Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wolnaa

Samodzielna nauka języka rosyjskiego

Polecane posty

Gość koteł
rany, szukam i szukam, ale widzę, że wszyscy nagle polecają samodzielną naukę.. a co ze starymi dobrymi szkołami językowymi? :( ja to się sama w życiu nie nauczę języka, a co dopiero rosyjskiego. na studiach olewałam naukę języka, bo się wydawał nieprzydatny, a nagle po latach szef chce żebym sie zajmowała klientami ze Wschodu.. karma po prostu :P MartinaX - ta Katiusza wydaje się sensowna, blisko bym miała. Muszę obczaić. Jeśli to kiedykolwiek zobaczysz - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vlady
Ja uczyłem się w Berlitz, a zaczynałem totalnie od zera. Teraz jestem w stanie płynnie się porozumiewać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielnie raczej trudno się nauczyć, bo cyrylica jest dosyć problematyczna. Lepiej w szkole językowej, pod okiem dobrego lektora. Ja w Wawie uczyłam się w szkole Katiusza i polecam. Małe grupy, zachęcają do mówienia, program realizujesz bez pośpiechu, uczą każdego niezależnie od poziomu. Fajne i efektywnie co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemihierska

Doceniam szkoły językowe takie jak www.jezykrosyjski.com.pl w warszawie gdzie oprócz samego języka i gramatyki można też nauczyć się czegoś o szeroko pojętej kulturze rosyjskiej. Wiele osób zapomina jak ważne jest ten aspekt w komunikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poska

ja fajnie się uczyłam w Pi School - super szkoła, niewielkie i dobrze dobrane grupy. na prawdę mozna z przyjemnością opanować język obcy! szkoła do polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś stronę internetową, gdzie można oglądać filmy po rosyjsku, bez lektora? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×