu , wredna jesteś i wścibska , no taki typowy moher bleble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
'grehyheyg5y ja nie myję dziecka, bo dziecko myje się samo. poza tym nie co dzień ob już od dawna wiadomo ze to niezdrowe dla skóry. przerażają mnie matki kąpiące dzieci codziennie, bo tak robiły matki i babki" gratuluje podejscia 🖐️ jak ja sie nie wykapalam co dzien to mnie wszystko swedzialo i sie zadrapywalam do krwi. rozumiem ze dla ciebie dziecko sie moze zadrapac, tak? bo po co myc co dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz opracowana technike czyszczenia uszow i jakos nigdy miodu sobie do srodka nie wepchalam. Krecac patyczkiem jedzie sie naokolo...a nie wciska i wyciaga jak to wy pewnie robicie. Coraz czesciej widze dzieci z zolcia na ZEWNATRZ ucha :o Jakie to obrzydliwe. Ale bardziej obrzydliwi sa rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoje dziecko ile ma i jak
codzienne mycie niezdrowe? :D wiesz co no jeśli przy kąpieli szorujesz dziecko pumeksem to może i tak, normalna kąpiel nie ma w sobie nic nie zdrowego 🖐️ moje się codziennie pluska, pływa w wannie ale nie szoruje jej i nie aplikuje litra żelu do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mialam tej znajomej powiedziec? Wysmiac ja ze z niej brudaska? :D Pewnie bylaby obraza majestatu jak to wiekszosc matek polek od siedmiu bolesci. To tylko znajoma,nie przyjaciolka wiec moge sobie obgadywac ile chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja,Codzienne mycie jest niezdrowe. Dzisiejsza woda,mydlo i plyny do kapieli sa w dzisiejszych czasach bardzo syfiate. Kiedys ludzie nie mieli takich problemow ze skora jak dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie jak ci to mówiła
tak to sobie tłumacz 🖐️ nazywasz takie matki "obrzydliwymi" to po co Ci takie znajome? niech sie obraza i po sprawie po wiesz "kto z kim przystaje takim sie staje" majac takie znajome sama taka moze jestes 🖐️ mam rozne znajome przewrazliwione albo olewajace i jeszcze mi sie nie zdarzylo nie powiedziec co mysle i o to sie poklocic bo nie musze jak Ty wyzywać żeby wyrazić swoje zdanie. Koleżanka może nie potrafi zrobić dobrze to trzeba było skomentowac to dajac rade jak Ty robisz a nie jak suka przytakiwac a pozniej obgadywac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grehyheyg5y
tak, jest niezdrowe bo wysusza skórę niemiłosiernie. jak można tego nie wiedzieć ?? przecież wszędzie o tym trąbią. jak cię skóra swędzi to radzę przyjrzeć się pralce, czy przypadkiem nie nawala przy płukaniu. bo od samego niemycia przez dzień nic by cie nie swędziało. z resztą osoba dorosła to co innego niż dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
"grehyheyg5y tak, jest niezdrowe bo wysusza skórę niemiłosiernie. jak można tego nie wiedzieć ?? przecież wszędzie o tym trąbią. jak cię skóra swędzi to radzę przyjrzeć się pralce, czy przypadkiem nie nawala przy płukaniu. bo od samego niemycia przez dzień nic by cie nie swędziało. z resztą osoba dorosła to co innego niż dziecko. " po prostu mam azs, z ta choroba TRZEBA zachowac higiene, myc sie w odpowiednich preparatch, myc skore co dzien, oczyszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grehyheyg5y
no to sama widzisz, że twój przypadek nie jest normalny. poza tym skóra ma swój sposób na "dbanie o siebie" a człowiek z tym skutecznie walczy nadużywając kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten argument o czyszczeniu u lekarza jest kiepski. Sama codziennie myję uszy, ale muszę często chodzić na przeczyszczenie do laryngologa bo taką mam budowę ucha, ze częściej mi sie zatykają... Sporo ludzi nie dba o siebie, to fakt, wiec i u dzieci nie pilnują bo "a co tam, to przecież dziecko, jak je wykąpię raz na tydzień i czasem wymyję uszy to mu sie nic nie stanie" a później nawyk się utrwala i wyrastają dorośli-brudasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoje dziecko ile ma i jak
u nas nie ma klopotow z sucha skora - ani u kilkuletniej corki, ani u wieloletniej mnie ;) moze zamiast zwalac sucha skore na czeste mysie warto sie zastanowic jaki ma sie po prostu typ skory i ze to uwarunkowane np genetycznie, lepiej moze zadbac od siebie od srodka i przez odpowiedni dobor kosmetykow? I nie nie, nie chodzi mi o stosowanie tony chemi tylko zamiast byle jakich srodkow bo sie zapach podoba wybrac te do swojego typu skory..... bo taka mądra chyba wiesz ze kazdy ma inny typ skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
ale jednak bede sie upierala przy tym, ze nawet jak sie nie ma choroby typy azs czy luszczyca (ktore sa przeciez sucha skora, prawda? wiec na twoja logike nie powinno sie jej myc za czesto) co dzien kapiel jest wysoce wskazana. bo sie zbiera brud na skorze, w pocie rozwiajaja sie bakterie, zbierasz na sobie kurz i pyl uliczny. lubisz w tym spac na przyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kafe wlasnie wynaleziono
lek na tłustą skórę, wystarczy nic wiecej jak codzienne mycie bo ona wysusza, ot takie to proste :P ludzie ze skora sucha kąpią sie raz na tydzien i bedą uzdrowienie, ale ludzie ze skórą skłonną do przetłuszczeń codziennie i będą uzdrowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USZU
USZU USZU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhhjh
Dorośli teżmiewają brudne (nie zaglądam nikomu specjalnie, ale czasami widać, gdy np. stoję w ciasnej kolejce). Ja codziennie podczas kąpieli myje uszy namydlonymi palcami i czasami patyczkami (nie wpycham głęboko, tylko zataczam kółka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grehyheyg5y
ja nie mam problemów z suchą skórą, to raz. dwa, ja się myję codziennie ale biorę prysznic, szybki. a jak nie wychodzę z domu zimą to czasem sobie go daruję, myję to co trzeba czyli nogi, miejsca intymne i pachy. a jeśli o dziecko chodzi, to nie sądzę żebyście swoje też pod prysznicem myły, a codziennie je kąpiecie. to wcale nie jest zdrowe, nie trzeba widzieć gołym okiem że skóra jest przesuszona a jej naturalna warstwa sztucznie zmyta i starta. trochę wyobraźni! niemowlaki nie pocą się tak jak dorosły człowiek, nie brudzą żeby je kąpać codziennie, a taki jest niestety polski nawyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
"na kafe wlasnie wynaleziono lek na tłustą skórę, wystarczy nic wiecej jak codzienne mycie bo ona wysusza, ot takie to proste ludzie ze skora sucha kąpią sie raz na tydzien i bedą uzdrowienie, ale ludzie ze skórą skłonną do przetłuszczeń codziennie i będą uzdrowienie " hahaha :D popierame, popierame :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
oczywiscie ze niemowlaki sie poca!!!! :O matko, co za zascianek :O male dzieci tez treba co dzien myc, ale wlasnie dlatego ze maja delikatniejsza skore to uzywa sie specjalnych, delikatnych preparatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×