Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pelutek82

Mamy z Piaseczna

Polecane posty

Witajcie moje drogie kobitki. Postanowiłam założyć ten topik, ponieważ pół roku temu zostałam mamą i mieszkam w mieście, w którym mało kogo znam a czasem warto przecież poradzić się kogoś z okolicy, na przyklad w sprawie żłobka, fajnego sklepu z ciuszkami czy też w której aptece można najtaniej kupić kropelki na kolkę :) Poza tym miło porozmawiać z kimś, kto znajduje się w podobnej sytuacji i jest w stanie wiele zrozumieć, wesprzeć, doradzić. Mam nawet pierwsze pytanie. Gdzie chodzicie ze swoimi maleństwami na spacer w tym betonowym mieście. Nie ma tu przecież żadnego parku, skwerku a chodniki to prawdziwe wilcze doły. Pozdrawiam wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Park jest tuż przy Chyliczkowskiej. Ale czy się nadaje do spacerów z dzieckiem? Śmiem wątpić... brud, syf i malaria :( Mieszkam w Piasecznie ale dopiero czekam na maleńswto :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka6, to Ty tuż przed rozpakowaniem. Mam nadzieję, że dzieciątko przyjdzie na świat zdrowe a poród będzie lekki. Życzę conajmniej takiego jak mój. Pewnie wybrałaś już szpital i trasę dojazdu masz opracowaną. Chłopiec czy dziewczynka? Trzymam kciuki. A co do parku, to faktycznie jest tam parę krzaczorów, ale mieszkam na "ptasim" osiedlu i trochę mi tam daelko. Zastanawialam się wczoraj nad Zalesiem Dolnym, tam jest nawet, nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja też jestem z Piaseczna i z ptasiego osiedla:) nie znam tu nikogo z kim można wybrać się na spacer i na pogawędkę :) Faktycznie nie ma tu gdzie spacerować, ja ostatnio byłam przy fontannie i było całkiem miło choć zieleni tam nie ma , ale za to ławka jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×