Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Gość wielolatka
Do nisiak: do filoklubu można przyjść z dzieckiem poniżej 4 lat, z tym, że wtedy trzeba z maluchem siedzieć. Ale i tak warto tą godzinkę czy dwie poświęcić, bo dziecko dobrze się bawi i integruje z innymi maluchami, a więc ma bodźce, które pozwolą mu być może zapamiętać wycieczkę (tak tak, ja mam przebłyski z wycieczki do Zakopanego z rodzicami, gdy miałam 2 latka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waćpanienka
Potwierdzam. Warto przyjść do figloklubu np. z trzylatkiem. Mam dwoje dzieci: 3 letniego syna i 10 letnią córkę. Moje dzieci dobrze się bawiły, przygotowały prace plastyczne, trochę się poruszały. Co ważne, dzieci się też integrują ze sobą, nawiązują się między nimi znajomości. Moim zdaniem dzieci lepiej będą wspominać takie wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy jeszcze jedną propozycję! A może zabierz dziecko do francuskiego Disneylandu? Noclegi we Francji znajdziesz na www.edom.pl, a dziecko zapamięta taki wyjazd na końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie pojechać na Mazury na przykład do Giżycka. my byliśmy dwa lata temu i w tym roku też planujemy pojechać. zamiast zwykłego domku to czarterowaliśmy jacht od www.evita-jacht.pl i naprawdę nam się podobało, teraz w przyszłe wakacje też zamierzamy tak zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosodrzewka
Kreta, Kiani Beach z opcją wspominanego już wcześniej figloklubu. W następne wakacje znów figloklub, tyle że tym razem celujemy w Egipt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczkozłe
Kosodrzewka śmiesznie, bo ja byłam w Egipcie w sierpniu, też w hotelu z figloklubem (Caribbean World --> bardzo przyjemny z genialnym widokiem, rozległy, z dużymi pokojami i plażą pod nosem) i w najbliższym sezonie pewnie wybierzemy się na Kretę (tak to sobie wstępnie zaplanowaliśmy) i też do figloklubu i chyba do Kiani, bo nie widzę póki co innej opcji z figloklubem. Tak że zamiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z rodzinką w Karpaczu. :) Piękne miejsce! Znam tam świetny hotel specjalnie przystosowany do podróżowania z dziećmi: http://www.sunnyhill-karpacz.pl/ zapewniają dużo atrakcji dla maluchów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaEm
Ja ostatnio szukając pomysłu na ferie dla dzieciaków, trafiłam na stronę dziecko w podróży (dzieckowpodrozy.pl) i znalazłam tam mnóstwo propozycji wyjazdów. Oprócz tego wiele praktycznych wskazówek na temat podróżowania z dzieckiem. Bardzo fajna strona- każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JoannaEm- dzięki za pomysł :) Zajrzałam na tą stronkę dzieckowpodrozy.pl. Super sprawa. Mamy już na oku kilka miejsc. Dzięki jeszcze raz :) Rzeczywiście warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecyja
Byłam w Kiani Beach, faktycznie niezły ośrodek pod kątem rodzin no i do tego figlokluby jak jedzie się z rainbow. Dla dzieci raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też niedawno trafiłam na ta stronę dziecko w podróży (dzieckowpodrozy.pl)i dzięki temu córka będzie miała wymarzone ferie. Naprawdę można podpatrzyć ciekawe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie tu mnóstwo fajnych, egzotycznych wycieczek http://wyloty-z-niemiec.pl/ dziecko w Turcji czy innym ezgotycznym miejscu na pewno nudzić się nie będzie - jest plaża, piasek a ceny bardzo fajne mają w tym biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w szukaniu pomysłów na wakacje z dziećmi polecam odwiedzić fajna stronkę Dziecko w Podróży- www.dzieckowpodrozy.pl. Na pewno każdy coś dla siebie znajdzie, bo jest dużo propozycji wyjazdów w kraju i za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa24h
Tak- tez polecam skorzystać z propozycji z tej strony Dziecko w Podróży :) Dużo ciekawych wskazówek i pomysłów na wakacje i ferie zimowe jak ktoś jeszcze nie zdecydował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel z dostępem do plaży to jedna z najfajniejszych i najciekawszych propozycji. Ja sam chętnie zabieram dzieciaki do takiego hotelu bo zarówo ja jak i one możemy sobie odpocząć nie oddalając się zbytnio od siebie. Ostatnio bardzo fajny hotel trafiłem na http://www.apollohotel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zawsze ciekawym miejscem do spędzenia czasu z dzieckiem będzie polskie morze. Udało mi się znaleźć ciekawą ofertę hotelu http://www.apollohotel.pl/ i z pewnością niedługo sie wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dzieckiem to fajnie pojechać nad jezioro lub morze – zawsze jest dużo atrakcji, pływanie, plaża, robienie babek z piasku itd. A jednocześnie można wypocząć i się nie martwić o dziecko, no ewentualnie jak idzie się popluskać trzeba mocniej zwracać uwagę na wszystko – mieszkamy w Poznaniu i jest znany oddalony o około sto km ośrodek kormoran Niesulice, bardzo dużo znajomych tam jeździ i my już byliśmy trzy razy, rok w rok:)))także polecam, super miejsce dla rodzin i nie tylko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby ktoś chciał się wybrać nad morze to polecam Hotel Lidia w Darłowie, mają sporo atrakcji dla dzieci, animatorów, menu dla dzieci itp. W dodatku różne rabaty dla najmłodszych. Byliśmy z dziećmi na weekend i super nam się podobało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mówią o hotelach, pensjonatach i wczasach w ciepłych krajach. Jeżeli bardzo zależy Ci na tym żeby pociecha dobrze się bawiła to może pojedzcie do jakiegoś legolandu, czy disneylandu. Dziecko się zabawi, a rodzice mogą przy okazji pozwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie przystosowanym na wypoczynek z dziecmi jest Zalesie Mazury, orgaznizuja tam teatrzyki dla dzieci, rozne taneczne imprezy, jest mini zo:) bylam tam z moimi maluchami i super się bawily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karabesek
Opcja z basenem, plażą, kortem, darmowym pobytem dla dzieci, chatami góralskimi, animacjami i całą masą dodatków -http://www.zielonapolana.com.pl/pakiety.php Coś pięknego - po raz 4 jedziemy - i właśnie takie w pakiety w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla lubiących morze i jego bliskość polecam Hotel senator, w którym my byliśmy. Jego główne atuty to: lokalizacja przy samym morzu, dostosowane do dzieci menu i atrakcje w postaci fajnej Sali zabaw. Dla dorosłych bar, Spa i pare innych atrakcji, z tym, ze niewiele korzystalam bo nie chciałam az tyle na to wydawac, woleliśmy z mezem się posmażyc na plazy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venetta79
W tym roku byłam na urlopie z biurem Rainbow Tours i nadziałam się na klubiki dla dzieci organizowane przez biuro. Polecam, bo to najlepiej zorganizowane animacje dla najmłodszych w jakich uczestniczyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedus
jak wakacje z dzieckiem to tylko w zaufanym towarzystwie i miejscu. Najlepiej jeśli mamy w planie wybierać się gdzieś poza kraj, pokusić się o biuro podróży czy coś podobnego, jakąś dodatkową organizację po prostu. My bardzo często korzystamy z tego miejsca, tam jest po prostu magicznie, apartament piękny i no po prostu miejsce idealne, polecam http://www.babyhouse.eu/pl/o-apartmanu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka była najbardziej podczas calych wakacji zachwycona pobytem nad morzem w darlowie w hotelu Lidia. Hotel przystosowany do dzieci – Xbox, place zabaw, dobra zdrowa kuchnia. Nic dodac nic ujac, jak ktos lubi morze to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalesie Mazury jest fajnie dostosowane do dzieci, w te wakacje byliśmy na takim pakiecie rodzinnym i nawet cenowo fajnie to wypadlo, do tego liczne animacje dla dzieci, fajne Spa dla dorosłych. Okolica cudo – sosnowe lasy, jezioro, piekne widoki na spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×