Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka96

jest tam moze napalony:)

Polecane posty

może udziele ci odpowiedz na poziomie 1 klasy liceum , trochę się boje że nie zrozumiesz ale trudno, spróbujmy Tylko i wyłącznie tyram debili , z resztą pisze sobie normalnie . Normalni ludzie mnie nie interesują bo są nudni, za to debile są ciekawi bo ciągle się kompromitują, napinają i nieudolnie udają ludzmi którymi nie są. Mój trolling tylko przyspiesza proces kompromitacji, przez co robi się zabawnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz pissing ??? Napylony będzie zazdrosny o to takie perwersje zostawiłaś specialnie dla mnie :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochanie ciebie to nie dotyczy :D :D :D dlatego jadę po tobie jak po łysej kobyle bo ciebie to nie dotyczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli tobie i napylonemu uda się jakimś cudem spłodzić dziecko będzie to zdecydowanie najgłupszy człowiek świata :classic_cool: poza granicami moich najgorszych wyobrażeń :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie misku nie rozśmieszam :D to ty rozśmieszasz mnie , załapała byś to już dawno gdybyś głowy nie nosiła tylko na pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka dawaj, zobaczymy czego was na przerwach w gimnazjum uczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tymi wasniewskimi bo nie w temacie jestem a ogladam angielska telewizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem. Ją wypuścili ale grozi jej od 3mcy do 5 lat za nieumyslne + za zatajenie prawdy coś tam 2 lata. Narazie utrzymują ze to był wypadek. Ale jedną rzecz zauważyłam drzyzga się pyta w którym momencie pożegnała sie z corka jak szła ją zakopać to zrobiła taką minę jakby sie zastanawiała czy juz ktos takie pytanie zadał i co wtedy odpowiedziała. Mina zaskoczenia i za chwile ryk Cyrk urzadzili sami a sie dziwia ze ludzie chca ich zlinczowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dodam ze juz nie odpowiedziala na to pytanie. I byla taka dziewczyna co zajebala dziecko, ewa byla w wiezieniu to taka idiotka ze szok - nie pamieta ile razy piznela o podloge itd. Na epilepsje chora do tego depresja porodowa - 12lat do odsiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po ponad 4 latach za granica tez bys pewnie znala a ja i radio i telewizja i ksiazki to praktycznie tylko po angielsku:) dlatego o polowie rzeczy ktore sie dzieja w polsce nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam trochę - maturę zdałam na 97% czesc ustna pamietam a na studiach przez 3 lata same 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×