Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamuncia

Jakie macie duże mieszkania ile osób mieszka?

Polecane posty

Gość Na pewno nie godzinę!!
Mamuncia- ogrzanie to katastrofa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehihi
najlepszy taki domek - skoro ktoś się buduje to powinien się liczyć z kosztami. A nie wszystkie uciułane pieniądze wydać na budowę a potem płacz. A jak ktoś ma duży dom to i ogrzewanie go nie przerasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza888
hehehihi...dlaczego tak mówisz...masz mieszkanie akuratne, jakbym mieszkała w bloku, to taki metraż też jest akuratny:) Nie sztuką jest wybudować wielki dom,....ale trzeba się też zastanowić czy będzie nas stać go utrzymać... Jeśli tak, to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmorderaptor
mam dom parterowy, ok 90m +strych, garaż i piwnicę. Mieszam sama. Właśnie uczestnicze w szlachtowaniu świni, brat z siostrą uciekli. Pochwałę dostałam. Muszę odetchnąć. Przemyłam ręce z krwi, kafełe papierosek i do roboty! Kiełbacha będzie :) Chyba jestem psychopatkom :O Podnieca mnie krew :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia1920
Witam, widze ze juz sie nikt nie wypowiada, a jednak chcialabym ozywic temat:) Ja mieszkam z mezem w bloku, 32m, dwa malutkie pokoiki, niespelna 4m ma kuchnia (ale z oknem!) i bez balkonu. Dzieci na razie nie mamy. Mieszkanie kupilismy na kredyt, bo swierdzilismy, ze placenie za wunajem sie nie oplaca, a sami nie jestesmy w stanie uskladac w ciagu paru lat ponad 100tys. zlotych. Tak wiec niezaleznie od tego, ze mieszkanie jest male, bardzo sie nim cieszymy. Raty placimy tyle co wczesniej odstepnego, ale juz za swoje. Mysle, ze 1 max dwoje dzieci wychowa sie w dwoch pokoikach...Mieszkanie nie jest przjesciowe,i to rowniez dyzu plus. Bedzie jeden pokoj dla nas, drugi dla dziecka/dzieci. Dlatego do tego drugiego pokoju za bardzo sie nie przyzwyczajamy:) Nie stac nas na wiecej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsas
dom 250 metrow z ogrodem na 3 osoby niedlugo na 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuniaaa
4 osoby - rodzice brat i ja Ja mam duży pokoj a rodzice sypialnie, brat mniejszy pokój. Duuuża kuchnia (ale tam niedługo bedą schody na góre) salon, lazienka 2 korytarze i bardzo duże schowanko. Góra jest jeszcze nie skonczona bo narazie nie potrzeba tylu pokoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firenzzo
Mieszkanie 100 m- w nim ja i mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom 160 m2, ogród - 1,5 ha
, garaż na dwa samochody, 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam...............
dobra widzę, ze z tych normalnych wpisów, jak to naprawdę wygląda w Pl, zaczęła się licytacja kto ma ile i czego więc ja zejde do najniższego poziomu, co was z pewnością dowartościuje - otóż mieszkam na 21 (podobno) metrach kwadratowych, w nie swoim, a wynajętym mieszxkanku ;) ilość osób zamieszkujących -1 ilość pieniędzy za wynajem- duuuża niestety nie mam 300 tys. by kupić sobie te wasze 37 metrów, anie nie jestem w stanie na to uzbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam...............
no ja niestety choc placę duzo za wynajem, to mamw to wliczony juz czynsz, warszawa-1200, ale gdybym miala np. splacac sobie kredyt to musialabym dodatkowo placic takze za czynsz, a nie mam z czego poza tym trzeba by bylo miec tez stabilną pracę gdzie zarabiasz chociaz te pare tys. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykształciuch
56m 2 osoby i ciasno nie jest, chciałbym mieszkać w domu, ale niestety dojazdy do centrum na spotkania i trudności z powrotem po wieczornym wyjściu to utrudniają. Może za kilka lat jak się zestarzejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom 160 m2, ogród - 1,5 ha
ale kiedyś przez wiele lat mieszkałam na 28 m2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie liczba dzieci,ale roznica
dom 180m2 na razie tylko my i kot, ale kiedys pewnie bedzie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek 100m2 - kuchnia, salon, 4 pokoje, 2 łazienki - mieszkamy w 3 osoby: ja, mąż i synek. Narazie powiększenia rodziny nie planujemy. Mamy 2 koty i 2 psy ale jako że mieszkamy na wsi zwierzaki mają swoje "domki" na podwórku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 pokoje
trochę ponad 38m mieszkam sama, zwierząt też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
4 osoby, 90 metrów, ale każdy ma własne piętro. Mieszkania są połączone schodami Prudlik, co uważam za genialny pomysł. Uważam, że taki metraż przy tylu osobach jest idealnym rozwiązaniem. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kminekkominek
Ja mam 6 pokoi, nas jest troje - ja mąż i córka 1,5 roku i jak dla mnie to za dużo. Tyle sprzątania non stop, że szok... Ale my mieszkamy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zakredytowanego
ja mam domek 100 m2 + 50 w piwnicy, ale na razie z nich nie korzystamy prawie. jest nas dwoje - ja i mąż i dziecko w drodze. myślę, że docelowo rodzina będzie jeszcze większa. do niedawna mieszkaliśmy we dwójkę w mieszkaniu 52 m2, teraz to mieszkanie wynajmujemy komuś innemu, a sami spłacamy dwa kredyty. zaskoczyła mnie jedna wypowiedź: osoby, która ma 3 pokoje, 2 dzieci i nie ma własnej sypialni, tylko śpi w salonie. ja przy takim układzie raczej jeden pokój przeznaczyłabym na sypialnię, jeden na salon, a dwoje dzieci mieszkało by w trzecim. ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 40 m 3 nas jest mamy 4 latka mieszkanie male ale wlasne nie stac nas na nic innego ale fajny uklad mamy od korytarza w kazda strone drzwi 2 pokoje jeden nasz jeden malego, kuchnia 3 okna lazienka bez okien maly jedno okno my jedno i balkon. na 1 pietrze mieszkanie. a zawierzat nie mamy. ale tez na 1 dziecku chcemy skoncyzc drugie dziecko nie byklo by miejsca. chociaz przed nami mieszkalo malzenstwo z 2 corkami i jakos wyzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrinna
A my kupiliśmy dwupokojowe i mam nadzieję, że nam wystarczy bo trafiła nam się promocja u jwc i za wymarzone m daliśmy tylko 220.000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 metrów dla mnie jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 metrów dla mnie jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 metrów (3 pokoje) 2 osoby dorosłe +dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150m2- kamienica 5 pokoi - w tym jeden przechodni salon z kuchnią ,kiedyś były 4 pokoje ikuchnia ale przerobiliśmy bo salon był za wielki 40m2, przedpokój, malutka łazienka i hol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nas 5 nasza sypialnia/buro/pokój dzieci/gościnny/salon+kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie wynajmujemy, ale kupiliśmy mieszkanie na Bliskiej Woli, teraz remontujemy nasze 65 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×