Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość j,hkyhkjhh

ile kosztuje utrzymanie dzieci : 5 latka, 10 latka , 15 latka , 18 latka ?

Polecane posty

Gość MAM 8MIOLATKA
ba! 13 latek moze o tym zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Do""" Jakby tu nazwać.""" Po co Ty z nimi dyskutujesz . Przecież to tak ..jakby głową w mur walił. Z nimi przestali dyskutować nawet ci .którzy znali je dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
"No ????15 latek może już decydować." No to pokaż mi takiego 15 latka: W wieku 15 lat chciał wyjechać nad morze, z rówieśnikami. Nie zgodziłęm się. "Mamusia" tak. Z kim lepiej 15-latkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
czy zniecierpliwony i jakby tu to czasem nie jedna jazn??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
Z Zniecierpliwiony - ja to wiem. Ale jaja jak berety ;) Musisz przyznać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
a , więc jak rozumiem nie byłeś w stanie go przekonać co równa się z brakiem posiadania autorytetu. Więcej pytań nie mam - płacz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
czy zniecierpliwony i jakby tu to czasem nie jedna jazn??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
nie zgodziłes się zapewne bo NIE w ogóle nie rozmawiając co i dlaczego . No bo przecież kasę dajesz więc po co rozmawiać i spedzać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
ZNAM TYLKO JEDNEGO OCJA KTÓRY WYSTĄPIŁ O OPIEKĘ no i mu przyznali! A ja nie znam żadnego. A matka tych dzieci to musiał być naprawdę ostatni element. A ja mimo wszystko, że z elementem, to jednak nie ostatnim się zadałem. Toteż szanse były żadne, znając praktykę orzeczniczą sądów rodzinnych w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
co do tematu: 5 lat: 900 minimum potrzeb 10-1400 15-1700 18-2000 tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""" Jakby tu nazwać Z Zniecierpliwiony - ja to wiem. Ale jaja jak berety Musisz przyznać """ No ,że chyba chcesz się pośmiać. To ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz jakiegokolwiek, który poszedł d sądu po opieke ? Zaden element, po prostu Paweł na dom a ona nie, musiałaby wynajmować i sąd uznał, ze u ocja dzieci mają lespze warunki, a że Paweł JEST PRAWDZIWYM ojcem a nie tylko na papierku to dzieci na to przystały chętnie Do matki mają niedaleko, małe miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien...
ale śmieszne- jak fajnie jest się pośmiac z dzieci porzuconych przez ojców.Ale śmieszne no pęknę. Może pokopmy je jeszcze jak będą leżały? zwłaszcza te z ADHD czy głębszą niepełnosprawnoscią- śmiechu będzie co niemiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby tu nazwać
To jak to tak? Ten PRAWDZIWY Paweł puśił matkę swoich dzieci z gołą dupą na deszcz i pozbawił dachu nad głową? Patrz - a ja durny swój dach oddał. Bo myślał że to tak po MĘSKU będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM 8MIOLATKA
moje dziecko z adhd nie jest jakoś pokrzywdzone wymaga tylko więcej troski i nic w tym zabawnego- tu osobisty komentarz: gubi i psuje wszystko co się da kolekcjonuje figurki warte 10 zl za sztukę zgubił 3 u tatunia tatunio, babunia, macoszunia przez cały weekend wrzeszczeli zeby oddał ba, nawet więcej - domagali się bym ja oddała bo to ich pieniądz włożony syn wrócił strasznie polamany sytuacją u nas w domu zgubił okolo 50 figurek z tej serii nie wolno go karcić za coś co jest poza jego wpływem i tym się rożni alimentujący od alimentowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×