Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila1111

co myslicie o olejku z wiesiolka

Polecane posty

witam co myslicie o braniu olejku z wiesiolka mozna szybciej zajsc w ciaze biorac go zazywam go po 2 tabletki 2 razy dziennie czy jest wieksza szanse na dzidzie zazywajac go co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam operol czy jakoś tak się nazywało. Niestety w żaden sposób nie pomógł. Brałam też jakiś castagnus czy jakoś tak i też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam operol sobie kupic ale farmaceuta mi powiedzial ze wiesiolek lepszy ale nieiweim czym to sie rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja w tym cyklu pierwszy raz brałam wiesiołek do 14 dc(miałam bardzo dużo płodnego śluzu) i do tego wspomagałam się od 1 dc Castagnusem... Zobaczymy co z tego wyjdzie:)Staram się 12 cykl...jak na razie 30 dc i okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomogło pójście do dobrego ginekologa który zlecił badania i wyszło ze mam wysoką prolaktynę. Brałam kilka miesięcy bromergon no i dopiero się udało zajść. W sumie udało się jak zwykle- na wakacjach kiedy człowiek czuje się odstresowany od wszystkiego i nie myśli obsesyjnie o ciąży. Ale wydaje mi się że bez zbicia prolaktyny by nie wyszło jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam nadzieje ze jestem w ciazy mialam prawie wszystkie objawy mdlosci bole podbrzusza bol piersi a tu nagle okres przyszedl opozniony o 4 dni niestety ;-(((((((a tak sie juz nakrecilam ze bede miala dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dostalam nawet dosc obfity okres z duza iloscia skrzepow zastanawialam sie czy to nie bylom poronienie samoistne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni spóźnił sie bo sie nakręciłaś właśnie. Mój najdłuższy cykl trwał 50 dni kiedyś też już się cieszyłam że to ciąża ;) Wiem, ze łatwo mówić ale na prawdę malo w życiu dzieci się tak jak my sobie ustalimy i z dziećmi tak samo. To one wybierają kiedy się urodzą ;) Trzeba po prostu czekać. Po jakimś czasie zrobić badania bo może tu tkwi przyczyna a jesli wszystko jest ok to czekać i nie stresować się. Powodzenia Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi polecił to lekarz. Pomogło :) Oprócz wiesiołka zażywałam jeszcze folik i określałam dni płodne testerem owu afrodyta. Zaszłam w 3 cyklu odkąd zaczęłam tą metodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×