Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j,hkyhkjhh

ile kosztuje utrzymanie dzieci : 5 latka, 10 latka , 15 latka , 18 latka ?

Polecane posty

Gość Jakby tu nazwać
"nie możemy sobie pozwolić na żadne przyjemności" Na przyjemności trzeba sobie zarobić, a nie "wyrwać". "z trudem opłacam mu obiady" "wychowuje syna i nie mam czasu na etat i nadgodziny" Nie masz czasu ani na pracę, ani na gotowanie obiadów???!! "tatuś ma nowe dziecko i nową żonę i własny dom z oplatami 300/msc a ja tulam się po wynajętym" Tatuś sobie wybudował dom - to ma. Może i tobie MUSI wybudować? Postawa typowo roszczeniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, mamo 8latka, mój facet by wychował dziecko dobrze, bo jest dobrym człowiekiem i jestem pewna, że nawet jakby miał nową żonę to dziecko by na tym nie ucierpiało, dlatego kosmosem dla mnie jest to co piszesz z chęcią bym mu dziecko zostawiła, bo nadaje się do tego, zwłaszcza, ze z chęcią dałabym tego tysiaka tylko po to by moje dziecko nie musiało się martwi c, że nie wyjedzie na wakacje To tylko kasa w końcu nie rozumiem podejścia facetów skąpców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty zniecierpliwiony nie dość, że nie umiesz czytać to jeszcze widzę masz zaburzenia emocjonalne Razem z kolega od mieszkania to pewnie byście gówno spod siebie zjedli, żeby tylko nic nikomu nie dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
"wychowane zgodnie z moimi wartosciami za wyłącznie moje pieniądze bo de facto alimenty to góra 10% " To ty na tej śmieciówce zarabiasz 4500 zł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
do mamy niepelnosprawnego 10 latka: nie wiem skąd jesteś, jak wy żyjecie ale nie da się utrzymac 10latka za 400 zł chyba że zyjesz mega totalnie skromnie ale te 400 to alimenty jakie otrzymujesz w moim mieście: szkolne obiady: 100 w domu: 300 na żywnosc koszty lokalu:400 ciuchy:100 zabawki:30 kieszonkowe:80 wyjazdy, wycieczki i innne szkolne 100 leki 50/chorobę minimum a kup loda, lizaka, gazetę, daj na bułkę do szkoły- 200 suma 1250/msc co daje 600 alimentów na 8MIOLATKA syn nie chodzi na zadne dodatkowe zajęcia ma tylko adhd i gubi baaaaardzo dużo rzeczy szkolnych oraz ubrań:D i tak go kocham z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
Podwójna - jeśli chodzi o mnie to wszystko co ma moje dziecko dostało ode mnie. Utrzymuje się też w 100% za moje pieniądze. To od matki nie dostaje NIC. Ale to w tym kraju normalne - matka-polka rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
ty bzdurny niedowartosciowany porzucony plemnikodawco:D:D:D nie wybudował, odziedziczył nawet na to nie zasłużył ja z niemowleciem emigrowałam żeby nas utrzymac, wiem co to ciężka praca i tak owszem to ja wydam na syna 300 tysi do czasu az skonczy studia a ten pachołek rzuci zaledwie 54000 i kto tu jest cipą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
Mamo8latka- A POWINIEN CHODZIC na dodatkowe zajęcia właśnie ze wzgledu na ADHD. Mam nadzieję, że jego ojciec poczuwa się do pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
Bo już dorosłe ;) A wcześniej mamusia nie puściła - bo zdechłaby z głodu bez alimentów ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
JAKBY TU NAZWAC- A MNIE SIĘ ZDAJE , ŻE OD MATKI TWOJE DZIECKO DOSTAJE WSZYSTKO, TY ZAŚ DAJESZ TYLKO KASĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
kuriozum takie jest w istocie że gdyby syn był pod opieką ojca miałabym pozew o alimenty 1000 :D ale nigdy bym mojego skarba nie oddała na zmarnowanie jak by to nazwac- wiesz co? nie wiem skąd taka agresja- mogłabym policzyć te koszta nie uwzględniając uzywanych ubrań, zapewniając mu zajęcia dodatkowe, wycieczki i kolonie wtedy byłoby ze dwa tysie ja mogę iść do pracy z nadgodzinami - tak jak tatuś ale poza alimentami chciałabym widzieć koszta niani na pół mam możliwości zarabiac solidną kasę. ale odbieram syna ze szkoły, odrabiam z nim lekcje, wychodzimy na rower i piłkę- żyjemy i tego tatuś jadący drogim autem w nowych ciuchach z nową komórką w kieszeni mi zazdrości i ja to wiem, nie ma sprawiedliwości jest za to triumf- gdy widzisz że dziecko rośnie i rozumie, ocenia samodzielnie i wie co jest pięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
Tobie się zdaje - A JA WIEM. Taka jest różnica. Fakt że od matki też dostaje bardzo dużo - złych przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
jakby tu nazwać- historia Cię i tak osądzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
jakby to nazwac kocham takich tatusiów jak ty calą krwawicę oddajesz mozesz sobie podać grabę z palantem moim eksem dla was te alimenty to jedyna kara za brak odpowiedzialności a dl;a dzieciaków - chleb na śniadanie każdy dla siebie to i owszem, ale dziecko jak sucz zabrała to niech sama karmi... tylko zapominacie. o przyczynie rozpadu rodziny wina nie jest po 1 stronie a dzieci są żywe i mają uczucia ja to wiem bo wychowuję ty mozesz tylko teoteryzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiwjdiqwdqw
'do mamy niepelnosprawnego 10 latka: nie wiem skąd jesteś, jak wy żyjecie ale nie da się utrzymac 10latka za 400 zł chyba że zyjesz mega totalnie skromnie ale te 400 to alimenty jakie otrzymujesz" Ja po prostu nie licze kosztów lokalu, uwazam to za troche naciagane, rozumiem że przy sprawach alimentacyjnych sie to uwzględnia, ale na serio- to moje koszty lokalu związane czysto z dzieckiem to koszt dodatkowy wody do kąpieli i jej podgrzewania, moze 40 zł na mc? W sumie te koszta moga byc b. rózne, nawet 5 tys. jak ktos kupuje co miesiąc najlepsze ciuchy, ja wydaje w lumpie ok. 20 zł na mc góra Obiady szkolne - biore połówki - wychodzi 40 zł na mc Ogólnie to chore te polskie realia, ale trzeba paiętac, że sporo rodzin na np. wschodniej ścianie zyje za 1400 zł w 3-4 osoby.. No i co ma zrobic rencista co ma 500 zł renty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
Ciebie też, podobnie jak tę od 8latka (zajadłą w nienawiści,pazerności i zaplątaną w rzeczywistości), oraz podwójną (co urodziła, bo jej się sikać zachciało i nie miała innego wyjścia). Pytanie czy sprawiedliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
tak, mnie też. Ja dokonałam takich a nie innych wyborow w życiu i nie żałuję że mój syn ma tatę i mamę i możemy WSPÓLNIE wychowywać WSPÓLNE dziecko. Mnie też historia osadzi- ale póki co nie jojcze. A Ty nie wiedziałeś do czego jest siurek jak dziecko majstrowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
"jakby to nazwac kocham takich tatusiów jak ty calą krwawicę oddajesz mozesz sobie podać grabę z palantem moim eksem dla was te alimenty to jedyna kara za brak odpowiedzialności a dl;a dzieciaków - chleb na śniadanie każdy dla siebie to i owszem, ale dziecko jak sucz zabrała to niech sama karmi... tylko zapominacie. o przyczynie rozpadu rodziny wina nie jest po 1 stronie a dzieci są żywe i mają uczucia ja to wiem bo wychowuję ty mozesz tylko teoteryzować" Z czego ty to wywnioskowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
jakby tu... żal ci dupę ściska? pomyśl jak się śmiało twoje dziecko kiedy odkrywało świat zawistniku:D tak myslałam ze jestes ze wschodu ja osobiscie gdybym była sama mieszkalabym w pokoju za 550 zł a mieszkam w mieszkaniu wynajętym żeby mu stworzyć warunki i płacę tysia plus media jedno pewne- jest bieda na wschodzie ale o dach nad głową lepiej jak u mnie na południu- tutaj jak nie kupisz to musisz wynająć- pytanie tylko pokój dla jednej młodej kobiety za 550 czy mieszkanie za 1400? taki niefart ale jalby tu nie ciesz się mym nieszczęściem wszystko rekompensuje mi uśmiech dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
"Mnie też historia osadzi- ale póki co nie jojcze." A ty gdzie wyczytała moje jojczenie. Pisze o faktach - bo to prawda. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ jakby widzę, że bidoku wziąłeś sobie d bani skoro atakujesz z pizdy urodziła bo jej się siku zachciało, żałosny jesteś koleś, jeśli musisz w taki sposób odpowiadać na proste pytanie CZY WYSTĄPIŁEŚ O OPIEKĘ no ale znamy odpowiedz, a przecież mogłeś od byłej takich alimentów zażądać, ze byś jedwabnymi szmatami podłogę mył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
jakby tu nazwać- no proszę Cię, jojczysz na każdym kroku- poczytaj sobie siebie. Chłopie, łaski nie robisz ze łożysz na własne dziecko- to i tak NIC w porównaniu z brakiem Ciebie w jego życiu. Załuję, że jest tyle facetów- świętych krów ubolewających nad swoim tragicznym losem jak jakieś cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
"żal ci d**ę ściska? pomyśl jak się śmiało twoje dziecko kiedy odkrywało świat zawistniku" Wiem, bo byłem przy tym. Od 10 dnia życia do dziś (studiuje). Kąpałem, przewijałem, myłem po obsraniu po szyję. Bywałem obrzygany przy bólach brzuszka.... I widzę też spustoszenie jakie poczyniła matka w moralności i mentalności. Większość z was robi to samo. Efekty widać na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
dlatego pisze- może on sobie pomarzyć o dziecięcym usmiechu o tym jak ziewa o poranku i co je smieszy a co martwi tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
jasne jasne, wszyscy winni tylko nie ty bohaterze...Twoje dziecko już studiuje- dlaczego np w liceum nie zamieszkało z Tobą ? Mogło wybrać- przecież tak kochałeś, przewijałeś. No ????15 latek może już decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
CZY WYSTĄPIŁEŚ O OPIEKĘ - w jakim celu? Dla jaj czy dla zasady? Bo efekt jest oczywisty w takich sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 8latka widzę, że kochasz dziecko i życzę ci by ci się ułożyło ja lecę, bo pusty śmiech mnie ogarnia jak patrzę na tych talmudycznych tatuśków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
jakby tu nazwać, świat sprzysiągł się przeciw tobie... no smutne bardzo naprawdę . Ot - jaki facet taki ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×