Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

faceci to straszne pierdoły

Polecane posty

Gość jaki masz problem
won za granice i wez sobie ciapatego 🖐️ nie rozumie problemow niektorych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututuuka
Fajny tekst o myśliwym i jaskini :) I uwierz że byłoby super gdyby tak wygladało życie. A w czym jest problem? W tym że taki "mężczyzna" często zamiast zwierzyny przynosi do domu korzonki - i jest wielce zmęczony, umordowany tym "zdobywaniem" zieleni. Oczywiscie oczekuje uwielbienia za "polowanie", opatrywania ran i przyrzadzenia strawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY to był COŚ
Dziewczynki z postawą roszczeniową:(. Takie z całą pewnością nie przyciągają prawdziwych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobietą nie dziewczynką :) i roszczę sobei prawo jedynie do mężczyzny który mnie pokocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najperw wychowujecie
Fiku sama dobrze wiesz jak jest z tobą. 10 tysięcy postów z czego większość to nic nie wnoszące pierdzenie mówi samo za siebie. Ja znam życie i widzę jak jest i każda fajna 24 latka miała bądź ma faceta ..tak samo każdy 24 latek ,a reszta ma większe lub mniejsze zaburzenia psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku widzi to co chcesz
widziec , reszty nie chce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku widzi to co chcesz
to sie zmien zaden facet za raczke nie bedzie prowadzic rozkapryszonej lalki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najperw wychowujecie
tututut tak samo jak są "kobiety" , które dostawszy upolowaną zwierzynę jęczą dalej ,żeby facet teraz przyrządził strawę i je nakarmił ..ale z przykrością jako facet muszę stwierdzić ,że takich kobiet jest znacznie mniej niż facetów od korzonków ...a potem się dziwią ,że kobieta poszła do jaskini gdzie ma co przyrządzać. Jedyną "niedojrzałością" z jaką się spotykam u kobiet po 30ste to brak instynktu macierzyńskiego czyli kariera ,a facet ma ją dobrze zerżnąć ,a dziećmi się brzydzi . Co do kolegów po 30ste to no niestety ,ale objawów jest więcej ,ale te objawy chyba są wynikiem braku partnerki i obycia z kobietami ..facet jak w do pewnego wieku nie zaskoczy to potem raczej do końca życia takim Piotrusiem Panem pozostanie...chyba sam po części taki jestem i za cholerę nie wiem jak z tego wyjść ... jakoś żadna nie chce mnie utemperować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku widzi to co chcesz
no spoko masz wymagania , a co dajesz w zamian? bo ciagle tylko jest "ja, ja , ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najperw wychowujecie
no jak to co daje ...wielbić siebie :D..to mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku widzi to co chcesz
to troche malo adekwatne do twoich wymagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najperw wychowujecie
..no ,ale co konkretnie bo to co teraz piszesz to taką TEORIĄ zawiewa.. wiesz z resztą przez neta na sucho to sobie można gadać ..ważne to jak się zachowujesz w różnych sytuacjach czy będziesz pomagać facetowi czy uciekniesz ,albo będziesz liczyć tylko na niego ..bo wiesz od strony faceta to fajnie jest jak kobieta nam pomaga w czymś ,a nie tylko stoi , patrzy się i jeszcze przeszkadza gderaniem ...oczywiście mówię o pomocy tam gdzie faktycznie będzie pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najperw wychowujecie
Powiem więcej różnica pomiędzy ludźmi dojrzałymi ,a niedojrzałymi jest też taka ,że dojrzały wie jaki jest naprawdę i jak się zachowuje w różnych sytuacjach życiowych jest bardziej świadomy swoich reakcji na świat , cech charakteru , siebie samego ..a niedojrzały to taki teoretyk i mówi o sobie na zasadzie jaki by chciał być ,a nie jaki jest ..i w dorosłym życiu to w pewnym momencie wygląda śmiesznie / żenująco. ...też to wiem po sobie po części jak mi w pracy nosa utarli ,ale i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najperw wychowujecie
..to jest póki co twoja wizja ...a próbowałaś taki związek już z kimś tworzyć ? ...powiedz czym jest dla Ciebie partnerstwo jak to sobie wyobrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×