Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość studentka w potrzebie

pomysły na przechowywanie brudnych ubrań

Polecane posty

Gość studentka w potrzebie

Czy ktoś z Was podpowie mi, jak mogę je przechowywać? Kosz wiklinowy odpada ze względu na cenę, a plastikowy ze względu na wygląd - muszę je trzymać w swoim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzucaj pod lozko
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
W szafie jest niestety za mało miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
idziesz do pralki ,wrzucasz pranie , wsypujesz proszek .wlaczyc i problem znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
Pod łóżko się nie da, a w środku są już koce, stare kserówki i torby podróżne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
Idąc tym tropem codziennie musiałabym robić pranie, pewnie jeszcze kilka bo tego co mam na sobie za cholerę nie da się uprać za jednym zamachem, trzeba trochę uzbierać jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a a
a ja przechowuje w pralce, jak sie zapelni to wlaczam pranie - 2x w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pudelka obite
materialem. sa ladne kolorowe rozne wzorki:D ale drogie. sa jeszcze specjalne worki na stojakach ale brzydkie. znajdziesz w ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
adsadsa - dzięki, ale to musi stać na wierzchu ze względu na brak miejsca gdziekolwiek w szafie itp, a przez takie coś widać te ubrania jednak i na pewno to nie będzie ozdobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
mam pralkę w mieszkaniu, ale mam też współlokatorów i nie mogę w niej trzymać swoich ciuchów do momentu prania :D taki worek na stojaku? coś jak prowizoryczny kosz na śmieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wynajmowalam pokoj i nie chcialm kupowac kosza bo duzo kosztowal jak dla mnie to trzymalam w reklamowce jakiejs wieksze np z lidla albo netto, znaczy nie w jednorazowce trzymalam to za lozkiem wiec nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy krolika bagsa
ja moge Twoje znoszone majtki przyjac, po pewnym czasie zwrocilbym z powrotem uprane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
Nie wiem gdzie trzymają, nikomu nie myszkuję po pokoju :) ale zauważyłam, że jedna ma właśnie taki plastikowy kosz, z tym, że ona w pokoju ma wszystko :D Też tak robię, czytaj 3 reklamówy w szafie i segregowanie od razu, ale to zajmuje miejsce a tam jest ciasno dlatego muszę to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal ,pl
o jezu problem, ladujesz do szfy bridne na odzielna pulke, przeciez sie nie zasmierdza nie sa obsrane ano osikane chyaba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
żal.pl - akurat żałosna jest Twoja ortografia, czytanie ze zrozumieniem na podobnym (niskim) poziomie. Pisałam już, że mam mało miejsca w szafie a nie śmierdzące ubrania i problem z ich ukryciem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a a
jak mieszkalam w akademiku to sie nie przejmowalam takimi bzdurami :) na dolnej polce w szafie lezala sterta brudow i juz. ewentualnie w walizce ktora lezala na szafie - moja wspollokatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekompnsata za rogi
te smierdzace reklamuwki potem wykorzystaj na wyrzucanie smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal ,pl
bo szybko pisze!! ja nie pisalam ze twoje sa smierdzace, ze nie sa i mozesz je dac do szafy! to innego wyjscia nie masz, upchaj w szafie i zrob miejsce na brudne, ale problem z paly !!!!!!!!! a jak nie to nie wiem pod lozko na lozko z lozka na podloge ja tak robilam z aczasow studiow bo mieszkalam w aka. ale ja najczesxniej w szafie mailam na ostatniej poclce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal ,pl
no ale w walizce juz tez czasem trzymalam, ale w szafie miejsca nie brakowalo bo mialam jedna cala dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlety mielone
nie osrane nie obszczane ale BRUDNE czyli o speczyficznym zapachu brudnych ciuchów , przeciez tego nie da trzymać sie w szafie chyba ze jestescie mega syfiarzami ten kosz z allegro za 32 zł w każdym sklepie typu gospodarstwa domowego kosztuje max 7zł poszukaj takiego sklepiku i tam kup , nie daj się naciągnąć jakiemus pajacowi który kupuje za 2 zł a sprzedaje naiwnym za 32 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal ,pl
jakich brudnych ciuchów? przeciez sie kapiesz nie??? od czego maja byc brudne????? no chyba ze sie osrasz albo popuszczasz to co innego ale tak ? przeciez spokojnie wygospodarujesz miejsce w szafie , albo jak ci tak smierdza te ciuchy wloz do wora i do szafy. mi nic nie smierdzialo , nochcyba ze palilismy grila i z papierosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka w potrzebie
Dziękuję za normalne odpowiedzi, w każdym razie poszukam jakiegoś pojemnika w normalnej cenie z tym, że widziałam już kilka, ale były przezroczyste, a wołałabym nie świecić zmiętymi i brudnymi ciuchami sobie i innym po oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są
w lóżku masz torby podrózne. W jednej trzymaj ubrania do prania, dużo ich pewnie nie ma z ciebie jednej to nawet do takiej torby, na wpół złożonej się zmieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yy...
Szukaj tych ładnych wiklinowych w przecenach w JYSKu albo PEPCO. Mają czasami fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×