Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fajansiarka67

Oś czasu na Facebooku

Polecane posty

Gość Fajansiarka67

Podoba Wam się nowa zmiana na fb - oś czasu, bo mi ani trochę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne to jest
tez nie lubie, nie właczam tego a jak wchodze na profil kogops kto to ma....tragedia, porozwalane wszystko na tablicy, bezsens totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani ciut ciut
Ani trochę. łyso jakoś i dziwnie. Nie umiem się w tym połapać. I brzydko wszytsko wygląda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ważne, a nie do wszystkich dotarło - 30 marca wszystkie strony mają już mieć os czasu. Ja już o profil mojej firmy zadbałam - znalazłam ofertę właśnie na b2b deal. 19 zł a od razu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego dotyczy konkretnie ta oferta? Zmienia to coś w nowym wyglądzie fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli prowadzisz firmę, albo po prostu - chcesz mieć dobrze zrobioną oś czasu, to oni ją stworzą. Grafika, dobrze usytuowane wpisy - nie każdy to potrafi... Tu link: http://b2bdeal.pl/oferta/509/nie-daj-sie-zaskoczyc-po-30-marca19-zl-zamiast-80-zl-za-bezproblemowe-przejscie-na-nowy-wyglad-fanpagea-z-osia-czasu-plus-70-znizki-na-pierwszy-miesiac-kompletnej-akcji-promocyjnej-na-facebooku.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaa
Beznadziejna ta oś czasu! a ten B2B nie ma czasami ofert tylko dla firm? czy ja jako osoba prywatna też mogę sobie tam kupować? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie tam
Wcale nie, osoby , nawet takie, ktore nie prowadzą firm moga spokojnie kupować. tylko pamiętajcie. tam podaja ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek888
Na b2b moga kupować zarówno firmy jak i osoby prywatne. Chodzi o to, że poprostu oferta ( w porównaniu np. do Groupona) dotyczy bardziej spraw biznesowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×