Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaqqra

Czy moje dziecko faktycznie dziwnie się odżywia jak na dzisiejsze czasy?

Polecane posty

Gość przeciez ten temat juz byl
to samo pisala ta osoba, ze nie daje slodyczy, a kolezanka jakas sie dziwi, bo jej dziecko je nutelle itd. Jak znajde to wkleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollandzia
Ty to jestes zdrowo huknieta. Jak ci sie nie podobaja komentarze,to zglosc swoj temat do skasowania. puscilas go yutaj,to teraz masz odpowiedzi. mam takie samo komentowac twoje bzdury jak i kazdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t78o87
Autorko tu po prostu się zleciały właśnie zwolenniczki słodyczy i wszystkich innych gówien. Ten temat widocznie panie bardzo zabolał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy głupie i bez zajęcia?? a kto założył temat który nic nie wnosi , nie ma żadnego przesłania?? to ty masz wątpliwości(założenie tego tematu) czy twoje dziecko powinno jeść warzywa i owoce- to kto jest tu głupi i bez zajęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkdjgd mama mia
Moje córki słodycze uwielbiają, ale staram się zamiast tego dawać mnóstwo owoców, świeżego domowego ciasta, sorbety, wolę to niż snickersy, chociaż tego też zupełnie nie da się wyeliminować. Autorko, albo zmyślasz, albo masz rąbniętych znajomych,l bo jeszcze nie spotkałam się z sytuacją, żeby dziecko w ramach obiadu zjadało 4 jajka niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqqra
No własnie widzę że przez te dzieci zazdrość przemawia że one żrą słodycze a ktoś nie.... Ich problem a nie mój, tylko szkoda, że swoje probemy próbują leczyć w tym temacie zamiast w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollandzia
Nikt noe twierdzi,ze masz swojemu dziecku dawac slodycze na oboad,tylko ze pierdolisz farmazony,ze twoi znajomi karmia swoje dzieci caly dzien syfem i ciebie do tego samego namawiaja. Ale skoro ty tak interpretujesz wypowiedzi na forum,to juz wiem,skad te wymysly o znajomych. po prostu nie rozumiesz,co oni mowia. albo w ogole nie sluchasz. nic do ciebie nie dociera - tak samo jak tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t78o87
Ogólnie problem polega na tym, że ty niechcący wytknęłaś najbardziej porażające błędy tutejszych idealnych mamusiek - karmienie dzieci. Tu multum tematów o niejadkach - słodycze wpierdalają aż im się uszy trzęsą a na widok zupy dziecko dostaję ataku epilepsji. I oczywiście nie widzą w czym problem bo to normalne że dziecko opycha się słodyczami. A niebywałą sztuką jest wychować dziecko które mając do wyboru słodycze albo warzywa, wybiera warzywa. I to je tak boli. Ja jestem na stałe zarejestrowana na babyboom i proponuje ci tam się przenieść bo tu same degeneraci i osoby których nikt nigdzie indzie nie chciał. Wiekszość z tych pań to mamusie mające czarne nicki ale aby objebać kogoś stają się pomarańczkami i rzucają się jak suki. W innym miejscu coś takiego nie przejdzie. Dziecko odżywia się zdrowo i nie powinnas brać pod uwagę ani opinii rodziny ani tym bardziej tych pań które swoją wiedzę czerpią wyłącznie z internetu a życie marnują na ubliżaniu innym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ten temat juz byl
tak, ja jestem zazdrosna najbardziej:D szczegolnie nie majac dzieci:P Drugi raz zakladasz ten temat by sie dowartosciowac. Tak twoje dziecko jest cudowne, wyjatkowe i najlepiej odzywiajace sie ze wszystkich, a znajomi to debile jak i wszyscy wokol. Tylko ty jestes wspaniala matka:) Lepiej juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqqra
No własnie, dopiero teraz to zauważyłam... Mądry polak po szkodzie. Nic nie poradzę chyba na to że im się nie udało z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollandzia
To jest temat tego samego rodzaju co 'moja uroda -moje przeklenstwo' i wielkie placze,ze oh ah taka jestem ladna i takie mnie z tego powodu spotykajanieprzyjemnosci. Po co ten temat zalozylas?naprawde sie obawiasz,ze twoje dziecko zle je?czy za malo otrzymujesz na co dzien komplementow i musisz sie ich dopraszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJedna...
Na Twój mało mądry dylemat mam prostą odpowiedź - dziecko powinno jeść wszystko! Oczywiście, ze owoce i warzywa są zdrowe, ale i słodyczy powinna pokosztować od czasu do czasu. Wychowujesz dziecko/kalekę, jak sama pisałaś - zjadła słodycze to wymiotowała i bolał ją brzuch. Oby nie skończyła jak synek mojej kuzynki, którego dzieci poczęstowały czipsami na podwórku i wylądował w szpitalu. To super, że tak lubi warzywa, to można jeść bez umiaru, same korzyści, ale i na słodycze jej organizm nie powinien reagować jak organizm alergika na alergen. Żadna skrajność nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja starsza córka też prawie nie je słodyczy, mogę postawić miskę cukierków a ona zje pół jednego cukierka i nie ruszy więcej , posiłki je normalne , nie wybrzydza ale nie zakładam tematu pt "czy dobrze , że moje dziecko nie lubi słodyczy?" bo nie widzę sensu w tym pytaniu!! proszę wytłumaczcie mi jaki można mieć problem z tym , że dziecko nie chce jeść słodyczy!! autorka sama pisze , że my jesteśmy głupie, a to ona ma wątpliwości co do jedzenia warzyw i owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien znajomych albo powiedz zeby cię nie po uczali. dobrze odżywiasz dziecko. czasem można dać cos słodkiego ale bez przesady a warzywa i owoce to PODSTAWA! twoje dziecko będzie zdrowe a dzieci matek tzn twoich znajomych będą miały problemy zdrowotne z zębami i nad wagę! tak trzymaj a znajomych OLEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqqra
No własnie, dopiero teraz to zauważyłam... Mądry polak po szkodzie. Nic nie poradzę chyba na to że im się nie udało z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t78o87
90% stąd ma nieudane dzieci...A i wspomnieć trzeba że i część z matek to matki jedynie w internecie a poza nim to gimnazjalistki lub licealistki z nadmiarem wolnego czasu ;) Ostatnio wpadła tu mamuśka z lamentem, ze dziecko niejadek, obiadów nie chce jeść. I wyszło, że dziecko nawpierdziela się ciasteczek, chrupeczek, gum i wszystkiego co możliwe i dlatego nie je obiadów. Sugestia aby mamusia odstawiła to wszystko i nie dawała dopóki dziecko nie zje normalnego posiłku skończyła się fochem z przytupem no bo jak tak można dziecku cukier zabrać skoro od niego jest już uzależnione tak jak narkoman od prochów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest sporo zależności
jak mnie denerwują mamusie które są tak zdominowane przez dziecko że przesłania im to normalny obraz świata i relacje międzyludzkie..... Zakładasz tematy w których chwalisz się TAK! CHWALISZ!!!jak to świetnie wychowane ponad miarę inteligentne dziecko, a znajomi - ci idioci co karmią dzieci czekoladą, mają bezmózgie dzieciaki. Nie ma to jak pękać z dumy na forum. Jest ok to jest prawidłowo że dziecko zdrowo je i ja nie robiłabym z tego żadnej wielkiej ATTENTION bo to prosta zależność zabraniamy dziecku słodyczy więc ono chce je dostać to wszystko. Po drugie jeśli piszesz prawdę o tych znajomych to chyba masz przyjaciół max po podstawówce. Nikt o zdrowym umyśle nie będzie tak żywił dziecka, wybacz ale otaczasz się jakimiś tułmanami- dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqqra
Nie wiem nie czytałam innych tematów..i chyba nie będę. Obawiam się, że w innych znajdę podobny poziom co i tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t78o87
Nie warto czytać innych tematów, wierz mi, nie warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze o tym by moje dizecko zjadlo talerz ugotoswanej brukselki;)) mnie mniej tez ma 2 lata i je duzo jablek bananow uwielbia pomidory ogorki kiszona kapuste..i prosi o to jako o przekaske, sama z siebie. Niestety skalamalabym gdybym nie napisala, ze nie je w ogole slodyczy;) Jednak warzywa i owoce ma codziennie i to dlatego, ze sama o nie prosi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze o tym by moje dizecko zjadlo talerz ugotoswanej brukselki;)) mnie mniej tez ma 2 lata i je duzo jablek bananow uwielbia pomidory ogorki kiszona kapuste..i prosi o to jako o przekaske, sama z siebie. Niestety skalamalabym gdybym nie napisala, ze nie je w ogole slodyczy;) Jednak warzywa i owoce ma codziennie i to dlatego, ze sama o nie prosi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie się nudzą i zakladają
właśnie takie tematy - dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za temat

kwestia wychowania - jesli od poczatku podajesz dziecku rzeczy zdrowe, zaczynasz od kaszek eko, jakeiś Holle, potem nie dodajesz cukru, wprowadzasz dużo warzyw, pełnoziarniste pieczywo itd to dziecko nie bedzie Ci jadło czipsów i czekolady...proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!WYPERIDALAJ kuvvrvvo ze spamem sr0lle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 31.03.2012 o 04:46, Gość zaqqra napisał:

Dziecko ma ponad 2 lata i je praktycznie wszystko. Uwielbia szczególnie warzywa. Codziennie musi być obowiązkowo talerzyk z ugotowanymi warzywami (brukselka, fasolka szparagowa, kalafior, marchewka) bo inaczej dziecko marudzi że jest głodne. I te warzywa zjada sobie między posiłkami jako przekąska. Na sniadanie i obiad tez obowiązkowo musi być jakieś warzywko a kolacja to zazwyczaj sałatka owocowa lub po prostu owoce pokrojone na kawałeczki. I teraz jak rozmawiam z kims z rodziny czy znajomą i schodzi rozmowa na temat jedzenia to słyszę, ze moje dziecko ma dziwne nawyki żywieniowe bo to nienormalne. Bo ich dzieci jedzą bardzo mało i to głównie kremy czekoladowe, chipsy, batony, cukierki a szczytem wszystkiego jest jeden gryz mięsa z obiadu a o warzywach czy owocach nie ma mowy. Jedna osoba nawet zasugerowała, że dziecko ma bardzo ubogą dietę i powinnam zabrać mu te warzywa i owoce i nakarmić dziecko nutellą czy też m&m'sami.

Nie wiem w jakim ty towarzystwie sie obracasz, ale jezeli twoi znajomy uwazaja ta diete za nienormalna to towarzystwo jest nieciekawe.  Moja corka wychowala sie na zupach, warzywach, owocach i owocach morza.  Miedzy posilkami kroilam jej warzywa, uwielbiala ogorki, czerwona papryke, brokuly, jablka czy wrzucalam owoce do miseczki i sobie jadla.  Co jakis czas poprosila o czipsy i ta torebke rozkladala sobie na kilka dni jedzac po kilka czipsow na jeden raz.  Jak byla juz pannica to podziekowala, ze nauczylam ja tak zdrowo jesc.  Dodam, ze pomimo astmy nigdy nie chorowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dodam, ze od dziecka pila tylko mleko, wode i herbatki.  Jak gdzies chodzilysmy to oczywiscie pila jakies soki (nie lubila) lub napoje gazowane (lubila, ale jak chciala zebym do domu kupila to sie nie zgodzilam).  Rowniez nie lubi ciast i nie da sie jej na to namowic, a probowalam kiedys z sernikiem chociaz, ale w ogole nie.  Czekolade zje troche, ale tez tak po troszeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×