Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miałem wypadek!

Miałem piękne kobiety, a teraz utykam na nogę i zawsze będę sam

Polecane posty

Gość Miałem wypadek!

Tak się stało, że utykam na jedną nogę. Uważałem się za przystojnego faceta, miałem atrakcyjne kobiety, a teraz już na zawsze będę dla kobiet kimś niewidzialnym, zwłaszcza że kobiety szukają facetów reprezentacyjnych. Nie jestem prezesem, tacy to mogą zdobywać kobiety nawet jeżdżąc na wózku i mając brzydkie twarzy z brodawkami. Jestem zwykłym facetem, który bez sprawności i atrakcyjności fizycznej jest po prost zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak sądzisz, to faktycznie jesteś zerem. Człowieku ogarnij się. Jeśli Twoja kobieta straci obie nogi to co ? zostawisz ją ? Miałeś rozum w nodze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bredzisz chłopie:):) Jakby ci jaja urwało albo małego to jestem w stanie zrozumieć twoje stwierdzenie że będziesz sam ale krótsza noga? Nie rozśmieszaj mnie:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zwykłym facetem to znajdziesz zwykłą kobietę. Ogarnij się trochę, znam gorsze kalectwa i ludzi którzy pomimo tego że są w jakiś sposób ułomni to tworzą szczęśliwe i kochające się związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuśtykanie to nie problem. Gorzej jest z Twoją psychiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, liczy się to jakim jesteś człowiekiem. Ale faktycznie, może koleś tutaj zranioną sarenkę odgrywa. Jeśli nie to wciskaj gaz i do przodu, nie łam się, bo ktoś, kiedyś, może poza tobą świata nie widzieć, a ty takie brednie tu wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansik
Współczuję Ci że straciłes nogę wraz z intelektem, szukaj tak samo mało inteligentnej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nogę masz?chodzisz?jesteś samodzielny?utykanie to nie koniec życia-to czemy miliony kobiet na świecie kochają się w dr.Housie?:)jak bedziesz zadbany,usmiechniety i dowcipny to bez problemu znadziesz miłość,ale zrzędzenie,użalanie się nad sobą tylko odstraszy znajomych,przyjacół i dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilalca
"to czemy miliony kobiet na świecie kochają się w dr.Housie?" O, tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×