Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gdziekupujecieie

Gdzie kupujecie TANIO zabawki ???

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście tanie to nie zawsze dobre, ale dobre i tanie to moim zdaniem niedoceniane gry edukacyjne albo rodzinne. za taką układankę lub grę rodzinna zapłacimy około -15-30zł! i rozrywka dla całej rodziny! Ja polecam bystre oczko i tajemnice zamku! Obie sprawdziły nam się super a były właśnie w takich cenach! Można kupić tanie, ale nie toksyczne, chińskie zabawki bo na te bym się niezdecydowała! Gry w tych cenach zamówiłam w sklepie radosnapolana.pl który ma szeroki zakres cen i jak dla mnie obsługę na 5+!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje z www.aico.com.pl i warto :) maja spoko ceny i duzy wybor, w koncu hurtownia, wiec jest w czym wybierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubisz testować to ZGARNIJ ZESTAW 30 PRÓBEK PRODUKTÓW DZIECIĘCYCH różnych marek ! :) Jestem blogującą mamą - poniżej link do konkursowego postu: http://www.martynag.pl/2015/03/zgarnij-probki -produktow-dzieciecych-od.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja swój sklep zaopatruję w hurtowni http://bemag.pl . W swojej ofercie posiadają naprawdę dobrej jakości zabawki znanych producentów a poza tym mają przystępne ceny i szybką wysyłkę na terenie całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.jlbaltic.istore.pl - tanie zabawki i akcesoria dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/zabawkijlbaltic www.jlbaltic.istore.pl - tanie zabawki i akcesoria dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.jlbaltic.istore.pl Tani sklep z zabawkami i akcesoriami :) www.facebook.com/zabawkijlbaltic - codziennie nowe propozycje. Taniej niz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.jlbaltic.istore.pl jest tanio. Tanie zabawki i akcesoria dla dzieci. Baseniki dla dzieci, chodziki dla dzieci, Hulajnogi, zabawki edukacyjne, interaktywne, tablety, rowerki biegowe, kostki edukacyjne, klocki, puzzle, foteliki dla dzieci, łóżeczka, samochody zdalnie sterowane, lalki, wózki dla lalek, i inne Tanie wózki dla dzieci - Promocja na wózek 3w1 www.facebook.com/zabawkijlbaltic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nowego sklepu www.jlbaltic.istore.pl Tanie zabawki - Taniej niż na allegro. Prócz zabawek mamy również akcesoria: Łóżeczka, foteliki, kołyski, rowerki, i wiele innych zapraszamy. polub nas na facebook: www.facebook.com/zabawkijlbaltic Dużo promocji na dzien dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tania zabawka? Raczej mnie odstrasza. Wolę wybrać sobie najpierw coś sprawdzonego albo od dobrej firmy i potem poszukać w sklepach. Ostatnio znalazłam świetne zabawki - pieska i kotka do rozkręcania na stronie Dumel, ale podają sklepy stacjonarne. Może to i lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio znalazłam nawet fajny sklep z zabawkami dla dzieci http://www.zabawkismyka.pl/ Ja akurat kupiłam zestaw klocków drewnianych w skrzyni, mojej córeczce bardzo się podobają, szczególnie lubi burzyć wszystko co jest z nich zrobione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro są niezłe ceny, ostatni mój zakup to kostka dice+ do gry na tablecie, prezent dla synka na dzień dziecka, mam nadzieje, że mu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.jlbaltic.istore.pl Tanie zabawki i akcesoria dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.jlbaltic.istore.pl Tanie zabawki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kujecie Tanio zabawki?? Tylko w jlbaltic.istore.pl - Tani sklep internetowy z zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapingwin
Ja ostatnio kupiłam świetny domek dla lalek dla mojej córeczki. To chyba marzenie każdej dziewczynki. Wyczaiłam spoko sklep, mają naprawdę fajne promocje. Można kupić najbardziej modne zabawki w rozsądnej cenie. Córka zadowolona, ja też, bo udało się zaoszczędzić. Mogę polecić z czystym sumieniem sklep Królestwo Dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj na allegro, tam też kupiłam tą kostkę dice+, bardzo fajna rzecz do gry na tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mój syn wspomniał o tej kostce dice+, czy sprawdza się i jak tym nią się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz różnorodnych zabawek po przyzwoitej cenie to musisz koniecznie przejrzeć ofertę hurtowni artykułów niemowlęcych www.aico.com.pl zawsze zanim zacznę zakupy dla swoojego malca przeglądam ich ofertę i patrzę co nowego pojawiło się u producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaDama80
Ja mam swoje ulubione sklepy, których nie zamienię na tanią chińszczyznę. Wzięłam się na sposób i szukam promocji w tych sklepach. Wszystkie aktualne kody rabatowe i zniżki znajduję na stronie http://kuponiarnia.pl/promocja/dla-dzieci/zabawki/ . Duże ułatwienie, bo mam wszystkie sklepy w jednym miejscu, nie muszę przeglądać każdego sklepu po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kostka jest bardzo prosta w użyciu, łączy się z tabletem i gra się w gry planszowe. Jest kilka fajnych gier z mojego dzieciństwa :) Plusem jest też i to, że oszczędzamy miejsce, które zajmowały pudełka z planszówkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zamawiałem trochę rzeczy typowo ogrodniczych w internecie przez portal www.natargu.pl. Mają duży wybór donic w różnych wielkościach i kolorach. Do tego konewki, narzędzia, jest z czego wybierać. Sklep fajnie prowadzony, można liczyć na szybką dostawę kurierem. Towar porządnie zapakowany, nic podczas dostawy nie ucierpiało, a bałam się trochę o te donice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę na pewno polecić stronę www.natargu.pl. Dużo nowoczesnych akcesoriów dla dzieci, ale nie tylko. Rzeczywiście nazwa sklepu pasuje, bo jest tutaj wszystko jak na prawdziwym targu. Są zabawki, rowerki, wózki, foteliki samochodowe dla maluchów, ale są też...akcesoria ogrodowe:) Także wszechstronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×