Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka96

jest tam moze napalony:)

Polecane posty

napalony no to do jutra ja jeszcze z godzinke posiedze no to tez kolorowych snow ci zyczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drodzy KK (kaffe kretyni) jeszcze nie zauważyliście że napylony , poznański gangster pracuje w jakiejś fabryce od 6 do 14 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze dosyc fajnie sie dzisiaj nam w 4 pisalo fajnie rozmowa sie kleila tylko komentarze jukasego troche przykre byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken czy ty masz przyjemnosc z jezdzenia po ludziach nie masz lepszego zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy potrafię?? jasne że tak, nabijanie się z debili którym coś się wydaje to moje hobby w pochmurne dni :classic_cool: jakim tłukiem trzeba być aby nie zauważyć że szesnastolatka PISZE, MYSLI i ZACHOWUJE się jak szesnastolatka ? :O teraz już wiem, trzeba być rapszalką666 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz? pozwól że ci wyjasnię dziecko KAFFETERIA TO FORUM PUBLICZNE :) publiczne bo KAŻDY może na nim pisać no nie było to trudne prawda ??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropulka ja nie mowie ze ja jestem w 100 procentach powazna tez czasami jestem zwariowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie przecież nie napiszę wszystkie od razu w jednym poscie , gdybym miał twój móżdżek to pewnie by tak było , jeden post i wszystko co mam do napisania zostałoby napisane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken nie rob ze mnie idjotki...to moze zadam to pytanie na poziome 5 'atka-po co sie wcinasz w rozmowy jezeli ublizasz tylko ludzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę trzeba być zwariowanym Juken rozumiem że dotrzymujesz nam towarzystwa? Ja bym tak nie mogła wcinać się tam gdzie mnie nie chcą ale skoro nie masz godności i możliwości spędzenia inaczej czasu to proszę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×