Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka96

jest tam moze napalony:)

Polecane posty

powroty były miłe, nie wiem czy żałuje bo mimo wszystko fajny to był etap mego zycia choc nie polecam takich atrakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz 16 letnia lampucera po tak traumatycznych przeżyciach zebrała się w sobie i już poleruje bilencje innemu :D do ksiązęk dziewojo bo twoja przyszłość będzie równie nieciekawa jak napylonego, no może nie będziesz walić konia samotnie w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropulka ze sam seks dla niego to 50/50 daje,,,, ale ja sama nie wiem co tak naprawde z mojej strony było, bo jesli tylko seks to układ czysty wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandokopolondo
ropulka666 Ale teraz wyrosłam z tego. Mam swojego kochasia i dobrze że dobrze rucha że tak powiem To jest az tak wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirando (...) tak ważne jeśli wczesniej brakowało czegoś w łóżku i dlatego uciekało sie w ramiona innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken a tak dla twojej wiadomosci to jestem jedna z najlepszych uczennic angielski perfekt...czy jeszcze masz jakis problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnego :D za to ty masz z sobą i to duży, pomimo niepełnoletności szlajasz się po forach erotycznych, wolisz polerować bilencje nowego boya zamiast się uczyć , a samej nauce która powinna być dla ciebie obecnie najważniejsza gdyz zadecyduje czy wygrasz lub przegrasz życie nie wspominasz nic, a do tego wymyślasz nie trzymające się kupy farmazony o pedofili nie mając o tym zielonego pojęcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalonyyy jestes z nami ?? chyba nieeee... dawaj dawaj tam bo czekam na finał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zawsze ma problem. Siedzi biedny calymi dniami na kafe to co się dziwisz że ma problem. Byle gdzieś się wbić, kogoś obrazic itd. To go bawi. Nie wiem jak inni ale na mnie nie robi żadnego wrażenia - żadnym śmiesznym tekstem - niech się dalej próbuje dowartościować chłopaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napylony - uroczy kretyno-debil z ciebie , udajesz że nie czytasz i cię to nie interesuje po raz n-ty , mimo to odnosisz się za każdym razem :D jestem za równouprawnieniem i dlatego napierdalam debili bez względu na płeć, wiek czy rasę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken tak naprawde to jest moje zycie i moja sprawa co ja robie czy czego nie robie...a co boli cie ze jestem szczesliwa ze sie pozbieralam a moze do konca zycie powinnam sie tylko uczyc i najlepiej do zakonu wstapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junken niech sobie drukuje wazne by uwagi na nego nie zwraca bo to go tylko nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to w ogóle jest szczęśliwy że przerwał nam temat i jest w centrum. Dobra to co kto idzie po pifko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandokopolondo
ropulka a czego ci brakowalo w lozku a jesli sie kocha i uklada sie tak ogolnie to czy dalej chcica bierze gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kogoś :O tylko nie kogoś , ludzi z IQ równie niskim jak moje bo tylko oni rozumieją co pisze :D czujesz się wyjątkowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyskie! mirando(...) owszem jak się kocha to nie ma zdrady ale jeśli psuje się w łóżku a potem poza nim to co innego. Nie chodzi tylko o chcicę, chodzi o przytulenie, rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×