Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietetyczny

catering dietetyczny Warszwa

Polecane posty

Gość gość
nie ma to jak golonka i zimny browar sam miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci catering z ktorego sama korzystam czyli www.fitandeat.pl od brzezińskich. Zamawiam od roku, schudlam juz bardzo duzo, figure caly czas trzymam taka jaka chce, jestem szczupla. Zmienilam tryb zycia i czuje sie cudownie :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę bardzo polecić http://www.zielonesmaki.com/ - jedzenie jest świetne, ceny nie są z kosmosu, jestem bardzo zadowolona z decyzji :) koleżanka z pracy mi ich poleciła i złego słowa nie powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od ponad 4 miesięcy zamawiam catering z www.dietaeco.pl. Dania są pyszne i urozmaicone więc nie ma miejsca na nudę. Dodatkowo zawsze są przywożone na czas co jest dla mnie sporym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z cateringu, jaki oferują http://dziendobry.catering/ . Potrawy są dobrane idealnie, a w kompozycji z odpowiednimi ćwiczeniami udało mi się wywalczyć sylwetkę marzeń! Polecam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zielona smaki - sama z nich korzystam, podobnie jak kilka moich znajomych. jedzenie od nich jest naprawdę znakomite! Już kilka osób dzięki mnie zmieniło inne firmy na nich i są zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkajolka
mi bardzo zasmakowało jedzenie z Lunabox, próbowałam już wielu diet pudełkowych i oni maja najlepsze jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pudełka które przygotowuje Wygodna Dieta, bardzo dobra obsługa szybki kontakt, dostawy są terminowe, codziennie rano mam zestaw na cały dzień dostarczony do mieszkania. Na stronie https://www.wygodnadieta.pl/ są fajnie ich programy żywieniowe opisane, jeśli dobrze pamiętam to jest 12 różnych pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja zamawiam z Wygodnejdiety i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie smaczne i urozmaicone a dostawy na czas. Moje oczekiwania spełniają w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

Zdecydowanie widzę, że większość za Wygodną :) My od dłuzszego czasu oboje jestesmy na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zdecydowanie polecam Wygodną Dietę. Odkąd u nich zamawiam, to moje ciało zaczęło się zmieniać, a ja oszczędzam naprawdę sporo czasu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwia

WygodnaDieta - zaczęłam zamawiam jak ktoś tu polecał i nie zawiodłam się, super posiłki, dużo świeżych owoców czy warzyw, smacznie i wygodnie to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja przez 4 miesiące zamawiałam catering z WygodnaDieta.pl, schudłam 12 kg bez najmniejszego wysiłku i uczucia głodu! 🙂 polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnniaOpal

A czy dalej kontynuujesz? Co z efektem jojo? Czy nawyki żywieniowe można zmienić na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaT

Zamawiam Wygodnądietę- według mnie są najlepsi. Widać, że przykładają się do każdego posiłki, produkty są najwyższej jakości a dania smaczne, urozmaicone i syte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka

Próbowałam kilku cateringów i jak dla mnie wygrywa Cud i Miód - pyszne jedzonko 🙂 Fajną opcją jest też moxliwość pogadania zpanią dietetyk, bardzo konkretna i pomocna osoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brałam maczfita, brałam bodychefa, brałam miód malinę, a zostałam przy wygodnej diecie,cena atrakcyjniejsza, a jedzenie lepiej doprawione i smaczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila

ja zamawialam od wygodnadieta, teraz widzialam ze wprowadzili weganska i chyba sie znow skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Opcja wegańska super! Ja zaczęłam z wygodna dieta dopiero swoja przygodę z wegańskimi potrawami i muszę przyznać ze naprawdę nie ma nudy! Jest smacznie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa
1 godzinę temu, Gość Annkana napisał:

Opcja wegańska super! Ja zaczęłam z wygodna dieta dopiero swoja przygodę z wegańskimi potrawami i muszę przyznać ze naprawdę nie ma nudy! Jest smacznie bardzo.

dajesz radę bez mięsa? ja bym chciała zacząć jeśc bez mięsa, ale wlasnie nie mam pomyslu na dania i zastanawialam się na poczatek nad cateringiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara
3 godziny temu, Gość mewa napisał:

dajesz radę bez mięsa? ja bym chciała zacząć jeśc bez mięsa, ale wlasnie nie mam pomyslu na dania i zastanawialam się na poczatek nad cateringiem

Da się żyć bez mięsa. Ale gotowanie samej to i wymyślanie potraw juz nie jest takie latwe. Catering to był u mnie strzał w dziesiątkę.  Od Cud i Miód mam przepyszną dietę vege 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana
Dnia 25.10.2019 o 10:08, Gość mewa napisał:

dajesz radę bez mięsa? ja bym chciała zacząć jeśc bez mięsa, ale wlasnie nie mam pomyslu na dania i zastanawialam się na poczatek nad cateringiem

To bardzo dobry pomysł, ja zamawiam z Wygodnej Diety i naprawdę posiłki są super, codziennie jest cos innego, więc dania są urozmaicane, a i fajnie zawsze podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.10.2019 o 07:08, Gość Annkana napisał:

To bardzo dobry pomysł, ja zamawiam z Wygodnej Diety i naprawdę posiłki są super, codziennie jest cos innego, więc dania są urozmaicane, a i fajnie zawsze podane

u mnie po pierwszym tygodniu wygodnej diety jest 2kg na minusie, także motywacja do dalszego odchudzania jest i to duża, tym bardziej, że wszystko mi smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaa

Dla mnie wygodnaDieta jest jak najbardziej ok . Jedzenie smaczne i dostosowane do moich potrzeb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariiiia
Dnia 12.11.2019 o 19:29, Gość Hankaaa napisał:

Dla mnie wygodnaDieta jest jak najbardziej ok . Jedzenie smaczne i dostosowane do moich potrzeb .

A jak ja zamawiasz i o której godzinie jest dostarczany do domu ? Mam problemy z laktoza, jest tez dieta do wyboru bez laktozy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

W wygodnej diecie masz do wyboru różne opcje diet, warto sobie na stronie ich sprawdzić i są tam nawet przykładowe menu, jesli chodzi o godziny to ja wolę jak mam rano gotowe pudełka na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes

Ja to mam problemy z glutenem. Bardzo się nie tolerujemy i też zastanawiam się nad jakąś dietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalia
12 minut temu, Gość Agnes napisał:

Ja to mam problemy z glutenem. Bardzo się nie tolerujemy i też zastanawiam się nad jakąś dietą...

Dieta to świetny pomysł 🙂 Mam celiakię i aby ułatwić sobie życie korzystam z cateringu Cud i Miód. Przynajmniej nie muszę się niczym martwić. Jem zdrowo i oszczędzam czas bo nie muszę się w etykiety wczytywać. Odżyłam na tych pudełkach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×