Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość Gooosiaaak
Ja tam wole stacjonarne sklepy, gdzie mogę wszystkiego dotknąć, obejrzeć, wtedy oceniam czy faktycznie ta zabawka wytrzyma eksperymenty mojego Kubusia :p Zazwyczaj jeżdźę na targówek do Smyka megastore i wybieram coś w promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaroin
Jak byłem mały to marzyłem o klockach lego, ale takich prawdziwych, oryginalnych...ciężko je było dostać...Teraz szukałem dla swojego dziecka i znalazłem duży wybór w sklepie www.extraklocki.pl . Działają internetowo, ale też stacjonarnie, mają swoje magazyny w Łodzi na ul. Włókniarzy. Polecam – wszystkie możliwe kolekcje w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxie667
Ja co prawda jeszcze potomstwa własnego nie posiadam, ale mam małą chrześnicę. I przyznaję, że trochę na zabawki dla niej wydaję, ale jak tu się powstrzymać? ;) Czasami kupuję prezenty z pewnym wyprzedzeniem, jak np. trafię na promocję z jakimiś fajnymi zabawkami, które są ładne i dobre jakościowo, ale to też wiadomo, że nie zawsze człowiek ma czas szukać wyprzedaży. Niby i tak najczęściej zamawiam przez neta, no ale jednak. Ostatnio jednak zaczęłam korzystać ze stronki http://spyllo.pl/ , na której po darmowej rejestracji możemy dodawać linki do dowolnych produktów, a strona wysyła nam powiadomienia o obniżce ich cen :) Wg mnie bardzo wygodna opcja, jeszcze tak jak w przypadku zabawek - zawsze można kupić taniej i po prostu przechować do nadarzającej się okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego wyboru nie znajdziesz nigdzie w Polsce ponad 3000 produktow , także odzież ciązowa , akcesoria dla przyszlych mam . Najlepsze światowe marki, licencje i kultowe produkty z całego świata http://kidsfunshop.pl/ Od lipca mamy też sklep w Gdańsku Pasaż Królewski przy targu węglowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę że jedyną rozsądną odpowiedzią jeśli szukacie CIEKAWYCH, ale przystępnych cenowo zabawek jest kupno ich w internecie. Dlaczego? Bo odchodzi koszt utrzymania sklepu stacjonarnego, masy pracowników i całego innego badziewia które składa się na ostateczny koszt zabawki. Proste i logiczne prawda? Zapewne, tylko dużo osób o tym zapomina. Lepiej jest zrobić listę i poszperać w necie. Ja dla swojego malucha kupuję zabawki w sumie w tylko jednym e-sklepie, bo na kilku już się przejechałem (zwykli oszuści - nie ten towar, nie ta cena, nie ten czas dostawy...) i jestem zadowolony, na początku porównywałem jego ceny z innymi, ale uznałem że to bez sensu, bo nigdzie indziej jakoś wyraźnie tańszych rzeczy nie znalazłem, a chociaż mam pewność że opis zgadza się z realnym stanem i wszystko będzie O.K. . Polecam gorąco sklepy z zabawkami: Solei-Babe.pl oraz WesolaBuzia.pl głównie kupuję zabawki dla dziecka na WesołejBuzi, ale Solei-Babe to chyba ich zaprzyjaźniony albo i drugi sklep - tak czy inaczej polecam tą firmę bo jest naprawdę solidna. Nie chciałbym abyście potraktowali to jako reklamę, tylko szczerze radzę jak rodzic rodzicowi. :) Pozdrawiam i życzę zdrowia. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Hurtownię Zabawek Macyszyn Toys w Częstochowie przy ul. Lwowskiej 62. Strona internetowa www.macyszyn-toys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzic8888
A ja lubię zamawiać w sklepie radosnapolana.pl. Zawsze szybko i bezproblemowo, opcji odstawy chyba z 8 więc można sobie wybrać najdogodniejszą i wysyłają informacje na jakim etapie jest realizacja zamówieniem. Dla mnie to wszystko czego trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klocki Lego Duplo są świetne. My kupujemy klocki na www.planetaklockow.pl Mają bardzo duży wybór i świetne ceny. Kupiliśmy wczoraj LEGO DUPLO 10502 Autobus w ZOO za 59,99 zł zamiast 129,99 zł i LEGO DUPLO 6158 Szpital dla zwierząt za 82,90zł zamiast 169,99 zł, a kurier już dzisiaj był u nas. A w promocji mają jeszcze inne Duplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalander
Ja jakiś czas temu kupowałem małemu model samolotu z http://leolandia.pl/ i już wiem, że na święta kupię mu coś jeszcze stamtąd. Bardzo mu się spodobało. Mi zresztą również. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie tam większy wybór, bo pod względem dokładności i precyzji wykonania przedstawia się to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwarcie nowego sklepu jlbaltic.istore.pl!!! sklep z zabawkami są też wózki, lezaczki, kolyski, kojce, rowerki dla dzieci, foteliki samochodowe i wiele innych. sklep jest caly czas towarowany. ceny sa bardzo dobre, tansze niz allegro, wysylka tez tania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Swojemu dziecku kupuje zabaki na stronie gumowakaczuszka.pl jest tam napradwę duzy wybór zabawek edukacyjnych. Każdy maluch znajdzie tam coś dla siebie. Poza tym nie musze wychodzić z domu a przesyłka dociera do mnie bardzo szybko. Poza tym zabaki są tam bardzo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję na Allegro gdzie sa zawsze trochę tańsze nawet z kosztami przesyłki :) mówię o drogich zabawkach, nie o jakimś szmelcu typu barbie za 15 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ostatnio śliczengo misia dla mojej małej pociechy. Zamówiłam go na stronie gumowakaczuszka.pl przesyłka przyszła bardzo szybko a miś okazał sie jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu. Moja córka uwielbia się nim bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_82
Ja kupuje zabawki tylko online, czasami w jakimś sklepie z córeczką podpatrzymy jakis produkt, potem szukam w sieci. Najczęściej kupuje na zalandia.pl oraz zabawkionline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slizg
Na przywołanej tu już leolandii rzeczywiście można niedrogo kupić te modele z tektury. Najlepiej prezentują się po pomalowaniu, a jeszcze jak się je zawiesi, to naprawdę potrafią uatrakcyjnić pokój dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ostatnio zamówiłam klocki dla mojej córeczki w sklepie inetrnetowym www.aliexpress24.pl przesyłka przyszła bardzo szybko bez zadnych problemów. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanio zabawki mozesz kupic w sklepie ineternetowym www.aliexpress24.pl przesyłka przychodzi bardzo szybko bez zadnych problemów polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim dzieciom najczęściej kupuję zabawki, gry, puzzle, klocki na electro.pl Polecam ten sklep. Ostatnio udało mi się u nich kupić dla młodszego w bardzo dobrej cenie matę z pianinkiem na której może się bawić i kopać nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecę aliexpress24.pl, duży wybór. Przyszła do mnie właśnie paczka z prezentami, które zamówiłam i jak najbardziej polecam. Za grosze spory wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czasami kupuję w stacjonarnych a jak mam dużo zajęć to wybieram internetowe. Bardzo lubię sklep kinderland24 mają naprawdę zabawki fajnych marek i ciekawe zestawy z djeco, które akurat lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.jlbaltic.istore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarkowaaa
http://allinside.pl/ dobra jakość, mimo że z chin to mają te wszystkie certyfikaty i są bezpieczne, a wybór jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystałam z allinside.pl i jestem zadowolona ;) Nie ma sensu się obawiać i przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo, jako młoda mama nie mam zbyt wielu pieniędzy a widzę to allinside.pl na prawdę jest tanie. Słyszałam już kiedyś kilka pozytywów na temat tej firmy, nie sądziłam, że znajdę coś o niej tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1010
Ja ostatnio szukając pomysłów na prezenty pod choinkę dla dzieciaków trafiłam na stronę http://tazar.pl/. Wybór zabawek mają bardzo duży, a ceny moim zdaniem są bardzo przystępne i tak fajnie podzielone pod kątem wieku dziecka:) Tak mi się zdaje, że to będzie mój nowy ulubiony e-sklep, bo dla siebie także sporo ciekawych rzeczy tam znalazłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę szczerze polecić allinside.pl. To był najlepszy wybór odnośnie prezentów na święta. Dzieciaki były wniebowzięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na ilość pozytywnych opinii zastanawiam się nad sporym zakupem. Ceny są bardzo niskie, a z tego co wyczytałam płaci się przy odbiorze więc nie ma problemu i stresu, że coś będzie nie takie jak chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście kupuję zabawki tam gdzie taniej ale często wracam do sklepu More4kids.pl posiadają ciekawy asortyment. Dodatkowo nigdy nie miałam tam problemu z realizacją zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×