Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sa tu tacyy

czy wy tez kupujecie tylko makowe buty dla dzieci ? ?

Polecane posty

Gość bajkowa ale pieprzysz
wiosenna, z kombinezonow polecam reima i reflex (finskie i norweskie) - sa lepsze od tchibo. naprawde godne polecenia. czapki, rekawiczki itp marki reima tez sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z male ciche, że : „prawidlowy rozwoj stopy ma wplyw na cale zycie, na rozwoj kregoslupa, wiec mimo, ze jakos nam sie nie przelewa to zimowki mamy od kilku lat z ecco, kupilam raz i sie sprawdzily, no a ja sie latwo przyzwyczjam Przy czym ja postawiłam na buciki Memo ze względu na ich ortopedyczny charakter i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, kupowanie dziecku markowych butów "bo musi mieć markowe" uważam za głupotę. Zresztą szkoda mi wywalać 200 zł na coś, co założy kilkanaście razy przez pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetichaaa
Gowno komu do tego,kto ile zarabia i jakie buty kupuje. Autorko zajmij sie swoja dupa. Moja coRka ma takie wlasnie buty po 30-60 euro,ktore to w pl oczywiscie kosztuja tyle samo. Nie bede swojemu dziecku serwowac plastikowego,byle jakiego,niewygodngo obuwia tylko z tego powodu,ze jakiejs dziumdzi z forum tak odpowiada. Chcesz to swojemu dziecku zakladaj onuce,a na to worki foliowe,twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetichaaa
Gowno komu do tego,kto ile zarabia i jakie buty kupuje. Autorko zajmij sie swoja dupa. Moja coRka ma takie wlasnie buty po 30-60 euro,ktore to w pl oczywiscie kosztuja tyle samo. Nie bede swojemu dziecku serwowac plastikowego,byle jakiego,niewygodngo obuwia tylko z tego powodu,ze jakiejs dziumdzi z forum tak odpowiada. Chcesz to swojemu dziecku zakladaj onuce,a na to worki foliowe,twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looornetka
To nie chodzi o to zeby mialo markowe ale takie w którym bedzie wygodnie sie chodziło, nóżka nie bedzie sie pociła i nie bedzie tak ze dwa razy po założeniu nagle zaczną sie rozklejac. A niestety te tańsze takie wlasnie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooktowska
Ja własnie staram sie jednak wybierać lepsze buty dla dziecka,bo wiem ze bedzie to z korzyścia dla niego. Dłuzej pochodzi, buty sa zawsze bardzo dobrze dopasowanie, nie uwierają w nóżkę. Dlatego tez wybieram własnie zwykle te dostepne w sklepie Mivo Kids w Blue City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuszkowa02
Jesli chodzi o sklep Mivo to teraz z okazji Dnia dziecka jest u nich fajna promocja. Mozna kupic buty 25 % taniej i ciuszki dla dzieci 50% taniej. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiolka9
A czy takie buty mozna kupić tylko przez stronę internetową czy moze maja gdzieś swój sklep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w pepco za ok 20 30 zł takie do zniszczenia na podwórko. A na wyjścia to w miejscowym sklepie obuwniczym za ok 40 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummma
Jesli markowe to takich zwykle szukam na Mivo poniewaz maja bardzo duży wybór fajnych butów i do tego jeszcze mozna je kupic w naprawde dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni zakup to kozaczki w sklepie Merg, kosztem całych... 15 zł ;-) Nie przesadzajcie z wydawaniem kasy na buty dla dziecka, bo czy to ma sens? Przecież dłużej niż kilka miesięcy, dziecko w tych butach nie pochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakas
Kupowałam już na Mergu i było ok. Co do przesadzania - max jaki wydałam na buty dla dziecka to 50 zł. Nie narzekamy na brak pieniędzy, ale bardziej chodzi tutaj o to, że głupotą jest wydawanie dużej kasy na buty, w których dziecko pochodzi ze 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy to moga byc nawet uzywane ale dobre buty to podstawa,nie naraże dziecka na skrzywienie kregosłupa czy inne doległiwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem kupie ale tylko adidasy (jeśli są w promocji za 100 zł), chyba bym na głowę upadła gdybym miała kupować firmowe buty powyżej 200 zł. Moja córa czasem ma więcej butów ode mnie- gdybym kupowała jej firmowe to musiałabym całą wypłatę przeznaczyć na dziecko. W wakacje moja córa mówi mama kupisz mi air maxy- dobre sobie buty za 400 zł kupować- nigdy w życiu. Ale tatuś, który odkupuje swoje winy kupił jej wymarzone buciki za 400 stówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloooooooooooo
no ja MAKOWYCH to nie kupuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuu
własnie makowe to nie ale markowe jak najbardziej. najczesciej kupujemy ecco lub clarks glownie wysylkowo np. na Bambineo.pl. Z doswiadczenia wiem, że warto wydac troche wiecej jednorazowo a dzieciak wtedy moze dluzej pochodzic w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję porządne buty, wychodzę z założenia, że są zdecydowanie zdrowsze i że lepiej kupić jedną parę dobrych butów w których dziecko przechodzi cały sezon, niż dwie pary takich które się rozpadną. Jeśli chodzi o firmę to jestem wierna jednej: sklep.tombut.pl Kupuję u nich od dawna i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makowe? czy może mąkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tak,ważne aby dziecku postawa się prawidłowo kształtowana,ciuchy moga być z lidla ale buty musza być porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jest powiedzenia, że "tanio jest drogo". Kupiłam dla syna buty z ccc, które rozwaliły się, uwaga - po 2 tygodniach. Reklamacja odrzucona, bo buty "były używane niezgodnie z przeznaczeniem" - stała śpiewka tego sklepu. Wolę kupić porządne buty za 200 zł na cały sezon niż takie za 60 zł na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , te buty sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja kupilam buty corce w deichmanie i po pierwszym spacerze podeszwa sie oderwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję dziecku buty tej samej kalsy jakie nosimy ja i mąż :) dziwnie bym sieczuła kupując sobie kilka par butów za 200-500 zł a dziecku jakieś za 50 złotych "bo wyrośnie" :o to by było nieuczciwe bo jednak nosi te buty i tak więcej razy niż ja niejedną parę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo nie o to chodzi by były markowe, tylko żeby były wygodne i spełniały swoją rolę, czyli nie szkodziły dziecku by na przyszłość nie miało problemów ze stopami... no ale wiadomo jak to jest, moda. tutaj masz artykuł w temacie http://www.erodzina.com/index.php?id=46,2017,0,0,1,0 - można znaleźć naprawdę fajne buty, niekoniecznie Nike czy Adidasa tylko trzeba chcieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziak
Zazwyczaj Piccolino. Nie chodzi nawet o samą markę, co bardziej o jakość wykonania. Buty powinny być porządne, wygodne, nie powinny się rozpadać po kilku dniach noszenia, a jak to wygląda przy najtańszym obuwiu wszyscy doskonale wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×