Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pracy 9876

bezrobotna, jak nie zwariować w domuu?

Polecane posty

Gość heloooooooooooooooo
mogę wam doradzić abyście wzięły sie za sprzedaż np. odzieży na allegro, długo nie pracowałam i wpadłam na pomysł, że zacznę ciuchy sprzedawać i byłam zaskoczona, że wszystko tak fajnie mi sie sprzedawało, bywały miesiące , że na czysto zarobiłam 2500-2000 tys., najpierw posprzedawałam ciuszki ze swojej szafy, za zarobione pieniądze kupowałam w ciucholandach następne i tak sobie to dalej szło, teraz dalej tak dorabiam i do tego pracuję na pół etatu, pomyślcie trochu o tym , jak się chce to można.pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka...
MOGE POMOC W ZNALEZIENIU PRACY ZA GRANIACA .CHETNYCH PROSZE O KONTAKT marzycielka00@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek 27
galja uważaj na skarbówkę bo jak ciebie dopadną to będzie tylko płacz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem bezrobotna od kilku miesięcy i już nie mogę wytrzymać w domu!!!Co myslicie o pracy online?Ostatnio trafiłam na stronę pracuj-online com i widziałam dość sporo ofert pracy.Zaczełam bardzo poważnie zastanawiać się nad taką pracą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sytuacji dłuższego bezrobocia może warto pomyśleć o dokształceniu się? Ja dzięki szkole języków obcych https://www.berlitz.pl/ zaczęłam wreszcie mówić po angielsku i dostałam pracę w dobrej firmie, mam kontakt z ludźmi i klientami, bez języka obcego nie byłoby o tym mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×