Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fevcxpp

cucha skóra małżowiny usznej

Polecane posty

Gość to moze byc skaza
te mendy lekrze, ze tak to ujme maja tylko na uwadze jak wypisac recepte na drogi lek i tyle ciekawi mnie wlasnie ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc skaza
jak się nie rozpłynie tylko taki glut będzie na powierzchni, to znaczy że najpewniej grzybek jest. metoda na gloda :classic_cool: wypluc, obaczyc i zygnac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fevcxpp
no właśnie mam taki biały osad i ciągle mam taki kwaskowaty posmak w ustach, nawet jak zjem coś słodkiego... kurde trzeba się wybrać do lekarze w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc skaza
a czosnkiem tego nie mozna by jakos ? zaic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fevcxpp
jak to jest z tymi badaniami ? idę do rodzinnego i proszę go o jakieś zlecenie na badania czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
mozna :) jedna z metod: 14 dni co dzien na czczo zjesc zmielony zabek czosnku, mozna popic oliwa z oliwek. dasz rade? :) co dzien tak? :) chyba jeszcze na noc trzeba :) metod jest bardzo duzo, najwazniejsza jest DIETA, dosc ostra :( candida jest bardzo popularna, ale nie kaxzdy wie ze ma bo i nie u kazdego sa silne objawy. posiew, tak sie to nazywa. candida to grzybek a grzybki sie hoduje, stad posiew wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
tak, ale np moja lekarz rodzinna jak jej wspomnialam ze moze mam candide (co nie sama wymyslilam, inny lekarz mi zasugerowal i stwierdzil pytajac o objawy ze jest praktycznie pewnien ze to mam ale trzeba by potwierdzic) ona tylko spojrzala na mnie i zaczela cos pierdolic ze schudnac powinnam :O takich mamy lekarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc skaza
u nas z badaniami jest tak, ze uprawiaja tzw spychologie jak nie chce dac zlecenia, wypisuje skierowanie do innego znafcy sztuki lekarskiej i tak w kolo az cierpiwosc ludzka sie konczy i pacjent pada ewentualnie laduje w szpitalu nie zartuje to co sie terz dzieje w sluzbie zdrowia wola o pomste nie tylko do nieba ech a te badania moze da sie odplatnie jakos sie musze zorientowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
posiew ze sliny np u mnie w przych jak samemu bez skierowania to masz za 30 zł, inne nie wime bo nie patrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc skaza
:O chyba nie dam jakos mnie juz gmli :O na noc taki temat spadam dziewuszki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fevcxpp
ja mm nawet dość miłą lekarkę więc może da się namówić na te badania :) idę spać bo już późno :) dzięki za pomoc i rady, dobranoc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze byc skaza
pie**olic ze schudnac powinnam :D diagnoza trafna :D skoro sie zaglodzisz to moze i grzba przy okazji zgladzisz co ja redze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzdęta panna
aaahhhhhhahahahhahahhaha :D no tak :D jak dobijemy zywiciela to i grzyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila 58
Ja od maja mam kłopot nie tylko z malżowiną ale miałam już zapalenie uszu! Byłam u laryngologa i powiedział że jestem alergiczką.Mam zasłaniać sobie uszy......czym???? Mama mówila mi żeby tak często się nie myć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam naprawdę problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×