Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
To czy nie będzie nudno zależy od charakteru dziecka. Są spokojniejsze które usiądą sobie na boku i będą zajmowały składaniem kloców co będzie świetną frajdą a są takie które potrzebują się wyszaleć. Moje należą do tej drugiej kategorii także nie jest prosto zorganizować im czas tym bardziej że szybko się nudzą ;-). Jedyne miejsce w którym mogą się bawić cały dzień to Energylandia i można powiedzieć że nie mam wtedy dzieci ;-). Jeżeli chodzi o nocleg w okolicach to zatrzymujemy się zawsze w Radocza Park www.radoczapark.pl gdzie mają miedzy innymi świetne SPA i kuchnię. W tym roku też mamy zamiar się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paznokietka
Wczasy z Rainbow w którymś z hoteli oferujących animacje figloklubowe. Dziecko nie będzie się nawet przez chwile nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannnka
Dokładnie, Figlokluby z polskimi animacjami są świetne ! Dzieciaki zachwycone :) rodzice wypoczęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babettta4
A my z dziećmi jedziemy do Chorwacji, mamy już zarezerwowany apartament na Bookaparcie i sami będziemy organizować czas dzieciakom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na wakacje z dzieckiem to jednak wybrałabym Polskę,mam takie ulubione miejsce Rusinowo. Znaleźliśmy na internecie domki w |Ośrodku Bajkowy Zakątek właśnie tam. Rewelacyjne miejsce http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnideszcz
Ja nie lubię jeździć na dluższy urlop z dziecmi w Polsce, bo jak pada deszcz to robi się trochę marnie; a jednak wakacje to z definicji czas spędzony na łonie natury :) zwiedzamy zagranicę, w tym roku chyba tez spróbujemy Figloklubów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Kaszuby? Byliśmy z dziećmi na feriach zimowych w hotelu http://lisewskidwor.pl/ i zarezerwowaliśmy już sobie pokoje na wakacje. Super miejsce do wypoczynku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto poszukać miejsc nastwionych m.in na pobyt z dziećmi - to jest jednak komfort ;) My w tym roku mamy w planach sprawdzić Unitral w Mielnie, SPA właśnie nastawione na całe rodziny, podobno bardzo dobre. Oczywiście inicjatorką wyjazdu jestem ja, ale mąż dał się namówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrrylb
my z reguły decydujemy się na rezerwację kwater prywatnych na Bookaparcie albo Bookingu, w tamtym roku byliśmy w Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela478
My zawsze organizujemy wakacje sami, w tym roku to będzie Bułgaria. Jedziemy samochodem, mamy już zarezerwowaną kwaterę na Bookaparcie i mam nadzieję, że będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze dzieciaki już chcą same jeździć na kolonie :D Dlatego musieliśmy znaleźć jakieś biuro czy firmę, która organizuje takie wyjazdy po Polsce. I znaleźliśmy, Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/, zobaczcie ich ofertę, jest naprawdę świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze maluszek bardzo lubi Stegnę. I tam najczęściej z nim wyjeżdzamy. Dla nas najważniejsze jest aby ośrodek był dopasowany do dzieci, czyli żeby był jakiś plac zabaw albo trampolina. jeździmy tam też z tego powodu, że mamy blisko, bo rapten 3 godzinki, a z dzieckiem to różnie bywa, tym bardziej z chorobąlokomocyjną. A prywatnie polecamy ten nocleg, bo tam z reguły jeździmy https://www.noclegowo.pl/stegna/59030-dom-goscinny-luna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje z dziećmi serdecznie polecam wybrać się do Wejherowa :) Dysponując samochodem dość szybko można się dostać na plażę, a samo miasto oferuje wiele atrakcji, które na pewno spodobają się najmłodszym turystom. Wybierzcie się na świetną wycieczkę na "Szlak Kaszubskich Nut". Zabawa i edukacja w jednym :) :) Zobaczcie sobie na: www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezależnie od wyboru lokalizacji, bardzo ważne jest miejsce gdzie się zatrzymacie. Obiekty idealne dla maluchów znajdziesz na dzieci.nocowanie.pl/. Korzystałam wiele razy. W tym roku u mnie wybór padł na morze i Władka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakiś park rozrywki? Dzieci ogólnie uwalniają takie rzeczy :D tylko nie trzeba od razu śmigać gdzieś za granicę czy cos, w końcu u nas jest np. rabkoland - i wiele osób sobie go bardzo chwali. Taki wypad na jeden dzień, why not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My spędziliśmy fajne rodzinne wakacje w kudowie zdroju. Było co robić, nie nudziliśmy się. Zatrzymalismy się tam w hotelu verde montana, gdzie też nie brakowało atrakcji. Był basen, sauna i inne udogodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam z dzieckiem w ośrodku wypoczynkowym www.balticinn.pl w Pogorzelicy i bardzo nam się tam podobało. Ośrodek jest wyposażony w gastronomię, ładne pokoje oraz SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym biurem podróży, jakie mogę polecić jest www.btmagellan.pl już niejednokrotnie z nimi podróżowaliśmy, za każdym razem wszytko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladkaprinceska
Ja się w zeszłym roku trochę urządziłam, podczas wyjazdu nad morze. Nie zabrałam na wakacje z dzieciakami osuszacza do uszu i połapały mi takie infekcje że miesiąc leczyłam na zmianę. W tym roku już Dolphiner stoi kupiony...Także weźcie pdo uwagę moje bolączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o wakacyjne wyjazdy to od siebie polecam jakiś dobry park rozrywki - dzieci będa zachwycone ;) Najlepiej moim zdaniem wypada w Polsce rabkoland. Do tego mają bardzo przyjemne ceny. Jeden aktywny dzień i dzieci będa zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć Festiwal Pasji jeśli ktoś szuka czegoś ciekawego w Toruniu w połowie września. Cały festiwal ma się zacząć w piątek 15 tego i trwać też w sobotę przez cały dzień. Konkretniej o tym co się będzie działo piszą na fb wydarzenia – www.facebook.com/FestiwalPasji . Mają się pojawić ludzie o różnych pasjach i szczególnych talentach. Warto sobie te nazwiska sprawdzić, nie są to gwiazdy show bizu ale ludzie którzy faktycznie coś potrafią – Anna Wysocka, Krystian Piórkowski, czy Wojciech Zimoląg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo ruszą oferty na wyjazdy, na następne wakacje. Można upolować tańsze noclegi i wejściówki np. do parków rozrywki. Ja co roku kupuję tak bilety na stronie Parkmanii, później jeździmy do różnych parków za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zwiedzanie miast jest bardzo dużo ofert. zerknij sobie może na oferty biura podróży Damar. Ja byłam z nimi na wycieczce objazdowej we Włoszech, bylismy na zwiedzaniu. Wszystko super zaplanowane i w sumie niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutttka
Mam pytanie do wspominanych tu wcześniej figloklubów: czy jest jakiś podział na grupy wiekowe a jeśli jest to na jakie grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretttta
Berlin Green Park - Słoneczny Brzeg w Bułgarii z biurem Rainbow. W ofercie z Figloklubami. Poproszę o opinie osób, które były tak w zeszłym sezonie z dziećmi i uczęszczały z nimi bądź posyłały na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×