Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość anka_będzie hanka

termin na 12 maja. Będzie dziewczynka. panikuje strasznie przed porodem a jak to z wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
nie panikuj -nic ci panika nie pomoże. :) Lepiej poznaj przebieg porodu i przygotuj się na współpracę z położną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
anka ja też mam termin na 12 maja... powoli zaczynam z przygotowaniami do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
ja też... torba moja i dzidzi spakowana leży w kąciku, łóżeczko kupione fotelik kupiony wózek zamówiony a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
wózek mam,łóżeczko też ale zamierzam wstawić do pokoju po Świętach... dla dziecka cała wyprawka już jest,ale na pewno coś jeszcze dokupię jak wpadnie mi w oko... ja dla siebie do szpitala też prawie wszystko mam...zostało mi jeszcze do kupienia majtki poporodowe i kapcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
a mi biustonosz do karmienia,.,..mysle o laktatorze ale chyba wstrzymam się,,,póki nei bede wiedziała jak to bedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
Lidzia a jak Twoja ciąża i poród sn czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
ok, zostałam zignorowana. Cóż, powodzenia w takim razie i zabieram się ze swoimi radami. Pa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Witam, termin mam na 4 maja, ale lekarka mówiła, że jeszcze tak 2-3 tygodnie i będzie cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
"mnio" nie zostałaś zignorowana-ja też na razie podchodzę do tego "na luzie"-zobaczymy jak długo :) to moja druga ciąża,więc wydaje mi się,że coś tam wiem,ale wiadomo,że każdy poród jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
na razie nic mi nie wiadomo o cesarce,ale okaże się podczas porodu-wiadomo,że bywa różnie... a z ciążą OK! poza tym,że zgaga wyżarła chyba moje wszystkie wnętrzności:) od ok.miesiąca zasypiam na fotelu bo nie mogę uleżeć z tą zgagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
no u mnie nei wiadomo jak będzie. a jak samopoczucie mnei znów od kilu dni baaaardzo twardzieje brzuch. Jutro mam wizyte. ZObaczymy co i jak. Aha i boli mnie w środku tak jakby samo wejście do dróg rodnych... czasem aż ruszać się ciężko. Zgaga też bywa ale ograniczam ostre przyprawy i jakoś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
polla a dlaczego cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
mamusiadzidziusia - to twoj pierwszy poród? bo mój tak... ja jestem przerażona jak jeszcze poczytam cos w necie to załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Ze względu na moja wadę serca. Może i lepiej że cesarka, chociaż zdania są podzielone, jedni chwalą sobie cesarkę inni tylko poród naturalny. Dla mnie nie ważne jak pojawi się moja córka, ważne żeby była cała i zdrowa. Nie mogę się już doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
wiesz ja mam z kolei z nerkami problem i nie wiadomo czy bedzie cc... chyba wolałabym cc. Sn boję się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
A inne mamy do nas dołączą? Jak tam wyprawki? lekarze, nastawienei na poród? zgagi i wszystkie inne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka- tak, to bedzie moj pierwszy porod, choc 2 ciaza- pierwsza poronilam pod koniec maja zeszlego roku. U mnie nie wiadomo czy bedzie cesarka czy nie, bo co wizyte mala jest inaczej polozona wiec wszystko wyjasni sie mysle za ponad miesiac;) w sumie to nie wiem co bym wolala, boje sie bolu ale jednak cc to operacja... i to i to zle ;p Ubranka juz prawie wszystkie mam, nie kupuje juz wiecej bo znajac zycie od rodziny pelno dostane, lozeczko zlozone, teraz tylko szukamy wozka. Jutro jedziemy do znajomych i jesli ich okaze sie fajne to nam oddadza, jesli nie to bedziemy musieli poszukac jakiegos. Mam nadzieje ze temat nie obumrze i dolacza jakies inne majowe mamy ktore beda sie z nami dzielic swoimi problemami i poradami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
z taką nadzieją założyłam temat. no cc to operacja ale jak sie czyta o tych wielogodzinnych porodach to aż włos się na głowie jeży. okropnie się boję. moja mała była ostatnie dwa razy ułożona prawidłowo- jutro wizyta zobaczymy co bedzie. Fajnie by było już mieć dzidziusua przy sobie. Przykro mi ze poroniłaś... (wybacz ze zapytam a w którym to było tygodniu? - nie chcesz to nei odpowiadaj) Moja mała się pręży w brzuchu wygina i ciągle kolankami (chyba) rozpycha. Podejrzewam ze będzie spora znaczy wysoka bo mój mąż bardzo wysoki jest i lekarz stwierdził długą kość udową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w 9 tc. Na poczatku bylo mi ciezko ale teraz zyje tylko tym ze juz niedlugo przytule moje dzieciatko;) Moja mala w 32 tyg miala 1600 g wiec w normie, ale czuje ze bedzie mala. ja jestem niska, moja mama tez, i raczej w rodzinie rodza sie mniejsze dzieci ;p Czasem sie strasznie wierci ze az boli, a czasem jest spokojna i w ciagu dnia tylko pare ruchow czuje ;D A bola Cie plecy albo biodra? ja od 2 tyg mam takie bole ze plakac mi sie chce. Jeszcze 7 tygodni wytrzymac oj ciezko to widze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
moja mała w 31 tyg wazyła 1900 więc tez w normie. Teraz często twardznieje mi brzuch i mała naciska na pachwiny- chodzę jak pokraka. Ten twardniejący brzuch jest bardzo uciążliwy. Poza tym boli mnie ujście dróg rodnych mam nadzieję że nei dzieje się nic złego. Jutro będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo, brzuch twardnieje coraz czesciej i jest to coraz barfziej nieprzyjemne. Odczuwac cos takiego jakby ciagniecie tam na dole, cos podobnego do ciebie, tez zaczyman sie o to martwic. wizyte u gina mam w przyszly czwartek, ale jak mi nie przejdzie to pojade w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
a chodzisz prywatnie do lekarza czy na nfz? Bo ja prywatnie i to strasznie dużo kasy wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie, wizyta z usg 150 zl ;( nie chce nawet myslec ile w sumie juz na to poszlo ale po tamtym poronieniu wole miec lekarza do ktorego w kazdej chwili moge pojechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
U mnei też wizyta co 3 tygodnie i 150 zł tez wolę mieć swojego lekarza ale koszt masakryczny. Już te pobolewania mnei martwią... dziś to nawet takie pulsujące te bóle. A brzuch to wręcz jak skała twardy. Ja wóze zamówiłam taki dwa w jednym głęboki i spacerówka. A masz juz imię wybrane dla córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam, bedzie Natalia;D U Ciebie to Hania? tak wynika z niku ;D a jaki model tego wozka masz? teraz wszystkich po kolei o to pytam bo nie wiem jak bedzie u mnie. Odpoczywaj sobie jak najwiecej, jak mozesz to lez. Oby jutro lekarz mial dla ciebie dobre wiadomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
Tak tak będzie Hanna Julia ;) A wózek to Roan Maritta w sklepie robiliśmy przejażdżki i wypadł najfajniej. Poza tym szukałam klasyka na duzych kołach. Ponoć na nasze Polskei chodniki takie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattti
a ja mam termin na 7 maja . i tez córcia w drodze :) mam juz chyba wszystko oprócz kosmetyków i torby do szpitala. poluje tez na monitor oddechu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_bedzie hanka
No wlasnie ja czesc kosmetykow kupilam ale nie mam jeszcze zadnego emolientu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×