Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minutka_21

Wolicie umawiac sie czy podgladac kobiety(E)?

Polecane posty

Gość Samotnik3546677777
Widocznie ten co cię podglądał jest jakimś bułgarskim handlarzem kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo żyjemy w kraju, w ktorym niedawno sąd pierwszej instancji skazał dwie dziewczyny za opalanie sie topless, Bimberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimberek vieviór-Mylisz się panno, widziałem kiedyś jak nad jeziorem jedna pani opalała się topless, a jak przejeżdżałem to zasłoniła piersi rękoma. Więc twoja teoria jakoś się nie sprawdza. bo większośc z was zatrzyma auto zacznie gwizdać i wyć jak jelenie na rykowisku :D:D to bardziej krepujace niż łazenie na golasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezioro bezludne pełne krzaków myslała, że jest sama. Chciała byc sama. Nie wiedziała, że jakis rowerzysta sie napatoczy. I zasłoniła sie. I dobrze zrobiła. Nie rozumiem ludzi co ida w tłum ludzi i pokacuja tyłek piersi jak owe ukartane. Sąd miał racje. To nie była plaza nudystów to nie było odludne miejsce. A zaludnione.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwie sąd drugiej instancji swoim wyrokiem przywrócił mi wiarę triumf zachodniej cywilizacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy nie przeszkadza? Mi przeszkadza! To ja WYBIERAM KTO MNIE ZOBACZY NAGO, KTO ZOBACZY JAKĄŚ CZESC MOJEGO CIAŁA NP UDO,PIERSI, BRZUCH ITD. To samo z podglądaczem. Ani kogos nie zna ani nic. Na to nie ma odwagi. Ale na inne rzeczy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
Spodobałaś się bułgarskiemu handlarzowi kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vieviór w takim razie sąd poleca ludziom ze ekshibicjonizm jest ok. A to zaburzenie. mało tu kobiet co cipę pokazują? w necie. One i na plazy w kurorcie cipe pokażą nie mówiąc o cyckach taka ich natura. A ekshibicjonista idzie w tłum ludzi ubranych. tak jak te 2 topless. Uwazam, że mogły isc na plaze nudystów lub na bezludzie a nie na normalną plaze z ludzmi i dziecmi. I tylko one były topless. Dobrze ich ukarano. kto chciał a kto nie chciał to musiał na nie patrzec bo przyszły na plaże! to takie bezczelne zachowanie. Rozbieram sie czy wam sie to podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to topless..to to samo co sikanie Sa miejsca na sikanie Wc itp a nie chce mi sie to ci sie wysikam koło twojego stolika w restauracji;/ Chcesz byc naga opalac sie topless..? nie idz w tłum ludzi ubranych na plazy a w ustronne miejsce np szczyt wydmy! albo na plaze naturystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstytucja RP gwarantuje nam równość wobec prawa. Panowie zakrywamy cycuszki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklpeu tez wchodzisz topless ? zrobic zakupy? no własnie. karac powinni takie toplessowki na plazy pełnej ludzi w strojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka_21, ale ja cię tak moge podglądnąć, że nawet nie wiesz że cię podglądam.Technika poszła do przodu i jak pokazujesz cycki, to sobie mogę je obejrzeć. Tym bardziej że sezon się zaczyna, już maja nie umiem sie doczekać, aż znów sobie na żywo na wasze cipki i cycunie popatrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwisłe piersi czy młodej czy starej to nic miłego. jedynie obiekt dla facetów. A faceci piersi nie mają są jak deska płascy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimber..mikrokamery i noktowizjery zainstalowane bez zgody ludzi to łamanie prawa takie smao jak podgladanie oczami, lornetką lunetą itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie, i tu są kontrowersje, klata męska jest uznana za seksualną cześć wśród kobiet, tak samo jak damskie piersi. Z tym że zobaczenie nagiego torsu męskiego to żaden problem, a zobaczenie pani topless, to trzeba się nachodzić. Gdzie tu kurwa mać sprawiedliwość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimberek, dlatego żałuję że nie pozwolono aby sprawa dotarła do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. To byłby nasz wkład w rozwój europejskiej myśli ustawodawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka a dlaczego ten temat jest na erotycznym?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka_21, pokaż mi taką ustawę, że nie mogę sobie patrzeć na nagie kobiety przez lornetki i ich nagrywać, nawet mogę sobie filmy na plaży naturystycznej nagrywać, bo to miejsce publiczne. Co innego udostępnianie tych filmów bez zgody. Ale na własny rachunek to mogę wszystko, nawet ciebie podglądać jak się kąpiesz w domu, pod warunkiem że robię to z swojego terenu, lub z terenu publicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nawet mogę sobie filmy na plaży naturystycznej nagrywać" Nagrywać możesz, do momentu gdy czterech wkurzonych kolesi nie włoży cię razem z kamerka do wody gówą w dół. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimber, nagrywanie kogokolwiek z ukrycia czy robienie zdjęć jest naruszeniem godności osobistej i podlega ochronie na zasadach ogólnych z kodeksu cywilnego, a także podpada pod kilka paragrafów z kodeksu karnego, więc nie pitol bzdur proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam jedno, w Polsce naprawdę trzeba się natrudzić, aby sobie na ładne nagie laski popatrzeć, pomijam te bzykające się w autach na uboczu, bo tego jest pełno. Kiedyś byłem w Czechach, tam pełno nagich kobiet, naprawdę inny świat niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Drejfus, pokaż mi ten paragraf, boi ja takiego paragrafu nie widzę. Polska nie przywiduje paragrafu za nagrywanie kogokowliek, bo by się taki burdel prawny zrobił, że z wesela mógł byś podać kamerzystę do sądu..... Więc podaj mi konkretny paragraf, za który sąd może mnie skazać za nagrywanie nagiej dziewczyny na plaży do użytku własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biberek coś z tobą nie tak;/ Nie masz prawa łamac czyjejs prywatnosci. Dom to dom Jesli ludzie poszli na plażę naturystów to tez jest t miejsce wyznaczone na nagosc. Oni nie poszli na srodek miasta..Wiec nie chca byc ani nagrywani ani podglądani. Też łamiesz prawo i ich prywatnosc. jak chcesz sobie popatrzec miej odwage sie rozebrac i dzi do nich, a nie w krzakach podgladasz i jeszcze nagrywasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bimbek..nagrywanie wesela...a nagosci czyjej to chyba dla człowieka majacego I jest jakas róznica nie? nagosc to sfera bardzo intymna. Wesele dla osoby tez i jak rozpowszechniasz to lub nagrywasz bez jej zgody to kara np manadat 500000000000 zł. od razu ludzie ceniliby czyjąś prywtanosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cię bardzo proszę, chociażby: Art. 197. 1.Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. 2.Jeżeli sprawca, w sposób określony w 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. inną czynnością seksualną jest nagrywanie nagiej laski, a podstępem będzie robinie tego z ukrycia poza tym to jest najzwyklejsze w świecie naruszenie dobra osobistego w postaci godności, za co laska może żądać niemałego odszkodowania dalej mam szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka_21- A co im to szkodzi? Plaża naturystów jest plażą publiczną, dom jest prywatny i nie mam prawa wchodzić na posesję domu, ale jak z swojego domu widzę dom sąsiadów, to w swoim domu mam prawo oglądać co mi się podoba, bo jestem u siebe na swoim dachu. Wiem że z mną coś nie tak, mam to gdzieś, bo nikomu krzywdy nie robię i mi z tym dobrze, więc nie rozumiem o co ci chodzi. Każdy żyje jak chce, prawa nie łamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Drejfus-Tak, dalej szukaj,bo ja nikogo nie zmuszam do rozebrania się, czy do uprawiania seksu. To raczej oni bardziej łamią prawo, bo uprawiają seks lub rozbierają się w miejscach publicznych, czyli to oni zmuszają mnie do oglądania seksu i ich nagości. To tak jak byś poszedł wieczorem do lasu, nagrywał sowy i nagle trafił na kopulującą parę, która by cię oskarżyła że ją podglądasz i nagrywasz, a następnie oskarżyła i zażądała odszkodowania.... Gdyby tak było fajnie, to wyciągnął bym fiuta przed twoją kobietą i oskarżył ją, że na niego patrzyła i żądam kasy. Stuknji się pan w potylicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×