Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_będzie hanka

termin majowy zaczynamy przygotowania do porodu!!! kto ze mną?

Polecane posty

Gość anka_bedzie hanka
A czy wy tez juz nie mozecie sie dzidz doczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Ja mam dzisiaj nieprzyjemne bóle w dole brzucha takie kłucie i jakby ciągnięcie, spinanie się brzucha i brzuch robi się twardy co trochę, straszny dziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce miec wozek na duzych pompowanych kolach i wazne zeby byl w miare lekki;) Kosmetyki czesc mam, czesc musze dokupic, no i jakies koszule do szpitala. Juz sie nie moge doczekac maja ;D a ile przytylyscie od poczatku ciazy? ja mam 33 tydz i 13 kg na + i obawiam sie ze przez te ostatnie pary tygodni do 20 moze mi waga skoczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Ja przytyłam 13,5kg, czego za bardzo nie widac, przed ciążą niedowaga 42 kg. Wózek kupię emjot model miyo. fajny, lekki na pompowanych kołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polla a jaj myslalam ze dzis bede sie czuc super, po czym pare godz temu poklocilam sie z moim i ciagle mi sie macica stawia. Leze sobie caly czas, bralam nospe i mam nadzieje ze mi przejdzie do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Też mam nadzieję, że do wieczora mi przejdzie, bo jak nie to zadzwonię do swojej Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten twoj wozek i w przysttepnej cenie. Oj chyba taki okres jest ze wszystkie mamy jakies problemy z brzuszkami i cos nas boli. Najwazniejsze zeby dzieciaczki byly zdrowe i wytrzymaly jeszcze pare tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
No dokładnie, żeby tylko z córcią było ok, to ja już wszystko przetrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
A jak jest u Was ze śluzem, jest go teraz więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
No u mnie też jest znacznie więcej. A jak miejsce, pokoik dla dziecka? U mnie już urządzony, mąż wytapetował, przewijak stoi łóżeczko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona zaba
Hej mamusie.u mnie termin na 9 maja i tez bedzie dziewczynka.same baby sie w maju rodza?.i nic nie przygotowane:P to moja druga ciaza(synek 19miesiecy) wiec wyprawke praktycznie mam skompletowana(ubranka mialam w uniwersalnych kolorach) tyklo trzeba by sie zebrac i poprac i poprasowac.kolyska w kacie rozkrecona ale jest!:) Dolegliwosci te same:skorcze twardy brzuch i mega zgaga.bez renni do lozka nawet nie podchodze:P do tego od kilku dni skorcze lydek.magnez juz podany ale chyba jeszcze go za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
? jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona zaba
ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Czerwona żaba- widzę, że podchodzisz do tego wszystkiego na luzie, też bym tak chciała, a powoli zaczynam się stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona zaba
moze dlatego ze to drugi porod bedzie.przy synku mialam 6h boli partych bez zadnego znieczulenia bo pindy stwierdzily ze tak szybko i latwo idzie ze nie potrzebuje.a ze moj szkodnik od poczatku uparty byl to wylazil i chowal sie z powrotem a na znieczulenie bylo juz zapozno.wiec skoro to przezylam to teraz tez bam rade. no i jeszcze jedna kwestia.wlasnie dostalismy klucze od nowego (starego)mieszkania ktore trzeba wyremontowac i do konca maja sie przeprowadzic .wiec poprostu nie wiem czy bede miala czas na porod:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattti
u mnie nie ma śluzu praktycznie....tylko to co mi uleci bo biore luteine i rano zawsze mam białe slady . a póki co to mam 6 kilo na plusie ale jestem na diecie cukrzycowej wiec szalec nie moge. z jednej strony to chaiałabym juz aby dzidzia była, juz sobie marze jak chodzimy na spacery itp ale z drugiej to mi sie nie spieszy do tego. cała ciaza zleciała mi praktycznie w tempie błyskawicy a dodam ze byłam na zwolnieniu bo ciaza była zagrozona. a w sklepie byłam tylko 2 razy - raz po ciuszki, drugi raz zobaczyc wózki. praktycznie wszystko kupiłam na allegro i w sklepach internetowych bo ja wogóle nie lubie chodzic po sklepach. wózek kupiłam jane slalom pro bo mi od początku wpadł w oko, w sklepie go widziałam i wydawal mi sie fajny, ale kupiłam przez internet bo 1000 zł taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Widzę, że dośc szybko zdecydowałaś się na drugie dziecko,bo te pierwsze jeszcze małe z tego co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
Patti- 6 kilo to naprawdę niewiele. Ja bym z chęcią połaziła po sklepach, ale za bardzo nie mogę, bo od początku ciąży miałam miec oszczędzający tryb życia, dużo odpoczywac itp. Więc tylko czasami z mężem do jakiegoś sklepu samochodem, bo na pieszo praktycznie nigdzie się nie ruszam, na mały spacerek tylko albo do pobliskiego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polla303
a macie już jakieś butelki? Ja kupiłam firmy Lovi. Wydaję się byc fajna, muszę jeszcze kupic podgrzewacz ze sterylizatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_bedzie hanka
Ja tez kupilam lovi. wydaje sie byc fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona zaba
Polla powiedzmy ze sie zdecydowalam;)moje dzieci oboje sa pigulkowe.no coz tak chyba mialo byc przez 10 lat spoko a w ciagu dwuch lat dwie wpadki. Ja mam (tzn.zamierzam)kupic butelki AVENTu.Jak dla mnie rewelacja.najbardziej odpowiada mi w nich to ze sa szerokie i moge spokojnie wlozyc tam lape z gabka i wymyc.do tego iezniszczalne.maly ma dwie od urodzenia i wytrzymuja wszystko(gorzej ze scianami:( spadam bo dzieci mi pisac nie daja.jedno kopie z jednej strony drugie z drugiej. zajze jak szkodnika poloze spac.co nastapi juz za 12min:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_bedzie hanka
Jaka dokladnosc w kladzeniu spac12 minut ale precyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nadal brzuch twardnieje i nie moze przestac ;/ zaraz wezme druga nospei jak do rana nie przejdzie to jade do lekarza bo zaczynam sie bac ;/ my miejsca dla dzidzi jeszcze nie mamy gotowego, bo mamy ciezka sytuacje. Musielismy zrezygnoweac z wynajmu mieszkania bo mamy problemy z kasa i bedziemy mieszkac z rodzicami lub tesciami. Na razie mieszkamy troche tu, troche tam, jest to strasznie meczace, ale w swieta nasze rodzinki sie spotkaja i ustalimy juz cos. Troche nie w pore to wyszlo ale co zrobic, jakos trzeba zyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona zaba
precyzja bym tego nie nazwala.raczej lenistwo i chec swietego spokoju.wiec godz.20 to u nas wyczekiwana pora bo synek spada spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
To i ja się melduję :) Termin 07.05. A u mnie synek, duży i ułożony pośladkowo, także cc. Wizytę mam 16.04 i wtedy zapadnie decyzja o dacie cc. Kurczę, nie mam jeszcze torby spakowanej, ale już prawie wszystko mam. Ja dużo przytyłam niestety :/ Zamówiłam dzisiaj laktator, bo byłam w 3 sklepach i nie było aventu i nie wiem czy te moje sieroty kupią dobry, jak będę w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowkowammm
Czesc ja mam termin na 19 maja, ale wg USG wyszło ostatnio na 10 maja, zobaczymy jak to bedzie :) lekki stres zawsze jest, ale i tak nas porod nie ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_będzie hanka
no mi ten brzuch tez cały czas twardnieje i chodze(jak juz wstaje np do łazienki ) jak połamana. cały czas twardy a czasem twardnieje i odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
Hehehe ano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×