Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nigdy ZAwsze NA pewno

Oto wymagania dzisiejszych kobiet, względem facetów

Polecane posty

Gość Nigdy ZAwsze NA pewno

I niech żadna szmata nie próbuje nawet tego negować bo ją wyśmieje.. a więc: 1. Musi dobrze zarabiać... facet, który pracuje fizycznie np w magazynie albo na produkcji i po prostu mało zarabia, jest przez kobiety uznawany za jakiegoś ciecia a do tego nieudacznika 2. Musi mieć wygląd.. czyli, przede wszystkim wzrost no i wypadało by mieć ładną buźkę.. w innym wypadku, kobieta nie zainteresuje się sexualnie takim facetem 3. jeśli już ma swój wiek, załóżmy ponad 25 lat.. to wypadało aby miał swoje mieszkanie i swój w miarę dobry samochód (do starego grata żadna nie wsiądzie..), do tego aby było go stać na różne wycieczki.. przecież kobiety teraz są takie rządne poznawania świata, by zrobić sobie sweet fotke nad morzem w Hiszpani a potem wrzucić to na facebooka i się pochwalić przed koleżankami 4. Musi być doświadczony zarówno sexualnie jak i w związkach a dodatkowo być znakomitym kochankiem... by potrafił za każdym razem zaspokoić sexualnie kobiete, bo jeśli nie to grozi mu albo porzucenie.. albo po prostu notoryczne zdrady kobiety (i kto tu patrzy na sex? tanie zakłamane scierwa....) 5. Oczywiście szereg cech typu: zaradny, inteligetny, męski, troche skurwiel-troche romantyk, odważny bla bla bla oto model faceta, którego dzisiejsze kobiety wymagają... więc nic dziwnego, że tylu samotnych facetów chodzi po ulicy, bo po prostu ciężko być 'ideałem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
zgadzam się w 100% jestem kobietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
tyle, że świat (tzn Europę) ja już sama zjeździłam bez udziału (jakiegokolwiek) faceta; mam pracę; mieszkanie, samochód. myślę, że facet, który tego nie ma źle by się czuł w moim towarzystwie. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oreeoooe
otoJAJAJA... ja tam bym się źle nie czuł, gdyby moja kobieta dobrze zarabiała, miała swoje mieszkanie (wiec bym mogl sie do niej wprowadzic) i autko (prowadziła by kiedy bym był pijany) a więc mozemy sie zapoznac...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko mieć większe ambicje niż praca w magazynie, nie mieszkać z rodzicami do 40 i być zadbanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarriinkkaaaa
również zgadzam się z autorem tematu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy ZAwsze NA pewno
// ciężko mieć większe ambicje niż praca w magazynie, nie mieszkać z rodzicami do 40 i być zadbanym? // ambicje to ty sobie możesz mieć.. nawet takie by grać w Barcelonie na ataku chodzi o to, że ciężko to osiągnąć ktoś kto nie ma już dobrego startu bardzo rzadko się wybije choćby do takiego poziomu jak opisałem w pierwszym poście, pomijając fakt wyglądu, który praktycznie nie jest od nas zależy (mówie o wzroście i ładnej buzi u faceta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto wymagania dzisiejszych kobiet, względem facetów 13:47 Nigdy ZAwsze NA pewno I niech żadna szmata nie próbuje nawet tego negować bo ją wyśmieje.. to ja jestem niedzisiejsza albo szmata bo nie zgadzam sie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.2.0.
ja tam nie mam takich wymogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zgadzam...!!!!! dla mnie licza sie tylko dwie rzeczy: - kasa - musi dobrze zarabiac (mieszkanie i samochod to mieszcza sie w tym punkcie - jak dobrze zarabia to je ma) - i zeby nie byl nizszy ode mnie (chyba ze bardzo kasiasty to przelkne) reszta niewazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
No wlasnie sek w tym, ze ja nie chce takiego pasozyta ani trzymac w mieszkaniu ani go wozic :) i mysle, ze wlasnie tak mysla wszystkie kobietki :) kobietki kochane trzymajmy sie razem przeciwko pasozytom:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet ma samozaparcie i inteligencje to nawet braki w urodzie nadrobi (poza tym kobiety nie oczekują nie wiadomo czego), ale fakt, kompletnej życiowej ofiary nikt nie chce, co taki facet ma do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora: a co w tym dziwnego? Zadna kobieta na poziomie nie bedzie przeciez klepala biedy z jakims zaniedbanym nieudacznikiem mieszkajacym z rodzicami i pracujacym za 900 zl na magazynie. Tak bylo zawsze, jest i bedzie:) Moorland: tylko do 40stki ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze jeden punkt: ŚMIERĆ DYSMÓŻDŻOM! A autor nawet jednego posta bez błędu nie potrafi napisać. Tak to jest, jak się uczyć nie chciało, a potem się płacze, że inni mają wszystko, a ja nic. Wypierdalaj, leniu śmierdzący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola*
ŻLE nie powinien miec mieszkania POWINIEN miec DOM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macius - po 40 rodzice maja dosyć i ewakuują się z tego świata jakimś zawalem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frodo the niziołek
tak naprawdę to kobietom wystarczy, jak facet jest wysoki, wtedy na resztę spraw przymykają oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oreeoooe
otoJAJAJA... ale czemu odrazu pasożyt? bo nie mam milionów na koncie po spadku to jestem pasożytem? nie każdy ma głowę do nauki trudnych kierunków medycznych czy też pamieć do prawa.. a jeśli dodatkowo nie ma się bogatej rodziny to praktycznie czeka cię zycie właśnie na średnim poziomie i ja tak żyje.. nie stać mnie na kupno mieszkania za 200 000 zł, ani auta za 100 000 (mam starego voldzwagena i tyle) jeśli potencjalna moja kobieta miała by swoje mieszkanie to ja uważam to za zajebistą akcje bo moglbym się do niej wprowadzić i moglibyśmy mieszkać razem... a chyba o to chodzi nie? analogicznie, jeśli to ja bym miał mieszkanie i moja kobiea mieszkała by z rodzicami to też bym jej zaproponował aby się do mnie wprowadziła.. i co mam ją nazwać pasożytem? nie badź smieszna) co do jeżdzenia autem to zaznaczyłęm że tylko w przypadku kiedy bym był pijany np w weekend.. aby kobieta prowadziła, w kazdym innym przypadku nie ma problemu, lubie jeździć.. czy jestem pasożytem? kurwa zalosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
nie toleruje pijakow nawet w weekend :) kazdy musi miec swoj wklad w zycie; a nie ze ktos sie wprowadza do kogos i jeszcze na zycie nie bedzie łozyl nic, no bo skad biedny zuczek ma miec? (choc na piwsko dla niej pewno zawsze sie znajdzie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moorland a rzeczywiscie za szybko przeczytalem, myslalem, ze chodzilo ci, ze facet powinien byc zadbany tylko do 40;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miIka_89.
Dla mnie punkty 1 i 2,reszta jest nie ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Oreeoooe i Autora
a wy macie jakąś stałą pracę? macie wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
dla niego mialo byc* bo dla niej nie.. ona ma byc jego kierowca...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoJAJAJAJA
oree.... a ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgjgjgjgjgjgjgj
szmata ma nie zaprzeczać ale że ja nie jestem szmatą to mogę : ] ..nie chce faceta ani troche skurwiela a pieniądze nie są żadnym wyznacznikiem nie napisałeś ważnych cech takich jak dobro uczciwość wierność wspólne poglądy..to co jest wazne aby sie wzajemnie rozumieć szanować wspierać i sobie ufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie również
Ale pitolisz głupoty autorze,wcale kobiety nie mają aż takich wymagań. Jeśli o mnie chodzi to wystarczy jak facet spełni pierwsze dwa punkty i będzie superaśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×