Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
No_Such_Thing

Łysienie Androgenowe u Kobiet - tym razem tylko konkrety.

Polecane posty

Gość gość
Niestety temat łysienia często dotyczy także kobiet. Jeśli sprawa jest uwarunkowana genetycznie, to ciężko z tym walczyć.. Kobiety łysieją inaczej niż mężczyźni, włosy przerzedzają się od przedziałka, który staje się coraz szerszy (u panów bardziej robią się zakola). Można stosować różne kuracje np stop&grow, ale jeśli nie da się już pomóc kuracjami to są teraz niesamowite możliwości retuszu (zwłaszcza Hairdreams ma super siatki, dzięki którym można pięknie retuszować łysiejące miejsca i zagęszczać włosy. Taka siatka jest niesamowicie wygodna, można się kąpać, chodzić do sauny, czesać włosy do góry - nic nie widać! Polecam salon Miraflores, tam pomogą rozwiązać tego typu problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palma sabałowa podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smuthie0235
nie przepadam za kiepskim marketingiem szeptanym, za który bierze się każdy nieudacznik. Jak produkt/lekarz jest dobry, nie musi się reklamować na takich forach. Napiszę tak - łysienia androgenowego nie da się wyleczyć. Wcierki, nawet te, które działają, u mnie przestały działać zupełnie po ok. roku kuracji. Leczę się od 5 lat - stosowałam 5 różnych preparatów i po ok. roku skóra przestała reagować. Czyli trzeba zmieniać do końca życia. Tabletki hormonalne - polecam tylko i wyłącznie kobietom, które już nie chcą lub w ogóle nie chcą mieć dzieci. Po dwóch latach regularnego stosowania tabletek miałam ogromne problemy z zajściem w ciąży. Ciąża- super okres. Tyle włosów na głowie jeszcze nie miałam. Po ciaży włosy wypadały garściami. Nawet mąż już nie mógł na to patrzeć... Jedyne w marę skuteczne wyjście to przeszczep. Wydaje się drogi, ale jak zliczyłam otstatnio, ile kasy mi poszło w ciagu 5 lat kuracji, stwierdziłam, że zbieram na przeszczep. Bo, uwaga uwaga, wydałam w ciagu 5 lat ok. 15 000 zł. Tak, 15 tysięcy złotych. Na leki, wcierki, szampony, tabletki. Wizyt u dermatologa nie liczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co w koncu pomaga? Środki zewnętrzne czy zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wczytałaś się tutaj w temat? Genelranie nie zaszkodzi zoabczyć jak działają na Ciebie środki na wypadanie włosów poniewaz na pewno Ci nie zaszkodzą. Ale jełśi chcesz powstrzmać androgenowae wypadanie włosów to najlepiej jeset udać się do dermatologa trychologa ( a nie do żadnej kosmetyczki). który zrobi Ci odpowiednie badania oraz powie Ci co będzie dla Ciebie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u lekarza na fundusz i nie mogę powiedzieć,ze jestem zadowlona. COś tam pomagał, obejrzał i tyle. Nic mi nie doradzil i dał jakie tabletki, które sama mogłam sobie kupić bez recepty .Tak wiec jestem już załamana bo włosy coraz bardiej mi lecą .No chyba,ze polecicie kogoś dobrego z Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się z nimi skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo iż łysienie to przypadłość typowo męska niestety dotyka i kobiety. Dzieje się tak jeśli w organizmie pojawi się nadmiar androgenów http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/A/Androgeny-gl135-w3518.aspx . W takim przypadku powinno się niezwłocznie zgłosić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony, leczenie to jedno - ale trzeba też jakoś walczyć o te włosy od zewnątrz. Znam ten ból kiedy wypadają całymi garściami. Próbowałam wielu preparatów, teraz jestem po kuracji Dercos Aminexil Clinical 5 i widzę znaczną poprawę. Włosy nie wypadają w takich ilościach jak wcześniej, są mocniejsze i mam wrażenie, że pojawiły się baby hair :) Kuracja nie jest droga - kosztuje ok 160zł, a w promocji można znaleźć nawet taniej. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika090
Przez długi czas borykałam się z wypadaniem włosów. Próbowałam wiele tabletek i wcierek i najlepiej działał Vitapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta55ss
No na pewno dla kobiet jest to bardzo delikatna sprawa jeśli chodzi o łysienie. Moja żona się leczyła w gabinecie u doktora Kieracha i efekty są zaskakująco dobre, bo się obyło bez skalpela i bardziej inwazyjnych metod. Wystarczyło leczenie mezoterapią i lekami przeciwzapalnymi. Kontakt do doktora jest na stronie http://about-hair.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , ja też jakieś 10 lat temu zaczęłam łysieć i szczerze mówiąć to był dla mnie szok i koniec świata. Nie chciało mi się wstawać z łózka. Nie chciałąm żyć bez włosów. Styoczyłam długa walkę i praktycznie nic nie zmieniało się przez lata. Bałam się myć głowę. Ale 4 lata temu ktoś opowiedział mi o Jezusie. O tym że jest żywy i uzdrawia tak samo jak 2000 lat temu. Możecie mi wierzyć lub nie ale dziś jestem zdrowa. Mam piękne włosy po wielu latach walki. Jezus uzdrowieł mnie z łyzienia androgenowego , któe maiłąm stwoerdzone przez wielu lekarzy. Dziś nie ma śladu po chorobie. Włosy mam takie jak kiedyś. Włąsnie zapuszczam. Modlę się teraz za ludzi , któzy łysieją. JEsli macie taki problem i życie przestaje miec dla Was sens to skontaktujcie sie ze mną. Znam na to skuteczny sposób. Skuteczny w 100%. Pozdrawiam i ściskam . MArta 508338209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam aktualnie tellogen hormonozależny, wysyp straszny...z łysieniem walcze od 5 lat, z kilkoma przerwami...juz wiem, ze mam pcos, mialam niedobory wit D i rozszalale nadnercza....ostatnio mialam oddech w wypadaniu na pol roku, ale musialam odstawic hormony z powodów "wyższych" niż włosy i....2tyg pozniej nastapilo linienie, czego sie spodziewałam, ale jest cięzko mimo świadomości....czekam na okres, badania i podejme kolejny bój, bo latwo sie nie poddaje....:) jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, nakierowania od czego zaczac lub po prostu cieplego slowa to...jestem tu i pomoge na tyle ile moja wiedza ogarnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, dużo kobiet ma teraz problem z łysieniem. Ja chodziłam na specjalne kuracje własnie do trychologa w Miraflores. Udało się poprawić sytuację z jednej strony, a w drugim miejscu zrobiłam rekonstrukcję. Dobrze, że są teraz rożne metody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tak sam o jak mężczyźni mogą poddać się zabiegowi przeszczepu włosów. Polecam wam zgłosić się do firmy www.flymedica.pl, która zajmuje się organizowaniem przeszczepów włosów dla kobiet i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w Miraflores robią też retusze włosów? Chodzi mi o jakieś profesjonalne rozwiązanie, żeby to wszystko dobrze się trzymało i nie utrudniało codziennego funkcjonowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna androgenowa
Witam was kobietki. Chciala bym sie podzielic z wami tym jak uratowalam moje wlosy. Lysieje androgenowo od ok 6 lat... Nie zlicze ile czasu zajelo lekarzom odkrycie tej przypadlosci i ile pieniedzy stracilam na szampony , kuracje , odzywki ... Problemem u mnie jest rowniez wiecznie swedzaca , podrazniona i przetluszczajaca sie skóra glowy...a raczej byla. Powiem wam co ja stosuje ...byc moze watek powielany ale moze akurat komus sie to przyda bo wiem jakie to jest straszne widziec lysiejace zakola i przesiwty na czubku glowy. Lekiem kluczowym w leczeniu jest bloker dht w moim przypadku dutasteryd w dawce jednej tabletki dziennie (na efekty czasem trzeba poczekac kilka miesiecy) codziennie sok z cebuli i czosnku wcierany w skore glowy jednak trzeba byc systematycznym i trzymac mininum godzine . Wlosy myjemy szamponem bez sls (polecam strone pieknewlosy.pl) prosze nie sugerowac sie napisem na opakowaniu BEZ SLS tylko naprawde poszukac dokladnie i nauczyc sie czytac sklady. Nizoral raz w tygodni u dla oczyszczenia mieszkow wlosowych , pozbycia sie grzybkow i bakterii , ktore uwielbiaja sie czepiac skory glowy a szczegolnie miejsc dotknietych chorobowo (minimum 15 minut trzymany na wlosach) raz w tygodniu maska na wlosy dla zmiekczenia wlosa i dobrego wizualnego efektu... Kolejna sprawa ...masaz skory glowy najlepiej rano i wieczorem silnie pobudzakacy krazenie krwi. Nie obejdzie sie rowniez bez loxonu... Ale uwaga minoxidil 10 procent uzywany raz dziennie na noc. Zakupic taki mozna na eBay np. Tugain (mocno opuszkami masujemy skore glowy) doustnie Vitapil , krzem w tabletkach , Biotyna w duzej dawce i dodatkowo calium panthotenicum po 3 tabletki dziennie. Dodam jeszcze jezeli palisz rzuc to lub chociaz przerzuc sie na epapierosa... I co rowniez bardzo wazne dieta..orzechy, owoce, warzywa , jaja ,kasze i pelnoziarniste produkty. Do picia woda , zielona herbata , czerwona i oczywiscie pokrzywa. Raz w tygodniu olej na wlosy ( osoby z przetluszczaniem nie kladzcie na skalp dopki stan skory glowy nie poprawi sie ) kolejna rzecz peeling skory glowy z czarnej parzonej kawy raz w tygodniu dla oczyszczenia skory glowy , jezeli ktos chce moze kupic gotowy.Pijemy olej lniany lyzke dziennie i jedna lyzke oleju z pestek dyni. Wlaczamy do diety ryby i unikamy smieciowego jedzenia i przede wszystkim cukru. Jemy 4-5 posilkow dziennie. Rano po zmyciu juz wcierki z cebuli na umyte wlosy nakladamy wcierke np Banfi lub Jantar i rowniez masujemy skore glowy... Wlosy szczotkujemy minimum dwa razy dziennie i pobudzamy krazenie skory glowy. Jeszcze jedna informacja apropo dutasterydu zalecam go tym , ktorzy maja problem z genetycznym lysieniem jednak pomaga on i w tolagenowym ( okres przyjmowania powinien trwac minimum 2 lata) jednak jeżeli to androgenowe to jak kazdy lek działa dopoki sie go bierze i uwaga ciąża nie wchodzi w gre wiec nalezy sie zabezpieczac. Nic nie zadziala odrazu ... Na efekty trzeba bedzie poczekać ale u mnie wreszcie to sie sprawdziło...od roku kuracji wreszcie po latach nie wstydze sie ... Dodam ,ze jezeli ktos ma pieniadze warto wspomoc sie mezoterapia ale tylko i wylacznie po zablokowaniu dht inaczej wlosy , ktore wyrosna po mezoterapi szybko wypadna. Zycze wam z calego serca wytrwalosci i powodzenia i mam nadzieję , ze jest choć jedna osoba ktorej to pomoze. Sciskam was wszystkie kobietki , ktore również chorują na to nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, stosowałam wiele preparatów, ale największe efekty widoczne są po zastosowaniu zestawiu przeciw wypadaniu włosów KEEP Professional. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer jeden wśród preparatów, zatrzymujących łysienie oraz stymulujących porost włosów jest Pofolan, prawdziwy hit, wprost z USA http://nplink.net/AmLo6whK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia

łysienie androgeniczne - to właśnie mnie spotkało... Skończylam 50 lat i się zaczeło... włosy wypadały mi garściami... Nikt nie mógł znależć czegoś aby to zatrzymać czy jakoś pomóc... Dopiero MODUŁ ANDROGEN u Pani Beaty Dethloff dał mi nadzieje. Na podstawie wyników badania iGenesis Androgen specjaliści opracowowują optymalne zgodne z DNA dla nas zalecenia żywieniowe dzięki którym dobrze dobrana dieta zapewni włosom Pacjenta optymalny zestaw witamin i mikroelementów przeciwdziałając skutecznie łysieniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek

Józek jestem i mam 45 lat i niegdyś nie miałem włosów wszystko przez łysienie Androgenowe... TRAGEDIA! Próbówałam z tym walczyć.... dopiero po długich poszukiwaniach odnalazłmrm odpowiedź co mogę zrobić? Aby to zatrzymac jakkkolwiek choć minimalnie - z pomocą przyszła - dr dethloff. Jej suplementacja po teście DNA okazała się nieoceniona! To jej zawdzięczam to, że włosy powoli wracaja do normmy... DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

lysienie androgenowe to dla każej z nas zmora, niby to mężczyzni częściej się z tym borykają, a tu mnie to spotkało. Próbowałam jakiś sprejów, jakiś płukanek... nic... nawet gorzej i po naradach z moją córką wybrałam się Igenesis! Dostałam dokładną rozpiskę jak muszę postępowac i DZIAŁA! REALNIE! Dziękuje całej klinice Dethloff, ze dokonali takiego cuda dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Polecam Locerin jest to wieloskładnikowy suplementem diety hamującym wypadanie włosów u kobiet. Bogata formuła obejmująca aż 16 składników sprawia, że Locerin jest produktem unikatowym i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim włosomaniaczkom.

Locerin powstrzymuje proces wypadania włosów, a dodatkowo wspiera ich porost. Składniki aktywne obecne w suplemencie trafiają do źródła problemu prowadząc do wyeliminowania przyczyn odpowiedzialnych za złą kondycję włosów. Produkt wzmacnia włosy oraz przyczynia się do zachowania ich naturalnego i wyrazistego koloru. Kobiety stosujące Locerin przyznają, że od kiedy przyjmują kapsułki, nie potrzebują innych dodatkowych suplementów wspierających zdrowie włosów Link do strony http://nplink.net/gYvgtqHv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×