Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DerekK

Panele słoneczne?

Polecane posty

Gość prof55

My się powoli rozglądamy za sensowną firmą, nawet byłam na stronie właśnie tej firmy PGM Fotowoltaika. Czy wy się zdecydowaliście na montaż takiej instalacji? Czy faktycznie jest to opłacalne? U nas na pewno decyzję podejmiemy po wyliczeniu, ile faktycznie jesteśmy w stanie zaoszczędzić, znajomi twierdzą, że oni zredukowali swoje rachunki za prąd niemal do zera. Czy u Was też tak to działa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić FG Energy. Cała współpraca przebiegła bezproblemowo i ominęła mnie cała papierkowa robota związana z wniosek o dotacje na panele, ponieważ mój doradca pomógł mi wypełnić wszelkie formalności, firma załatwiła wszystko za mnie. Kosztorys dotarł po 2 dniach i byłam z niego zadowolona. Instalacja szybko przebiegła, a panele nadal działają bez żadnego problemu. Jeśli ktoś szuka dobrej firmy to zdecydowanie mogę polecić FG Energy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślicie o panelach słonecznych to polecam firmę FG Energy. Mają świetnych ludzi, którzy znają się na rzeczy- otrzymałem kosztorys, info o możliwych dofinansowaniach, a sam proces wykonania instalacji przebiegł bez najmniejszego problemu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×