Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Rzeczywiście z 8-miesięcznym dzieckiem raczej trudno o odpoczynek, ale może nie będzie tak źle :). Polecam Majorkę, jest bardzo przyjemna na takie rodzinne wakacje, szczególnie, że chcesz jechać w maju, więc wtedy nie będzie tam jeszcze studentów i uczniów, i co za tym idzie, liczba imprez będzie raczej ograniczona. Jeżeli z kolei chodzi o ten odpoczynek, może weźcie ze sobą babcię, która wyraziłaby chęć zajęcia się maluszkiem.

Dla aktywnych polecam natomiast polskie góry

https://www.e-wczasy.pl/blog/10-miejsc-w-gorach-ktore-musisz-zobaczyc/

Osobisćie bardzo podoba mi się Szczyrk 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka

Najlepiej wykupić wczasy z Itaki. Tam masz wszytsko. Nie musisz gotować, coś ciekawego zobaczysz, a co więcej dzieci masz z głowy! Wiem co mówię, mój 12 Staś uwielbia animacje i zawsze poznaje kolegów na basenie, dla nas to oznacza tylko jedno - odpoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Cewas

Teraz to ferie co roku wypad rodzinny w góry domsupelek.pl piękna sprawa atrakcji i dla dzieciaków i dla mnie, mąż standardowo narty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 1.08.2018 o 14:07, Gość Ramirabella napisał:

Sprawdź sobie Globales Mimosa na Majorce. Byłam w tym roku i bardzo sobie chwalę. Figlokluby też bardzo fajne organizacyjnie i programowo.

Ja bym miała pytania odnośnie hotelu Globales Mimosa na Majorce, bo jak rozumiem byłaś tam z dziećmi, prawda? Rozważam ten hotel na wakacje z dziećmi właśnie z Rainbow ze względu na te osławione animacje, mam tylko pytanie: w jakich godzinach odbywają się zajęcia i ile razy dziennie/w tygodniu? Zastanawiamy się nad wypożyczeniem samochodu i pozwiedzaniem trochę wyspy, dlatego nie wiem czy to by nie kolidowało? Ewentualnie czy można na przykład odpuścić takie animacje z dwa razy i nie będzie to jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz miło spędzić czas ze swoimi maluchami, to polecam Wam sprawdzić Hotel Regent w Krakowie :) Piękne miejsce, dobra baza na spacery - miła obsługa, nikt nigdy na moje dzieci nie naskoczył, co w wielu miejscach się zdarzało :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla

Z dzieckiem to tylko do Zalesia Mazury. Nasze w tym roku kończy 6 lat i już drugi raz pojedzie z nami właśnie do tego hotelu i spa. Co fajne, możemy iść za zabiegi wszyscy razem, bo mają także dla maluchów :), no i poza tym boiska do siatki, koszykówki, ogniska będą znowu i cała ogromna oferta skierowana do dzieci z animatorami, polecam. Warto wykupić wcześniej, bo później może już nie być miejsc :). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego szukasz, jakie lubicie aktywności i jakie rejony Polski. Jedni lubią góry, a inni jechać na Mazury. Ja lubię jechać nad morze, ale również fajnie, gdy mogę aktywnie spędzać czas, a nie leżeć plackiem na plaży. 
Ważne jest to, ile możesz wydać, bo jeśli możesz na tygodniowy wyjazd wydać 10 tysięcy, to możesz jechać, gdzie chcesz w zasadzie 😄

Jeśli masz mały budżet, to z pewnością nie pojedziesz do SPA albo drogiego hotelu. Ja sam bym nie pojechał, bo szkoda mi dni wolnych na siedzenie w SPA albo na basenie. Wolę zwiedzać, odkrywać nowe szlaki i miejsca. Na przykład we Włoszech. 

A jako ojciec powiem, że każdy rodzic powinien patrzeć na to, do czego chce dziecko przyzwyczaić. Jeśli będzie chciał wychować narcyza, który zamiast zwiedzać, będzie spędzał czas w drogich hotelach i na SPA, to spoko. Jeśli Ci zależy, aby Twoje dziecko było ciekawsze Świata, to polecam omijać sztampowe wycieczki i zainteresować się czymś, czego nie robią wszyscy, bo jest to modne, wygodne i popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×