Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naturismos

Plaża nudystów w Warszawie

Polecane posty

Gość naturismos

Plaża nudystów na wale miedzeszyńskim- był tam ktoś? Jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sezonie
w weekendy, przy ładnej pogodzie jest mnóstwo fajnych, normalnych lidzi. Za to w krzaczorach otaczających dojście do plaży czai się stado onanistów. Zboczki są nie są niebezpieczne ani szkodliwe, jeśli nie razi Cie sam ich widok ;) Sama plaża jest OK ale przy wysokim poziomie Wisły niestety często pod wodą. Dużo par mieszanych w różnym wieku, trochę samotnych panów i trochę par męskich również ;) Wyłączając to co czasem dzieje się w pobliskich krzaczorach to całkiem normalna plaża naturystyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samar
Mam 26 lat byłem niedawno na tej plaży sam i faktycznie sama plaża fajna ale tych gejusów jest cała masa, nawet na plaży zaczepiali mnie mówiąc mi że mam fajnego. Normalnie niedobrze mi się robiło. odwracałem się od nich a oni krążyli jak sępy. Miałem wrazenie że na tej plaży to nie kobiety a mężczyźni mają przechlapane. Kiedy byłem na kobiety nikt raczej nie zwracał uwagi a na młodych facetó jak ja to się aż ślinili popaprańcy. Nawet kiedy już do domu się zbierałem, przechodząc od plaży w stronę piaskarni jakiś "masujący się" gej mnie zaczepił i mówi mi że może się ze mną przejść. Takich to tolko kastrować i w kamieniołomach zamykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie i ja tam chciałbym sie wybrać ale jesli tak sie dzieje ze tych gejów jest pełno to zdecydował sie choc nic fo nocy nie mam jesli oni mi nie dokuczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudysta
Mało kobiet dużo pedałów ostanio jakiś zaczepił mnie przy brzegu najchętniej utopiłbym tego dewianta w wiśle byłoby to działanie dla dobra całej ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem tam w piątek. Zero lasek sami faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, sami faceci? :) jadę tam ;) jakieś bliższe informacje dotyczące lokalizacji? czy to nie jest w rejonach łachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć zanim trafi mnie komarzyca w duupę, że mój przegryw nie polega na tym, że przy babie wyglądam jak stary zdezelowany Żuk przy luksusowej kuurwie :) Prezentuję się jak wypukane u blacharki coupe tylko po chuuja :-o mógłby pingwin stać w wodzie :P gdyby tylko dojrzała, że zaparzyłem dla Niej herbatę, bo mi chodzi aby zg*****ć jej charakter, ręce, nogi i duupa to drugorzędne sprawy choć przyjemne ;) Wielu juz próbowało mi dosrrać, i wszyscy oblizywali pyski, nie bez kozery przegrałem kilka lat w internetowym burdelu, miło spędzonmy czas nie poszedł po to aby teraz nie złowić sobie kolacji w postaci świeżej ryby :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_dam
Cześć. Ja z kolei chciałem sie wybrać sam ale widzę, że to nie najlepszy pomysł. Z moją byłą dziewczyną często opalaliśmy się nago i bardzo mi się to spodobało, ale gejoską chołotę lałbym drutem kolczastym po tych ich sterczących fiutkach. Co zrobić.. A może ktoraś z Pań chce sie wybrac ale nie chce sama - połączmy nasze siły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tam byłam ale jeżdziłam kilka lat temu , obrzydło mi bo bylo duzo zboków patrzacych sie i bawiacych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć czy był ktoś w tym roku ? Chciałbym po opalać się jadę sam , czy geje nadal tam chodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama lepiej nie jedz. Proponuję towarzystwo oczywiście moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogieer
wybralbym się z jakąś fajna mloda laska na taka plaże w ok.w-wy,ja dyskretny,wysportowany,ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum naturystyka com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad Zegrzem i Nad Narwią są odludne miejsca gdzie się ludzie opalaja nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej nie ma gejów i jest spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad Zegrzem a gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeńcy, będziecie się smażyć w piekle!! Kotły już wyszykowane dla tzw. naturystów i innych dewiantów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturystyka com i naturyzm info to fora dla naturystów.Są tam przydatne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za fajne miejsce jest nad Zegrzem, żeby każdy mógł trafić.Po co nam jakieś zboki na naszej spokojnej nagiej plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam chce tam jechac sie poopalac lecz nie wiem jak dojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad dębem są fajne miejsca.Jest wiele miejsc nad Narwią gdzie ludzie opalaja się nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad dębem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 15 osób się nago opalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alro
Dajcie namiar na tą plażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co,zaraz zaczną się pojawiać zboki z wału miedzyszynskiego.Tak przynajmniej jest spokojnie nad Narwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alro
No właśnie też bym chciała skorzystać z cichej plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×