Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjnhvfaa

czy mężczyzna może dojść dwa razy pod rząd ?

Polecane posty

Gość mjnhvfaa
A tak w ogóle to musze napisać że penis penisowi nie równy :P Jak mój były dochodził to odsuwałam głowę żeby ani kropelki nie połknąć bo raz zdecydowałam się na połknięcie i myślałam że zwymiotuje, oblesne ciągnące się gluty. A ten obecny ma tak pyszną spermę w dodatku wodnistą bez żadnych glutów że mogłabym ją połykać litrami :P ech uwielbiam jego smak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a często się słyszy że Ci czy tamci to równe chłopaki:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalinka,.,.,.
a od czego zależy że jeden ma gluty a drugi płynną spermę ????? od diety ? bo jak tak to musze swojemu zmienić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wycieńczenia. Każ mu zwalić konia 5 razy zanim wsadzi Ci go do ust a gwarantuję, że będzie prawie sama woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie ma wtedy ptasią grype i stąd gluty:P żartuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalinka,.,.,.
czyli od tego że się często masturbuje tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnhvfaa
ale mój nie wali konia pięc razy zanim mi go włoży do usta :o więc to nie od tego ! :P Po prostu tak już ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe... indywidualna kwestia moj obecny facet moze uprawiac seks bez przerwy majac po drodze np. 3 wytryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu ma kłopoty z produkcją plemników i spermy? Normalnie zdrowa sperma powinna być gęstawa - w końcu została wymyślona aby odżywiać i zabezpieczać plamniki a nie żeby smakować kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dobrze, że nie jest Pinokiem, on ponoć też tak mógł dopóki się nie zapalił:D;) gratuluję chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w końcu została wymyślona aby odżywiać i zabezpieczać plamniki a nie żeby smakować kobietom" Złośliwa Matka Natura. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też zależy od podniecenia 2 razy pod rzą bez opadania daję rade trzeci raz już muszę czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona truskawka__
wow dwa razy pod rząd bez opadania ?? :/ dlaczego ja trafia na takich którzy mogą tylko raz a potem zasypiają bo tak są zmęczeni :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnhvfaa
ale on ma sporo tej spermy i nie jest znowu taka wodnista po prostu nie ma glutów :)) i mogę normalnie przełknąć bez żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znajdujesz samych zmęczonych? Ja nie powiem - mam chwilę przemożnej senności zaraz po ale jak ją przetrwam (na przykład z pomocą kobiety) to potem przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię,że mam tak non stop ale jakoś daję rade z tym,że pierwszy raz to nie jest 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek89
z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie trzeba robic przerwy juz po pierwszym orgazmie, a tym bardziej nie trzeba 10-15 minut na regeneracje, wystarczy odpowiednio kontrolowac orgazm. odwlekac albo przyblizac orgazm konczyc na zawolanie raz za razem, w odstepie kilku minut, ale pewnie nie kazdy to potrafi, moim zdaniem kwestia odpowiedniego treningu i poziomu libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, czymże będzie łucznik trenował gdy wystrzela wszystkie strzały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersjo! Jakich Ty używasz terminów! Jesteś lekarzem? Aż sprawdziłem co to jest refrakcja w ujęciu medycznym bo do tej pory znałem tylko ugięcie światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, poprawię się. :classic_cool: Nie jestem lekarzem. :D Kiedyś spotkałam się z tym słowem, spodobało mi się, więc zapamiętałam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×