Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość gość
Uważam, że cena przy zakupie zabawek schodzi rzeczywiście na drugi plan, ale nie powinniśmy kierować się samą marką, przy wyborze zabawek dla naszych dzieci. Ja bym przede wszystkim stawiała na zabawki, które pomogą dziecku w jego rozwoju. Nie jestem zwolenniczkom zakupów przez internet, ale jeśli nie mamy blisko domu sklepu z takimi zabawkami wydaje, to niestety tylko to wyjście pozostaje. U mnie w Luboniu na szczęście mamy wielki i dobrze zaopatrzony sklep skrzat i to właśnie tam kupuje swojemu dziecku zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette30
w tym sklepie jest naprawdę tanio www.ardar-net.pl, polecam zamawiam 3 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź w sklepie www.bobasy.com, mają też konto na alleegro - bobasy_com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
electrogate .pl oczywiście adres wpisany bez spacji która tutaj ze względów technicznych musiała być użyta. Tam jest szeroki wybór tanich zabawek, można zaglądnąć w kategorię zabawki albo modele rc. Szybka wysyłka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepco textil market tesco extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullabaj
My na gwiazdkę zamawialiśmy na maxzabawki.pl i szybka dostawa, dobry kontakt z obsługą sklepu, nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaae
Ja bardzo często kupuje zabawki przez internet, nie lubię chodzić po stacjonarnych sklepach może dlatego że nie mam na to czasu, ostatnio kupiłam kilka fajnych zabawek edukacyjnych w tym sklepie http://www.rapidline.pl/zabawki były akurat jakieś fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallina
ja przed świętami poszukiwałam kloców dla mojego dziecka. trafiłam na planetaklockow.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni, było szybko, profesjonalnie a co najważniejsze korzystnie cenowo. radość mojego synka - bezcenna!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka mi poleciła www.wowkids.pl i faktycznie część zabawek jest bardzo zmyślnych i nie ma chińskiego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1409
Ja też wolę kupić troszkę drożej, ale mieć pewność że dobrej jakości. Ostatnio kupowałam w sklepie www.tiapp.pl i mogę polecić. Mają spory wybór fajnych zabawek i gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert_r1
ja kupuję już tylko przez internet, dużo taniej i nie muszę zawracać sobie głowy z lataniem po sklepach. głównie na allegro można coś ciekawego i dość tanio znaleść, jeżeli chodzi o zabawki to znalazłem fajny sklep www.emaluj.pl, duży asortyment, niedroga przesyłka, mają jakieś limity po przekroczeniu chyba 250zł darmowa dostawa i bardzo dobre ceny, nie to co w empiku czy smyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukalem tak jak Wy, tanich i fajnych zabawek znalazłem firmę z drewnianymi i tanimi zabawkami, można u nich wywalczyć rabaty a i tak sa tańsi niż najtańsze zabawki tego samego typu na allegro. babybloom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Berc
Ja już od kilku miesięcy kupuje w sklepie: http://taniutko.pl/ Znalazłem ich przed świętami na allegro, ale jakoś wygodniej mi się kupuje w sklepie, bo od razu cała oferta jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tysięcy produktów dla dzieci, najwyższa jakość, najtańsze ceny, największy wybór. Produkty niedostępne indziej - kilkaset produktów z serialową Violetta kidsfunshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tanio zawsze znajduję na Allegro Ale nie od starych wyjadaczy, tylko nowe firmy, które dopiero wchodzą na rynek - tacy zawsze muszą szybko nałapać komentarzy, a dzięki czemu najszybciej zachęcić jak nie dzięki cenie? Np tutaj tak jest: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36533585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa9
Witam ja kupuje zabawki do dalszej odsprzedaży od Pani Edyty sprowadza sama towar z Anglii cena super bo 18 zł kg a w worku w sumie same twarde i interaktywne zabawki, duzo nowych, pojedyncze gry,a pluszaki jak sa to tez spiewające i grająca lub nowe z metką .Polecam bardzo dobrze można na tych zabawkach zarobić.Podaję nr do Pani edyty 607368690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w hurtowni internetowej www.jokomisiada.pl/, ostatnio mialam wysyp urodzin i chrzcin i zdecydowalam się na zakup hurtowy, opłacało się. Zabawki zamówiłam przez internet i kurier przywiózł mi je następnego dnia, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy asortyment LEGO w Krakowie. Ogromny wybór w niskich cenach. Szybka przesyłka - jeśli zamówisz przez sklep internetowy. Doradzimy, zaproponujemy zniżki Wejdź i zobacz www.supro.home.pl lub kup przez allegro http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=1721020 Ponad 20.000 klientów zadowolonych z naszych ofert Serdecznie Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)ah nastepny temat o zabawkach no i jak sie uklada to nigdy tak naprawde nie wiemy 33333 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Sklep stacjonarny i internetowy Gdańsk . 15 lipca otwarcie sklepu stacjonarnego . Zapraszam Pasaż Królewski Wały Jagielońskie 8 Box numer 14 w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlinka32
Zazwyczaj kupuję zabawki w sklepie ekomaluch.pl jest duży wybór, zabawki wartościowe i bezpieczne zwłaszcza te edukacyjne, ostatnio kupiłam swojemu chrześniakowi piłkę sensoryczną z której był bardzo zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×