Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darwindsa

Miejsca na organizację konferencji

Polecane posty

Gość gość
a bylas w janowie turystycznie czy na konferencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka119
Turystycznie, ale już podrzuciłam szefowi pomysł na organizację tam spotkania pracowniczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie każdy obiekt dysponuje odpowiednim zapleczem, aby zorganizować tam konferencje. Np. mi się zdarzyło dwa razy, że obiekt nie miał odpowiedniej infrastruktury, jeśli chodzi o sprzęt na konferencje i dobrze że firma http://3tech.pl/ nas uratowała, bo mielibyśmy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie było nam przygotować konferencję w hotelu u Kroczka ze względu na dogodny dojazd i dobrą lokalizację w Rzeszowie. Sale mają wszystko czego trzeba i jedzenie na miejscu. Zdjęcia sali na http://www.hotelukroczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Speedfly w Mirosławicach (pod Wrocławiem), firma oferuje nie tylko lot w tunelu aerodynamicznym, ale również organizuje catering,oferuje sale konferencyjne i sprzęt multimedialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja firma organizuje konferencje w Parisel Palace w Łukowie. swietne miejsce. klimatyczne :) ladne otoczenie. restauracja, obsluga, pokoje, wszystko na poziomie, ladnie urzadzone, az chce sie tam przebywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin882
Bardzo dziękuję managerowi hotelu Locomotiva za pomoc w urządzeniu spotkania biznesowego. Moja firma starała się uzyskać bardzo poważnego klienta, jednakże wiadomo - trzeba było zorganizować spotkanie. W siedzibie firmy ni mamy ku temu warunków, więc zadzwoniłem do hotelu i nakreśliłem swoją sytuację. Udało się zorganizować to w podanym przeze mnie terminie - komfortowa sala, obsługa, a następnie kolacja w restauracji - rewelacja! To nie była moja ostatnia wizyta tam, jestem tego pewny. http://www.locomotiva.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejkielski

W Rzeszowie robiliśmy konferencję w hotelu  www.hotelukroczka.pl gdzie mają nowoczesne podejście do biznesu i są chętni do przyjaznej współpracy z innymi. Może się to wydawać banalne, ale przy takiej ilości konferencji jaką organizujemy w całej Polsce, takie detale okazują się decyzyjnymi w podjęciu współpracy lub nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie pomysłu na organizację konferencji, czy imprezy firmowej w Krakowie to polecam zgłosić się do Concept Music Art - strona firmy: https://www.cma.pl/ Agencja zapewnia wysokiej jakości usługi w branży eventowej. Wysoka kultura osobista pracy i bezproblemowa komunikacja to cechy, które wyróżniają ją spośród firm z którymi miałem okazję współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurczak

Ja ze swojej strony jestem w stanie polecić Dworek Kurowski, w Kurowie przy Szczecinie. Miałem okazję jakiś czas temu uczestniczyć w nim w konferencji i było naprawdę przyjemnie. Zapewniono ciepły poczęstunek dla osób w niej uczestniczących, bardzo smaczny swoją drogą! Zaraz przy dworku znajduje się piękny ogród z fontanną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Pod Warszawą to polecam hotel Solec   na ulicy  Solec 28D koło Piaseczna . W tym hotelu nie raz bywaliśmy na szkoleniach czy konferencjach i zawsze było wszystko ok.  Na miejscu można uzyskać wszystkie pomoce multimedialne wiec nie ma potrzeby zabierać tego wszystkiego z biura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aruba

Przede wszystkim trzeba na wyposażenie sali patrzeć. My teraz organizujemy głównie w hotelu Imperium w Rzeszowie. Mają wprawę w takich konferencjach i szkoleniach i wszystko jest odpowiednio przygotowane i przystosowane pod takie akcje. Naprawdę 100% profesjonalizm z  ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUla

Niedawno miałam nie lada wyzwanie zorganizowania konferencji w tydzień na 100 osób, wówczas pomogła mi Pracownia Artis -znaleźli mniejsce i zajęli się wszystkim! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Ja nie szukam miejsc tylko zdaję się na pomoc Pracowni Artis, która znajduje dla mojej firmy lokalizacje pod kątem naszych bieżących potrzeb. Byliśmy już w pięknym zamku pod Krakowem, na Mazurach i w Zakopanem. Super organizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu

Jeżeli chodzi o konferencję to spokojnie mogę polecić ci to miejsce pariselpalace.pl. Potrafią świetnie przygotować konferencję. Mają odpowiedni sprzęt i profesjonalnie przygotowane pomieszczenia (sale konferencyjne, sale bankietowe). DO tego obsługa jest na wysokim poziomie. Sam ośrodek jest w fajnym miejscu (cisza spokój i mnóstwo przestrzeni). Sprawdziłem ich kilka razy i zawsze wszytko było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×