Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sa tu tacyy

czy wy tez kupujecie tylko makowe buty dla dzieci ? ?

Polecane posty

Gość gość
ja dziecku kupuję tylko firmówki nawet na podwórko czy po domu. wyjątek stanowią jakieś balerinki na większe wyjście. Na zimę kupuje zazwyczaj bartki bo są dobrej jakości i dziecko moje by ich z nóg nie ściągało, na lato przeważnie sandałki z ecco bo nie znam lepszych sandałków, jak była mniejsza kupowałam też wojtyłko. Adidasy zawsze z adidasa, ostatni zakup to trampki wysokie z Mcarthur dla odmiany od conversów i botki z primigi. Jeszcze mogę polecić clarksa - bardzo fajne kozaczki przejściówki oraz lakierki. Córcia ma 3 latka a nie wyobrażam sobie psuć jej stópki plastykowym badziewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galahadd
Markowe buty to w większości wypadków czysty marketing. One nie są tyle warte. Ja nosiłam buty po starszej siostrze, znoszone itd i jakoś problemów nie miałam. W ogóle kiedyś nie było mowy o jakichś ortopedycznych butach za 200zł! Ważny jest profil i kilka zasad, ale takie buty można już kupić za 50 zł http://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie_OBUWIE-DZIECIECE-414.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
nie tyle markowe, co ja chce dla dziecka dobre buty, mój ma buty z Bartka, skórzane, cena ta sama, co za skórzane w ccc, ale tu mam atesty i pewność, co do jakości buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
markowe nie bo to nie ma sensu cena a czas użycia. Stopa mojej córki rośnie jak na drożdzach przy wieku 1,5roku rozmiar 24 ! Pierwsze buty ok były skórzane ortopedyczne za 120zł i tyle kolejne już do 100 zł żeby wkładka skórzana była i były wygodne. Teraz ma kalosze http://polbut.com.pl/pl/p/HAWAI-LUX-PRINT-HF-kalosze-ocieplane-gumowce-dla-dzieci-Demar-20-27-/1755 ładne niedrogie i jak urośnie stopa wyciągnę wkład i do jesieni pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dzieciom tylko dobre buty-skórzane, dobrze dopasowane do nóżki, miękkie... teraz mała ma sportowe ecco biom, pantofelki bartka a na lato kupiłam sadałki adidas z leciutkiej pianki/?/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też stawiam na zdrowie obuwie, o stopy u dziecka trzeba bardzo dbać, w http://sklep.tombut.pl/ mają dobrej jakości obuwie profilaktyczne i ortopedyczne dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś nosiłam g*******e buty (takie jak wszyscy) i miałam wiecznie obtarte pięty, place. Teraz kupuje tylko wygodne, miękkie. I takie same kupuję dzieciom. Jeśli znajdę wygodne za 50 zł to kupuję jeśli muszę wydać 200 to kupuję. Moja noga lepiej czuje się w skórze, nie lubię smrodu plastiku i tekstyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam okazji i kupuję oryginalne lub od znajomej po synu, w smyku na wyprzedaży sandały dla chłopca 32 cocodrillo 32 zł więc tanio i porządne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o to, że jest moda na markowe buty. Ludzie zaczynają zauważać to, że dobre buty, to takie które długo wytrzymują. Kupisz w sieciówce i się psują. Kupisz np. w Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal i masz na kilka sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko nie wiem co to za patrzenie ‘tylko markowe tylko markowe’ najważniejsze żeby były wygodne. Przykładowo ja ostatnio kupiłam swojej małej saszki w Coqui www.coqui.pl i jestem bardzo zadowolona bo są właśnie przede wszystkim dla niej wygodne i solidnie wykonane (w tym mają między innymi porządnie zrobioną podeszwę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe? Każdy but ma jakąś markę :) A jeśli chodzi o to czy z tych droższych, to nie. Ja kupuję w Centrum Obuwia Dziecięcego, bo zależy mi na zdrowej stopie mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat podniesiony dla reklamy... ale ważny temat ;)...tylko porządne buty!!! to bardzo ważne i dla dzieci i dla dorosłych! ubrania mogą być tańsze, zwykłe...ale buty muszę być porządne, tak się składa że najczęściej cena=jakość, więc to kosztuje...chętnie bym kupowała buty tzw. no name za 50 zł w super jakości, ale takich jeszcze nie widziałam, co najwyżej czasem coś się trafi, ale też nie mam czasu tak wyszukiwać... odkąd chodzę w porządnych butach dnia na dzień zniknęło mi większość problemów ze stopami, mam delikatne stopy, skórę i muszę mieć porządne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kupuje tylko ecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ta wyliczanka w każdym możliwym temacie, żałosny tr000lu??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy, staram się kupować buty Emel lub Ecko, ale jak znajdzie się coś interesującego w przecenie to zakupie. Ale staram się brać obuwie ze strony http://zdrowastopka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma 8 miesięcy i ma dwie pary bucików jedne nike a drugie lonsdale ale ich nie nosi leżą bo je ściąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje w sieciowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zdarzyło sie 2 razy kupic dziecku buty w smyku i za każdym razem jak na nie spojrzałam nie mogłam uwierzyć że wygladaja na tak znoszone po 2tyg noszeniu. A super tanie nie były bo jedna para 149zl a kolejna 189zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sowaja1112
Moje dziecko ma tendencje że jakoś dziwnym trafem każde obuwie zdarzało jemu się zniszczyć. No ale wiadomo jak to jest z dziećmi. Jak kupowałam obuwie tak do 50zł to po miesiącu były już do niczego. No ale ostatnio kupuję tylko markowe obuwie w sklepie internetowym https://sneakershop.pl/pol_m_OBUWIE_KOBIETA_SUPERSTAR-7824.html Jak dla mnie super oferta w mega cenach. Zajrzyjcie same a na pewno coś i Wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Kupuje jakie mi sie podobaja- ma z HΜ, adidasy i 5-10-15. Niektorzy to naprawde maja problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian665
Synowi kupiłem trampki Converse w sklepie starshop.pl. Dzwoniłem do nich, żeby dopytać o rozmiarówkę. Sprzedawca zalecił, żebym pojawił się z synem po południu, bo wtedy stopa jest już rozchodzona. Od razu wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalnym podejściem. Poza tym na stronie internetowej sklepu masz do czynienia z faktycznymi rozmiarami wkładek, a nie wartościami zaniżonymi przez producenta. Polecam ich, bo działają w Warszawie, chociażby w Blue City . Syn w trampkach chodzi dosłownie wszędzie. Buty proste, modne i wytrzymałe. Zakup moim zdaniem na lata i w porównaniu to najtańszych modeli to i tak wychodzą dość duże oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam emele, bartki, geoxy i co? Stopy koslawi,że hej... A ma 4 5roku. Przy drugim dziecku kupowałabym w zwykłym ccc czy daichmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaZosi8465
nie widzę sensu kupowania markowych butów dla dzieci, bo po pierwsze dzieci szybko wyrastają, a po drugie bardzo niszczą to nawet potem nie można odsprzedać :) wyjątkiem są tylko kozaczki na zimę, bo muszą być naprawdę ciepłe :) za to sobie kupuje tylko markowe np. z wojasa bo starczają mi na lata i są bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×