Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola-

Powiększenie ust - pytanie bardzo proszę o odpowiedź

Polecane posty

Gość pola-

Witam :)Chciałam się kogoś doradzić . Chciałabym powiększyć usta bo mam na tym punkcie kompleks.. Są naprawdę małe i wąskie a górnej wargi praktycznie nie ma cienka linia. Wiadomo że twarz nie wygląda najlepiej tylko tak ostro nadęta . Próbowałam kredek do ust różnych rzeczy lecz to nie to .. takie sztuczki można używać jeśli ktoś ma jako takie usta a ja praktycznie musiałabym wykonać rysunek ust bo ich nie mam Problem w tym że nie chce mieć monstrualnych ust , kaczego dziubka i żeby te usta nienaturalnie odstawały. Wobec tego czym i u kogo powiększyć? Żeby usta wyglądały przede wszystkim naturalnie i żeby nie widać było z daleka że są zrobione Przekopałam w tej kwestii już cały internet i wychodzi na to że najlepsza jest własna tkanka tłuszczowa .. Jeśli wiesz coś na ten temat to proszę o odpowiedź albo wasze doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-
Liczę że odpiszę jakaś pani która miała z tym do czynienia i podzieli się doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykorzystałam kwas hialuronowy przy powiększaniu ust. Na zabieg zdecydowałam się właśnie ze względu na to, że ta substancja odpowiada za naturalny efekt, na którym zależało mi najbardziej. Klinikę wybrałam z polecenia znajomej i była to Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów. Sama teraz mogę ją polecić, bo ja z zabiegu jestem bardzo zadowolona. Usta rzeczywiście są bardzo nawilżone i jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×