Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika93_

Cwiczenia na zgrabne nogi.

Polecane posty

Gość wika93_

Zawsze mialam problem z udami i lydkami. ''Góra'' byla w porzadku a nogi szkoda gadac. Dlatego proszę was o jakieś fajne proste ćwieczenia , ktore nie wymagaja posiadania specjalistycznych sprzetow na zgarbne uda i lydki . Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam 21 lat
stoję i macham nogami na boki, robiąc kąt 90 stopni. w łazience, kuchni.. kiedy mogę i pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warunkach domowych
to ciężko ćwiczyć nogi ale coś tam można zrobić. - przysiady - jak masz schody to bieganie po schodach, najlepiej po 2 stopnie. - wymachy nogami jak koleżanka wyżej wspomniała, nie tylko na boki, w przód i w tył ale też po obrocie do wewnątrz i do zewnątrz. Poza tym można jeszcze robić wymachy tak że klękasz na kolanach opierasz się rekami na podłogę i wymachujesz w tył i w bok. Osobiście polecam podnoszenie nogi do boku (obrazowo to wygląda tak jak piesek sika) ćwiczenie naprawdę nieźle daje w kość. - Wszelkie klękania na jedno kolano i podnoszenie się z przedniej nogi - na łydki dobrze jest się dociążyć (można wypchać plecak czymś ciężkim i założyć na plecy), potem stawać na palcach. jeszcze lepiej stawać na brzegu schodka czy jakiegoś podniesienia tylko poduszką stopy i się podnosić do góry na samych stopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealia
Stretching jest dobry. Co 2 dzień, zeby nie naciągnąć ścięgna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja polecam ćwiczenia na hoola-hopie. Może to śmieszne, ale naprawdę pomaga. Ja po 1,5 miesiąca schudłam 5 kg i bardzo ujędrniły mi się uda i łydki. Bardzo:) Niestety trochę nawalają mi stawy kolanowe, ale przechodzi po kąpielach w soli jodowo-bromowej. Także polecam hoolanie, na pewno będziesz mega zadowolona z nóg po kilku tygidniach:) Potrzeba tylko systematyczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam basen oraz rower. Basen na pewno bez problemu jakiś znajdziecie, co do roweru to zajrzyjcie do http://www.czesci-rowerowe.com.pl/ - jest duży wybór rowerów górkich, miejskich i innych – na nogi na pewno taki rower pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by je ujędrnić, wzmocnić i nieco wysmuklić (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne partie), powinnaś wykonywać 20 powtórzeń na każdą nogę w 3 seriach. Ujędrnienie zewnętrznych partii ud. Połóż się na prawym boku i ugnij prawą nogę w kolanie (niech spokojnie leży na ziemi). Lewą nogę wolnym ruchem unoś do góry i opuszczaj w dół (tzw. półnożyce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze licznik odwiedzin ci skoczy, jak wspoczynnik odrzucen bedzie 90% hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa specjalne treningi na nogi ale ja nie chce zeby mi sie za bardzo rozrosły chce tylko wyszczuplić dlatego chodze na fitness do Saturn Fitness i do tego jeszcze na zumbe troche sobie poskakac i moge powiedziec ze efekt jest super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łydki- wspięcia na palce, kilka serii po 20-30 powtórzeń np.podczas mycia zębów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze moje drogie musimy się zdecydować na rajstopy modelujące nogi - sprawdzcie jak doskonale wyglądaja http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/ Mysle ze to też moze być doskonałe rozwiazanie, które sama wypróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrabne nogi możesz mieć dzięki regularnym ćwiczeniom. W moim przypadku super sprawdziły się zajęcia stretchingowe i Pole Dance po regularnych ćwiczeniach w Lejdis na Koljowej widzę mega różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od marca regularnie biegam i chodze na pilates. sama zauważylam, ze lydki wygladaja znacznie lepiej! ale dzisiaj potwierdzil to moj facet :) polecam zajecia z cardio, ale tez i rozciaganie, ktore ujedrni nogi. Podrzucam kilka prostych propozycji cwiczen na zgrabne nogi, ktore przydadza sie przed latem http://obk.pl/piekne-nogi-latem-zadbaj-o-te-partie-ciala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam taniec :) Pięknie rzeźbi ciało. Ale znam też trenera, który dla każdej osoby układa specjalne ćwiczenia dostosowane do potrzeb i możliwości. www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegi
Jasne, zgrabne nogi to jedno, ale przede wszystkim, warto również pamiętać o depilacji. Ja już przestałam męczyć się codziennie z maszynką i postawiłam na Epilfree, czyli trwałą depilację. Ktoś z Was też ją stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queenkin
Rozważam własnie, bo chciała iść na laser po wakacjach, a tu niespodzianka, mam jasne włosy i nie podziała, więc strata kasy w moim przypadku. A Ty jesteś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×