Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i znowu dylemat mam

kolory scian w bardzo słonecznym pokoju kto doradzi?

Polecane posty

Gość i znowu dylemat mam

witam, niedługo będę robiła remont i za nic nie mogę się zdecydowac na kolor scian. czy do bardzo słonecznego pokoju pasują zimne czy ciepłe barwy? zalezy mi zeby jeszcze kolr pasował do mebli ( jasne cos a la buk) podłoga tez jasna. wypoczynek kremowy no ale zawsze mozna dokupic narzutę ( przy małym dziecku to nawet wskazane:-D) myslałam o żółtym ale przy intensywnym żółtym te meble będą mdłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ,,,,,
żółty kolor ścian i bukowe meble ? Okropne zestawienie. Jeśli pokój słoneczny i to bardzo, możesz pozwolić sobie na ciemne , nasycone kolory. Śliwka, khaki, ciemna zieleń, nawet głęboka czerwień tylko raczej nie po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu dylemat mam
wiem ze z zółtym będzie paskudnie:-P głęboka czerwien- mam taki pokój w domu rodzinnym pięknie jest jak tam zajrzy słonce po południu (pokój północno-zachodni) ale u mnie jest słonce non stop chyba bym nie wytrzymała jego intensywnej barwy. najbardziej pasowałby mi zielony ciemny - bo i meble by pasowały i podłoga i łóżko itp. tylko ja......mam za duzo zielonego juz w domu! ech! myslę jeszcze o jasnym fiolecie ale małżonek nie lubi tego koloru. i dogódż tu wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko za pytam . . .
a do małego pokoju, dość zagraconego jaki kolor będzie pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ,,,,,
kolor papieru pakowego, mój ukochany :) Nie dla wszystkich, mało kto doceni. A w zagraconym pokoju, na dodatek małym, kolor ścian nie gra roli. Maluj jak Ci w duszy gra , poradzę jak ojciec :). Ja pomalowałabym na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś widziałam pokój
Do małego pokoju kolor białej czekolady albo cappucino :) ewentualnie ciemnoceglasty łaczony z brzoskwiniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazbordowegowzgorza
w bardzo słonecznym pokoju to można zaszaleć z różnymi kolorkami. ja niestety mam dość ciemny salon i muszę uważać na odcienie, żeby potem w depresję nie wpaść :) polecam sobie kreatora użyć i zamówić testerki - kolor na ścianie wygląda zupełnie inaczej niż w markecie.https://testery-sniezka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×