Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naturismos

Plaża nudystów w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

w to lato, byłą regularnie i nie spotkałam nikogo kogo, kto by nagrywał, no chyba że nie wiedziałam, ale czasami serfuje po takich stronach i trochę sobie flirtuje i nie spotkałam swojego biustu tam. Z drugiej strony, odległość, przecież nie przyjmuje jakiś takich dziwnych figur, więc chyba spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia
27 minut temu, Gość jototo napisał:

uwazaj bo juz cie bedac kamerowac... cipy nagie to sa wszedzie. Nie jedna sie kladzcie specjalnie nago gdzies na uboczu zeby jacycs napalency sie zjawili, ale ciezko z tym, przejdą i tyle

mój facet pokazywał mi takie serwisy a czasami dla jaj oglądamy sobie razem. Fotografują wszystkie. Nie tylko piękne. Brzydkie, szczupłe, puszyste, młodsze i starsze a nawet ciężarne czy karmiące na plaży matki. Nagie dzieci niestety też dlatego nie radzę rozbierać na golasa. Być może niektóre zdjęcia to są zdjęcia zrobione przez własnych partnerów, które jakoś wypłynęły z sieci, zrobione przez byłych i z zemsty zamieszczone w sieci. Są także zdjęcia i dziewczyn z Polski. Może jestem zbyt ostrożna ale wolę tak niż potem się zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

No a powiecie jak to jest w koncu na tej plazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×