Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Baby born czy Agatka ? (linki)

Polecane posty

Chce na drugie urodziny kupić córce lalkę interaktywną . Przejrzałam już chyba wszystkie lalki na allegro i nie wiem co wybrać. Jakaś paranoja ! Podoba mi się : -Baby born magiczne karmienie : www.allegro.pl/baby-born-lalka-magiczne-jedzenie-pije-zasypia-gls-i2217704345.html -Agatka mimic www.allegro.pl/lalka-agatka-interaktywna-mimic-i-nowy-model-rektv-i2223066017.html Mamy które mają w domu lale tego typu lub są chętne do pomocy RATUNKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayle,za dla takiego malego
dzicka lepsza jedst prostsza zabawka, bardziej rozbudza wyobraznie, niz taki gotowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnxy
ło matko, 150 PLN za lalkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma wiele zabawek , ale bardzo chcę taką jak 'dzidzia' widziała u córki mojej siostry i się po prostu zakochała :) Tylko nie wiem czy ta baby born wydaje jakieś dźwięki , bo nigdzie nie jest to napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topienie marzanny
baby born wyglada bardziej zachęcająco ale nie szalej z zabawkami, twoje dziecko potrzebuje przede wszystkim mądrej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko ma dużo miłości tej mądrej , ogromnej i szczerej, ale co to ma do zakupu lalki na urodziny ? ;) Pamiętam , że ja kiedyś bardzo pragnęłam mieć taką lalę i zazdrościłam innym dziewczynkom jak je posiadały. Moja córka bardzo szanuje zabawki więc nie obawiam się o zakup czegoś droższego bo to zakup na lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to bardziej ta Agatka sie podoba nie wiem czemu wszystkie baby born widziałam na żywo i wg. mnie maja jedna wade nie są miękkie moja córa też dostała na 2-gie urodziny chou chou nauka chodzenia ( czy jakos tak) i tak naprawde teraz zaczyna sie nia bawić ... jednak te lale mają troszeczkę inne funkcje wiec może bardziej przypadną do gustu 2-latce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×