Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minutka_21

Wolicie umawiac sie czy podgladac kobiety(E)?

Polecane posty

To samo tyczy ciebie, jadę na wycieczkę rowerową, spotykam panią, która opala się toples, nie znam tą panią, nic jej nie kazałem, ona sama się rozebrała w miejscu publicznym, ja tylko patrzę, inaczej podglądam. Więc gdzie łamię prawo? Jest to miejsce publiczne. Pomijam fakt, że nikomu krzywdy nie robię, kobiety lubią jak sie na nich facet podnieca, a stary nie jestem, brzydki też nie. Więc one na tym nie tracą, a mnie to zadowala. Więc gdzie widzisz problem? Skoro nawet nasze prawo problemu nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam żeby była rożnica. Mamy takie coś jak "pamięć". To działa jak nagrywanie a nawet lepiej, bo można do tego coś dodać. Skoro wymyślono komórki, aparaty, kamery itp, i nie są zakazane prawnie, to można sobie nagrywać. Sprzęty te są dostępne dla każdego. Czemu nie mogę według ciebie filmować publicznego jeziora? A że tam jakaś panna chciała się rozebrać do rosołu to już jej problem. Jak w parku będzie ekshibicjonista, to nie będziesz filmował tego parku, bo jakiś golas tam się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×