Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość betka :)
Ja tam swoich warg nie widze bo mam za duzy brzuchol:P a w lustrze tez sie nie przeglądam nie chce widziec swoich rozstępów na udach.Mąż nic nie mówił więć chyba nie jest żle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super! Moje gratulacje dla Mamusi i malutkiej Hani:) Oby tak ciagle spokojna była:) Co do warg sromowych to ja tez sie stersowalam,ale nim okazalo sie ze jestem w ciazy. Teraz to tyle facetow(lekarzy) mnie ogladalo i wkladalo mi tam rozne dziwne rzeczy(:P),ze po prostu jak ide na fotel to zamykam oczy i staram sie wg nie myslec. Mysle,ze przy porodzie to tak bedzie nas bolalo,ze bedziemy miec gdzies jak tam wygladamy bo i tak bedzie z nas wychodzil maly czlowiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie nadal nic, dziś 39tc+4 d. A miałam nadzieje ze do tego czasu już będę po :) , termin mam na sobotę-zobaczymy czy wyjdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowej mamie:) Termin z usg mam na jutro. Nadal zero objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiti, ja bym się terminem z usg nie sugerowała... ja mam kilka różnych tych terminów, a i tak będzie, co ma być... jeszcze troszkę - damy radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Termin z om byl wczoraj a z usg jest bardziej u Mnie prawidlowy bo zgadza sie z jajeczkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to rozumiem :D już mi wyleciało na kiedy masz ten termin... jak coś to masz mieć 25 wywoływany? - dobrze kojarzę? sama muszę spytac lekarza, co ze mną będzie, jeśli się nie rozpakuję w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kobiety to mamy przerabane. jak brzuszek rosnie golenie depialacja zalezy kto co tam stosuje to jak w moim przypadku tylko z lusterkiem a i tak sie zastanawiam czy dokładnie to zrobiłam czy cos zostawiłam:) a te przygotowania do porodu to nie tylko wyprawka. Ale trzeba zadbac sama o siebie zwłasza że poród u wielu to kwestia dni albo tygodnia. żeby paznokcie u rąk i nóg były obciete nogi nie zarosniete pipka to samo. stopy zadbane żeby wstydu nie było. a i pisze dla tych które sie zastanawiały jak ja czy jest sens prac nowiutkie ubranka dla dziecka czy wystarczy uprasować . Więc pisze ze KONIECZNIE TRZEBA WYPRAĆ i wyprasować tam gdzie rodze położne opierniczaja jak tylko wyczaja że ubranka nowe nie sa prane. a tylko sie wydaje ze czyste bielutkie jak prałam to woda normalnie szara wiadomo nie brudna tylko taka jak ubrania z kurzu sie pierze. i jak widziałam po nowych jaka woda to ubranka które dostałam od rodziny to 1pranie w nomalnym proszku wszystko suszone w słoncu. i dopiero 2 pranie w delikatnym proszku + dodatkowe płukanie i jeszcze wszystko pracowane dwustronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Ja mam termin an niedziele :) i też nic .... Już normalnie z tego oczekiwania to nie śpie w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
a ja sobie tak siedze i mysle.Przecież obchodzimy z mężem 1 rocznice ślubu 21 ,to może mały wyjdzie na 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WyWolaja 24 jak cos.. Ubranka trzeba prac. Przeciez w chemi sa i farbach i kurzu. I metki wyprujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam to wyczekiwanie jest najgorsze odpoczywajcie sobie teraz bo pozniej nie bedzie juz czasu dupa bedzie bolala o cuckach nie wspomne moja mala ma juz 2 tyg wiec juz cos o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
eH mimo wszystko doczekać sie nie możemy.My kobiety musimy wycierpieć swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekanie.. nie jestem w tym dobra;p wrecz przeciwnie- jestem bardzo niecierpliwa.;p denerwuje sie coraz bardziej.. jak to bedzie jak juz maluszek sie urodzi...teraz mi jest dobrze bo lubie swoj brzuszek z malenstwem w srodku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak my prawie na wylocie to po co nam koszule dla ciezarnych :P 16 maj- moj termin i oczywiscie nic sie nie dzieje.. prosilismy wczoraj z mezem synka zeby dzis wychodzil ale juz sprawia problemy wychowawcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Skiti poprawilas mi tym postem humor :) Dzien jeszcze trwa moze mu sie zachce wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiti, a jak z Twoją szyjką/rozwarciem? zupełnie nic? jak przeczytam gdzieś/kiedyś, że urodziłaś...to się uśmiechnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jak sie ma moja szyjka bo nikt mnie nie badal od 2 msc.. dopiero w piatek mnie zbadaja gruntownie (usg, ktg).. kurcze jutro jest wolne i by idealnie czasowo bylo urodzic np dzis w nocy ale ja ciagle nie wiem co to skurcz :P wszyscy pytaja czy sie cos dzieje.. maz dzwoni i pyta ciagle i prosi zebym urodzila.. jak bym miala na to jakis wplyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses111
Witaj :) Mam termin za 2 tygodnie, na 30 maja. Też dziewczynka, Amelka :) Często myślę o porodzie, ale nie boję się, jestem spokojna. Przygotowana jestem na wszystko, co ma być, to będzie. Dużo mi pomaga myśl, że mój mąż zdecydował się na poród rodzinny. Bądź dobrej myśli. Położne na pewno zrobią wszystko, by Ci pomóc, trzeba tylko z nimi współpracować. Myślę, że nawet największy ból jest wart tej nagrody jaka czeka na końcu :) Życzę powodzenia i samych wspaniałych wspomnień, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Ja też nie wiem co to skurcz.Siedze już jak na szpilkach,no ale wkońcu mały musi wyjść,jednak wolałabym aby wyszedł sam.A dziewczyny wiecie może w jakich przypadkach wywołują poród??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywoluja jak lozysko nie funkcjonuje juz dobrze albo wody malo a u mnie jak 10 dni jest pO terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem, co to skurcz przepowiadający z bólem okresowym...i choć mnie zmroził to wiem, że to tylko pikuś :D i wcale nie jest mi lepiej z tą wiedzą - uwierz... kurcze, mam dwie koleżanki na koniec maja i one też nic, a nic nie czują...ja nie wiem, jak to możliwe, ale nie jesteś sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , jesli macie taka mozliwosc zafundujcie sobie znieczulenie... ja bez znieczulenia bym umarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuję wziąć - u mnie w szpitalu jest nawet bezpłatne...badania mam już przyszykowane...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umieralam juz kiedy na ktg wychodzily skurcze marne jak pikus wiec nie wiem co bym zrobila bez znieczulenia kiedy mi podali - u mnie w warszawie w szpitalu sw zofii koszt 600zl-od razu sie odprezylam i nawet usnelam na troszke dopiero juz przy partych podali mi 5ml oxytocyny zeby trochje poczuc kiedy mam przec dla mnie gorszy bol byl pozniej-po porodzie bol krocza 2tyg nie moglam usiasc i bol sutkow....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka, a po znieczuleniu w jakiej pozycji można rodzić? ponoć nie czuje się od pasa w dół więc zakładam, że nogi się pod człowiekiem uginają...a ponoć lepiej na kucki rodzić itp., a nie na leżąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam super podane i normalnie chodzilam urodzilam normalnie na lezaco ale probowalam tez tak jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to dobrze... będę próbować w różnych pozach...;) już jestem gotowa - Miłosz, where are Yuo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka :)
Ja mam termin na niedziele.U mnie w szpitalu jest niby znieczulenie bezpłatne ale tylko do godziny 14... nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×