Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna Stolarczyk

Ratunku... Czy jest na sali fryzjer?

Polecane posty

Boze, podkusio mnie zlo i moje piekne brazowe wlosy przefarbowalam wczoraj na blond.... To jest najgorszy kolor jaki ktokolwiek moze sobie wyobrazic... przy skorze sa zolte, na koncu rude.... Czy ja moge to dzis jakos przefabowac? jak to zrobic zeby nie znisczyc za bardzo wlosow? Fryzjerka uzyla farby z wodą 9 %. mialam to na glowie 25 mintut. Pomijam fakt, ze w blondzie wygladam paskudnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie jestes przyzwyczajona jeszcze do nowego kolu. na zdjeciach wygladasz dobrze ale jesli chcesz znowu zmienic kolor idz do fryzjera i neich on to zrobi - sama sobie mozesz zniszczyc wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfhtrhgr
wyglądasz bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj bliska ci osobe (ktora prawde Ci powie) - bedzie miec porownanie kobieta zmienna jest - przez pewnien czas mozesz wygladac inaczej - nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za pocieszenie:) Nie ma kto tak szczerze powiedzic, dlatego tu sie zdecydowalam pokazac. mam z siostra mowia ze ok, ze ladnie, ale i tak najlepiej w ciemniejszych, a znów facetjara sie jedynie ze w sobiote mial brunetke, w niedziele blondynke i smieje sie ze czeka teraz na poniedzialek.... I wez tu wysluchaj opinii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
Kurczę fajne masz te włoski :) poważnie. Ja to dopiero miałam bałagan na głowie po dekoloryzacji :) marchewka pmieszana z kupą i kurczaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
rzuć sobie tylko na to jakiś kolorem taki żeby zrównać kolorek i będzie super, masz bardzo ładne włoski, aż ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GenezaMola
Ale masz dziwną twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
genezamola a ty masz dziwny styl pisania, daj sobie spokój. ładna dziewczyna. Justyna ja robiałam loreal sublime mousse 60, to że nie wychodzi tak jak na opakowaniu to wiesz na pewno :) a jaki chcesz osiągnąć kolorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GenezaMola
Sorry jeśli kogoś uraziłem. Chciałem być tylko szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
Powiem ci ze w tych jaśniejszych podobasz mi się zdecydowanie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis ciemniejszy:) Kurcze, na opakowaniu jest idealny taki jaki chce osiagnac teraz. Mam nadzieje, ze wyszloby cos takiego:) genezamola o twarz nie pytam, ale mozesz pokazac swoja to porównamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
szczery :-o raczej bezczelny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to zostawiam to na razie i nie ruszam. farba moze sobie poczekac... Moze sie przyzwyczaje. Boje sie jeszcze zeby mi te nieszczesne klaki nie powypadaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchaj przed chwilą
(jestem fryzjerem od 20lat)pokazałam twoje zdjęcia mojemu mężowi(nie ma to jak męski punkt widzenia)który przez pół życia zajmował sie modelingiem i on bez wahania powiedział tak: Ta laska najlepiej wyglądała by w rudym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchaj przed chwilą
wyglądałaby -mam cholerne problemy ze spacja na swoim kompie(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GenezaMola
Czemu jesteś taka agresywna. Podałem tylko swoje spostrzeżenie. Koń jaki jest, każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchaj przed chwilą
Ja też widze cię w rudym amoże zrobie ci symulację tegożkoloru? znów spacja(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
nie bój się nie powypadają ci. majrel ci na pewno coś doradzi, ale bym raczej na twoim miejscu szukała czegoś między farbami profesjonalnymi, bo wychodzą cudne kolorki. Napisz jej jeszcze jaki kolor chcesz osiągnąć i najlepiej wklej zdjęcie, poszukaj w google wymarzonego kolorku :) loreal sublime mousse 60 wychodzi raczej brązowy i nie ma nic wspólnego z kolorkiem z opakowania, taki jak jest na opakowaniu sublime mouse to chyba daje evolution 8.1 albo 7,1. Zyczę udanej koloryzacji i pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
też pomyślałam o rudym ale nie o takim promiennym rudym. Podkreślił bym twoje zielone oczy, jednak najlepsze będzie to w czym ty się będziesz dobrze czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więzniarka w Irl :(
wrzuć tę fotkę tam w watku w którym odpowieda majrel to na pewno ci doradzi jaka farba da taki efekt. na tym zdjęciu jest baleyage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala lala lala lala
straszna kupa na głowie :D nie na pewnoe nie ten odcien rudego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×