Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xylinka

Czy to normalna reakcja na tabletki antykoncepcyjne?

Polecane posty

Od 14 dni biorę tabletki Novynette. Czuję się OK, ale okres miałam ok 3 dni samo niewielkie plamienie. Teraz od wczoraj (czyli 13 dz cyklu) i dziś mam malutkie plamienie, żywo czerowny kolor krwi. W dodatku od wczoraj mnie swędzi, piecze w miejscu intymnym, kupiłam globulki dopochwowe i krem i po zastosowaniu 3 sztuk globulek juz mi przechodzi.Nie biorę żadnych tabletek "osłonowych" przy tabletkach antykoncepcyjnych. Czy to normalna reakcja organizmu? Czy powinnam brac coś osłonowo, jak tak to co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, jeżeli już po 2 tyg zaczęło Cię swędzieć to radze Ci zrezygnować po skończeniu 1 opakowania. Ja biore Yasminelle od 11 miesiecy i przez ten czas wydałam kupe forsy na leki przeciw grzybiczne, bo infekcja co miesiac powraca. Nie mówiąc o comiesięcznym cierpieniu. Ma to zazwyczaj miejsce w połowie cylku ok 14 dz. Jeżeli tak reaguje twój organizm na tabsy - radze ci odstaw, nie ma sensu sie tak męczyć. Mi na szczęście została 1 tabletka do końca, wylecze sie do czysciutka i zakładam spirale miedziana - bez hormonów, ponieważ sztuczny estrogen w tabsach jest winny osłabianiu flory bakteryjnej w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×