Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] ulkiulki Na koncie kilka lat pracy w wieku 23 lat hahaha to ciekawe jak leniłaś się przez resztę swojego życia skoro do 50-tki dorobiłaś się tylko 20lat pracy.Nie no teraz to mnie rozbawiłaś na maksa. Ca sąd i pasierbicę obchodzą wasze zobowiązania kredytowe???Braliście to spłacajcie bo braliście je mając świadomość zobowiązań alimentacyjnych męża.Jakoś nie wierzę w to jej pobieranie kasy od mopsu z prostej przyczyny jeżeli pobiera zasiłek z rup i stypendium z uczelni oraz alimenty od tatusia nie łapie się na próg dochodowy mopsu więc wymyśl coś lepszego.Na twoje dzieci też nie chciałam płacić a ciągnełąś ile się dało więc nie pouczaj teraz kogokolwiek korzystającego z pomocy społecznej.Jak oddasz to co się tobie z racji dochodów obecnego faceta nie należało wtedy możesz powiedzieć że jesteś uczciwa bo dziś dla mnie jesteś kłamczucha i naciągaczka. I nie wypieraj się bo sama sobie wmawiasz że wszystko było w porządku i kity innym wciskasz.Wyganiasz z tematu tych co ci prawdę walą prosto z mostu.Byłaś leń i kłamczucha a to że dziś coś masz zawdzięczasz tylko swojemu obecnemu mężowi gdyby nie on to i tobie mops by płacił. ... a co ciebie obchodzą tak na prawdę moje lata pracy... i co obchodzi córkę mojego męża fakt ile ja mam dzieci, kobieto chora z nienawiści ziejąca jadem na mnie i na podobne do mnie osoby! dopóki pasierbica była małoletnią osobą to otrzymywała alimenty, bo jej się należały, ale jak już się stała pełnoletnią to niestety jej się nie należą i tutaj ani moja liczba dzieci, ani moja liczba lat pracy (bo ja napisałam 20 lat ciągłości samej pracy bez zaliczania przerw na wychowanie dzieci, ale widać ty masz problemy z matematyką i nie tylko z matematyką!) ... ponadto napisałam ci, że jesteś tutaj niemile widziana, ale ty też tego nie rozumiesz, tobie trzeba walnąć twoim znanym i zrozumiałym chamskim językiem, takim porządnym wulgaryzmem to wtedy zrozumiesz, ale ja nie będę zniżała się do twojego poziomu, bo już dość się zniżyłam tłumacząc, takim jak ty.... ... widać, że bardzo nie lubisz dzieci i dlatego masz tylko jedno dziecko, ale i tak o jedno za dużo... ponadto, jesteś kobietą tylko z nazwy ... a to co mam zawdzięczam sobie, bo wyobraź sobie, że gdyby nie ja to mój mąż nie miałby z kim dzieci robić i z kim ślubu brać - rozumiesz? Kobieto jak długo i ile razy, ja mam ci powtarzać, że ja nic nie brałam na moje dzieci z drugiego związku i nic nie biorę od państwa, więc nie mam co oddawać, brałam tylko parę groszy przez kilka lat na moje starsze dzieci, a to co wzięłam ojciec dzieci musiał oddać Państwu, bo od razu Państwo się nim zainteresowało, jak tylko przekroczył granicę... hehe poza tym widzę, że ciebie już chyba krew zalewa, bo nie masz nic innego przeciwko mnie tylko uczepiłaś się tego co było kupę lat temu ... beznadziejna ulkiulki chciała mnie dopieprzyć, ale nie udało się .... i nie uda się ani tobie ani córce mojego męża ani jej matce, bo ja mam czyste konto i nie jestem taka pazerna i zachłanna jak one, co nie mogą się od alimentów odczepić, bo przez tyle lat je biorą, że się przyzwyczaiły i uważają, że te alimenty są ich i do nich tylko należą ... otóż nie - te pieniądze należą do mojej rodziny... koniec i kropka. Te pieniądze trzeba będzie oddać, bo nie ma takiego prawa, żeby baba dzieciata, kochanka brała alimenty niczym emeryturę!!! Ja ci już nic o progach nie będę pisała, bo ona kłamie tak samo MOPS, RUP, uczelnię i inne instytucje nawet US, tak samo jak okłamywała i okłamuje ojca! I nie wyzywaj mnie od leni i od kłamczuch, bo wyobraź sobie, ja nadal ciężko w domu pracuję i nie życzę sobie... robię rzeczy, o których inne osoby nie mają pojęcia i pracy się nie boję, bo jestem do pracy od dziecka przyzwyczajona, bo mnie i moje rodzeństwo mama nie rozpieszczała ... i dzięki jej za to, że nie jestem jakąś histeryczką tylko silną kobietą!! Opiekujesz się swoją matką, więc powinnaś wiedzieć na czym to wszystko polega i nie jest lekko - sama kiedyś pisałaś, że opiekujesz się swoją mamą? tak czy nie? więc powinnaś zrozumieć, a nie przyczepiłaś się do mnie dla samego czepienia, powiem ci więcej, gdybyś znała szczegółowo sytuację córki mojego męża oraz samą córkę i jej matkę - to poniekąd znając ciebie nie zostawiłabyś na niej suchej nitki i alimentów nie dałabyś za nic w świecie! Bo to co ona robi i robiła dyskredytuje na wszelkie możliwe sposoby, ale nie chce mi się już o niej ciągle pisać, mam jej po prostu dosyć - proszę zrozum ulkiulki mam dosyć córki mojego męża, mam dość jej pasożytniczego trybu życia, mam dość jej pogardy, mam w ogóle jej dość i dość mam też jej matki, bo te problemy są z powodu ich roszczeniowej postawy i z pogardy do mnie, do moich dzieci, do samego ojca, do całej mojej rodziny, sąsiadów, znajomych którzy ją znają i chciałabym mieć to wszystko już poza sobą, a ona niech żyje w końcu na swój własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do p.Beaty.. A Ty chciałabyś mnie zwolnić z pracy?lub urlopować czy jak?że tak przepytujesz czy pracuję/czy chcę jeszcze pracować. Nie odeślę Cie jak to Ty masz w zwyczaju do czytania całego wątku,przypomnę jedynie,że Ci o tym już kiedyś pisałam. Otóż,pracuję(zarabiam nieżle jak na polskie warunki)a swoje nadwyżki systematycznie dzielę między swoje pełnoletnie/dorosłe dzieci.Np.wieloletnie projekty finansowe opłacam im/urlopy (zagraniczne więc dość drogie)/dokształcanie. ROBIĘ TO Z WŁASNEJ WOLI,Z CHĘCI POMOCY,W TEN SPOSÓB TEŻ DZIĘKUJE SWOIM RODZICOM,KTÓRZY PRZED LATY MI POMAGALI. Od lat bez alimentów,w międzyczasie zagran.studia podyplomowe,wciąż sie dokształcam,dobre relacje rodzinno-przyjacielskie,po kilkuletnim pobycie w por.onkologicznej,etc. I Ty(nie zejdę do Twojego poziomu choc mnie nieco korci,by Cie nazwać tak,jak czuję i myslę,ale..bede mieć nad Toba przewagę i kulturę do której Ci daleko i nie dam Ci sie sprowokować hehe)mówisz do mnie,ze nie piszesz tu o KOBIETACH,tylko o takich jak ja?! Daleko Ci do moich wartosci i pojecia matki/córki/partnerki/obywatela. Reprezentujesz nie mój poziom rozmowy więc nie mam ochoty z Tobą rozmawiać wiecej.Zreszta Ty nie uznajesz autorytetów/odmiennych opinii/nie znasz pojęcia dyskusji.TY TYLKO SWOJE WIDZISZ. Odpowiedziałam na Twoje pytanie i mam prośbę,abyś już mi nie odpisywała. Ale..czy przy Tobie to jest możliwe?..nie odszczeknąć?nie zbluzgać?nie zmyślać?nie pokrzykiwac Twoimi wieloma wykrzyknikami?jakbyś była ponad nami/innymi ludzmi?.. ... tak się tylko pytałam, bo bardzo interesuje mnie ta z Grudziądzkiej, która nie szanuje pracy i może ją stracić... przez swoją własną głupotę i na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Tylko ja tą opiekę nad matką łączę z pracą sześć dni w tygodniu na przemian z moim synem. A twoje dorosłe dzieci babcią się nie zajmują, mąż też nie ,młodsze dzieci nie pomagają jednym słowem wcale za dobrze nie wychowałaś dzieci jeśli bez pomocy cię zostawiły. A co do posiadania dzieci to wiesz mam rozum wiedziałam jak zostałam sama że muszę bez pomocy mamusi sobie poradzić bo mi mamusia domu nie dała więc mam tylko jedno bo na tyle było mnie stać. Ciebie widocznie stać na czwórkę to nie jęcz tylko do pracy. Jednym słowem ty miałaś prawo do przerwy w pracy na dzieci twoja pasierbica ma zostawić w domu malutkie dziecko i zarobić. I znów twoja obłuda. Kobieto jeszcze raz ci mówię można przy odrobinie chęci tobie udowodnić nienależnie pobrane zasiłki do 10 lat. Możesz to w odwecie dostać poczytaj sobie chodząca inteligencjo o zasiłkach. I nir praw o czystym sumieniu bo dobrze wiesz co stało by się z zasiłkiem gdybyś podała że zyjesz w konkubinacie. Nie podałaś bo byś go nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie jej luz
Nie ty bedziesz decydowala kto bedzie pisalal .Niepodoba sie ? Załoz bloga z kluczykiem .Kluczyk daj dwom ?trzem ? osobom i pelny luz bedziesz miala .Beda pisac co bedziesz chciala a te trzy osoby beda ci pisac co tylko chcesz uslyszec .I nie pieprz ze nie wiedzialas, ze ty nowka na forach . (Na roznych juz bylas ,dobrych pare lat temu .)Bo uwlaszczasz inteligencji kobiet w twoim wieku . I przestan obrazac ludzi ,ktorzy maja tylko odmienne zdanie .Nie tedy droga .Gdyby nie to ,ze znalazlo sie tutaj i twoje nazwisko i data urodzenia i nawet zdjecie ,pomyslaLABYM ,ZE JESTES PROJEKTEM kafe .Niestety nie .Takie dwulicowe osoby zyja posrod Nas .Przykre ale prawdziwe .( i nie przypadkowo pisze ty z malej litery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalas, że
twój obecny mąż miał do wyboru oprocz ciebie trzy inne kobiety a teraz piszesz ze gdyby nie ty to nie miałby z kim miec dzieci :-) jeden wpis przeczy mocno drugiemu.Opieką nad matką możesz się podzielic z rodzenstwem,dorosłymi twoimi dziećmi.Czy twoje rodzenstwo nie moze się złożyć, dac po kilkaset złoty na opiekunkę dla chorej matki?nie musisz sama się nią zajmować 24h na dobe jesli masz rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czasu do czasu..
ale te rodzeństwo ma prawo odmówic pomocy, wszak dom jest dany beatce za opiekę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulkiulki Tylko ja tą opiekę nad matką łączę z pracą sześć dni w tygodniu na przemian z moim synem. A twoje dorosłe dzieci babcią się nie zajmują, mąż też nie ,młodsze dzieci nie pomagają jednym słowem wcale za dobrze nie wychowałaś dzieci jeśli bez pomocy cię zostawiły. A co do posiadania dzieci to wiesz mam rozum wiedziałam jak zostałam sama że muszę bez pomocy mamusi sobie poradzić bo mi mamusia domu nie dała więc mam tylko jedno bo na tyle było mnie stać. Ciebie widocznie stać na czwórkę to nie jęcz tylko do pracy. Jednym słowem ty miałaś prawo do przerwy w pracy na dzieci twoja pasierbica ma zostawić w domu malutkie dziecko i zarobić. I znów twoja obłuda. Kobieto jeszcze raz ci mówię można przy odrobinie chęci tobie udowodnić nienależnie pobrane zasiłki do 10 lat. Możesz to w odwecie dostać poczytaj sobie chodząca inteligencjo o zasiłkach. I nir praw o czystym sumieniu bo dobrze wiesz co stało by się z zasiłkiem gdybyś podała że zyjesz w konkubinacie. Nie podałaś bo byś go nie dostała. ... obłudną to ty jesteś, gdyż zapewne twoja matka nie jest tak chora, że możesz jeszcze pracować... bo moja mama jest tak chora, że muszą przy niej zrobić wszystko - dlatego potrzebuję pomocy mojego męża, moich dzieci, mojego najstarszego syna i nigdy tej pomocy mi nie odmówiły - więc twoje domysły, że źle wychowałam swoje dzieci jest nie trafione!! Ponadto, na czwórkę dzieci było mnie stać, bo od wielu, wielu lat płacimy alimenty na córkę mojego męża i zawsze dawaliśmy sobie radę, ale od czasu jak nam stopa życiowa się obniżyła bo nikt nie przewidział mojej ciężkiej i poważnej choroby, o której ty nie masz zielonego pojęcia i wiele wiele innych pań, a przecież też jesteście kobietami i nie macie zagwarantowane, że na raka piersi nie zachorujecie, albo w ogóle na raka. Chcesz nadal mi coś udowadniać proszę cię bardzo, niech pasierbica udowadnia co chce do współudziału z tobą. Różnica tylko jest taka, że ja nie pobieram żadnych zasiłków a te które pobierałam to były na moje dzieci do 21 roku życia na syna a na córkę do 19 roku życia... więc masz już jakoby dane. I nie jest moją winą, że twoja mama ci nic nie dała, tylko ciekawe gdzie teraz mieszka twoja mama ? - na bezludnej wyspie ? - czy w swoim mieszkaniu a ty razem z nią w jej mieszkaniu ? Hipokrytką to nazywaj siebie, bo zapewne gdybym ciebie dokładnie znała - znalazłabym niejedno za twoimi uszami!! Świętych ludzi nie ma moja droga - wśród nas! Święta to była Matka Teresa z Kalkuty, a ty do grona jej wielbicielek nie należysz! Czytałam o zasiłkach hehe i dowiedziałam się, że na max 3 lata wstecz, to nawet na cokolwiek się nie łapię!! A pasierbica łapie się hehe... bo ciągnie tyle ile się da i skąd się da, a ponadto od ojca... i dodatkowo pracuje u swojego kochasia na czarno na co mam też dowody i lepiej dla niego, jak ją po prostu zatrudni, bo mogą dobrać mu się do d... jak ty to mówisz!! Jak uczciwie to do końca i ze wszystkimi!! Dostałam zasiłki na moje dzieci, bo przede wszystkim podaje się średnią na osobę w rodzinie i łapałam się i dostałam na starsze dzieci. Ale ty chyba jesteś z MOPS-u albo z ZUS-u i o takiej ważnej kwestii nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie jej luz Nie ty bedziesz decydowala kto bedzie pisalal .Niepodoba sie ? Załoz bloga z kluczykiem .Kluczyk daj dwom ?trzem ? osobom i pelny luz bedziesz miala .Beda pisac co bedziesz chciala a te trzy osoby beda ci pisac co tylko chcesz uslyszec .I nie pieprz ze nie wiedzialas, ze ty nowka na forach . (Na roznych juz bylas ,dobrych pare lat temu .)Bo uwlaszczasz inteligencji kobiet w twoim wieku . I przestan obrazac ludzi ,ktorzy maja tylko odmienne zdanie .Nie tedy droga .Gdyby nie to ,ze znalazlo sie tutaj i twoje nazwisko i data urodzenia i nawet zdjecie ,pomyslaLABYM ,ZE JESTES PROJEKTEM kafe .Niestety nie .Takie dwulicowe osoby zyja posrod Nas .Przykre ale prawdziwe .( i nie przypadkowo pisze ty z malej litery . ... widzisz ja nie mam ochoty a nawet czasu zajmować się bzdurami na necie.... zajmuję się tylko tym czym chcę albo zaistniała taka potrzeba, natomiast widzę jaka ty jesteś oblatana na necie bo co rusz udzielasz mi wskazówek - kobieto ja mam ukończone 50 lat i nie życzę sobie, od takiej osoby jak ty sugerowania mi czegokolwiek. Hehe zauważyłam że nie przypadkowo piszesz "ty" z małej litery, ja też nie przypadkowo "ty" piszę z małej litery, a wiesz dlaczego, bo nie bratam się z takimi jak ty i takie jak ty nie są dla mnie żadnym autorytetem! Więc jak czujesz potrzebę pisania to pisz... i być może pisząc PROJEKT, masz samą siebie na myśli, bo ja jestem żywym człowiekiem, kobietą, matką, żoną, córką, ciocią, przyjaciółką, sąsiadką, znajomą dla innych i twoje zdanie mnie nie interesuje... ja już otrzymałam wiele odpowiedzi na temat powyżej i analizując wypośrodkowałam, to co jest dla mnie i mojej rodziny ważne i jestem przekonana, że mam rację czy to ci się podoba czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalas, że twój obecny mąż miał do wyboru oprocz ciebie trzy inne kobiety a teraz piszesz ze gdyby nie ty to nie miałby z kim miec dzieci jeden wpis przeczy mocno drugiemu.Opieką nad matką możesz się podzielic z rodzenstwem,dorosłymi twoimi dziećmi.Czy twoje rodzenstwo nie moze się złożyć, dac po kilkaset złoty na opiekunkę dla chorej matki?nie musisz sama się nią zajmować 24h na dobe jesli masz rodzenstwo ... hej czy ty czytasz to co piszesz? gdyż to co napisałaś to jakiej wypociny typu ble ble ble - klepanie dla samego klepania, mój mąż miał wybór i wybrał mnie i to mówi samo za siebie nie uważasz? a wybierając mnie ma ze mną dwoje dzieci, kiedyś wybrał matkę córki mojego męża, chociaż słyszałam od niego, że nie on ją wybrał tylko ona jego. I czytaj ze zrozumieniem, ja pisałam już o opiece nad moją matką... problem tylko z tym, że moja mama nie chce obcej baby, aby się nią opiekowała, a ja nie chcę obcej baby, żeby moją mamę dotykała! rozumiesz! chcę i moją powinnością jest zająć się moją matką, tak jak to ona opiekowała się mną, kiedy to ja byłam bezradna!! nawet gdybym miała dobrze płatną pracę to porzuciłabym ją na rzecz matki - ale ty tego nie zrozumiesz! bo ty to z tych co nie tylko własne dzieci podrzucają innym ale być może rodziców oddaliby do domu starców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu.. ale te rodzeństwo ma prawo odmówic pomocy, wszak dom jest dany beatce za opiekę ... hehe widzisz, moje rodzeństwo nie jest takim materialnym i zmaterializowanym projektem jak ty, żeby odmówiło pomocy, to jest ich matka tak samo jak moja i nie ma tutaj nic do rzeczy czy dom został dany mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
to wspaniale rodzenstwo nie pomaga ci w opiece nad chorą matką ? tez myślę że nie pomagają bo to beata wzięla dom.co dostało twoje rodzeństwo, ty dom a oni co?chyba sobie żartujesz z tą obcą babą.Matki zostawiają niemowlęta z opiekunkami w żłobku/ w domu bo idą do pracy po macierzynskim a ty ciąąąąągle znajdujesz wymowki zeby nie isc do pracy.Twoja matka moze zyc jeszcze i 30lat i co zawsze sie nia bedziesz opiekowala?wiekszosc ludzi po 50 ma juz chorych,starych rodzicow i gdyby tak kazdy myslal jak ty to 80%pięćdziesieciolatkow byloby w domu i narzekalo na brak kasy.sama siebie rozgrzeszasz ze wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
To ty nie masz pojęcia jak niektórzy są chorzy moja mama jest po operacji nowotworu złośliwego,kobieta po 48 latach pracy więc może twój mózg przyjmie że pełnosprawna nie jest.Leczy się psychiatrycznie na stałe na silnych psychotropowych lekach po których nie zawsze wiadomo jak się zachowa coś jeszcze.Po to mam syna który z nami mieszka żeby został żeby zrobił,po to moja matka ma spore grono znajomych którzy jak trzeba przyjdą posiedzą.I nie jest mi wstyd że to są obcy ludzie na zasadzie co oni sobie pomyślą bo dobrze wiedzą że pracy nie chcę zrezygnować bo to moja przyszłość. I nas jest w domu tylko dwoje u ciebie te dorosłe dzieci też mogą pomóc. Natomiast ty wychodzisz z założenia że jak coś jest nie tak jak chcesz to po trupach do celu i nieważne ile przy tym zniszczysz.Bo w tym układzie możesz zniszczyć swoją rodzinę min finansowo jak przyjdzie ci zapłacić za rozprawy i adwokata.W życiu pogodzić można wszystko ludzie parają się choćby pracą w internecie i wtedy pracują w domu,składają kartony,i inne rzeczy.Możliwości wiele ty natomiast chęci nie masz bo twoje ego by ucierpiało żona pana wojskowego po pięciu fakultetach najbardziej oczytana osoba na tym globie.A tak nawiasem znowu skłamałaś bo na początku napisałaś że pobierałaś na dzieci do 21 lat,co nie zmienia w żaden sposób sytuacji że pobierałaś kasę nawet już wtedy gdy na świecie były młodsze dzieci. A gdzie dochodziki konkubenta????To że twoje dzieci się nie uczyły choć syn do 21 lat to raczej do średniej szkoły nie chodził nie jest dowodem że inne uczyć się nie będą bo ty tak chcesz.Już ci powiedziałam dla mnie nie ma lepszego i gorszego kłamstwa,każde jest takie samo tylko kaliber inny.Ty jak nikt inny powinnaś zrozumieć jak się kłamie w urzędach by coś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu
Ulkiulki popierasz pasierbice ze oklamala urzędy czy nie? a i darujcie sobie już te wywody o chorych matkach bo miłości do rodziców to nie trzeba udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Przede wszystkim nie wierzę beacie bo zaprzecza sama sobie próg dochodowy do mopsu tj 351zł bodajże czyli praktycznie niemożliwe jest by cokolwiek dostała,nie słyszałam też o uczelni która płaci samotnej matce bodajże 1000zł stypendium,ani też o tym że rup pracy płaci w nieskończoność.A urzędu nie oszukała była po prostu zatrudniona rozwiązała umowę i tyle.Po prostu ślepo jej nie wierzę jak co niektórzy.Bo to się po prostu nawet w wykonaniu beaty kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie trzeba
zanieść aktualne zaświadczenie o dochodach z US więc nie można nikogo okłamać i wyłudzić zasiłki. Przy dzisiejszych systemach informatycznych, bazach danych kłamstwo nie wchodzi w grę. Na żadnej uczelni w polsce nie ma takich zasiłków socjalnych w kwocie 1000 zł miesięcznie. Więc 3/4 z tego co pisze o dochodach pasierbicy jest nieprawdą. Nikt NIGDZIE NIE DAJE pieniędzy na ładne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w końcu
Ale ja nie pytałam o beatę Ulkiulki tylko o pasierbice. Przeczytaj moje pytanie i odpowiedz, no i może uzasadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak pasierbica oklamała
urzędy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wypowiedz powyżej
to w końcu Ulkiulki popierasz pasierbice ze oklamala urzędy czy nie? a i darujcie sobie już te wywody o chorych matkach bo miłości do rodziców to nie trzeba udowadniać. a w którym momencie pasierbica okłamała urzedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
To musisz wpierw odpowiedzieć na pytanie czy oszukała??? Bo o tych oszustwach pisze beata,jak jest naprawdę chyba nie wiesz??? Tu nie pasierbica pisze o tym że coś dostaje tylko beata chwali co to urzędy tej pasierbicy dają a ja w to rozdawnictwo za grosz nie wierzę. I nikt nie pochwala żadnego z kłamstw tyle że dokładnie żadnego czyli beaty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak pasierbica oklamała
jeszcze beata coś wiecej popisze i bedzie pelne 100 stron bicia piany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] to czemu to wspaniale rodzenstwo nie pomaga ci w opiece nad chorą matką ? tez myślę że nie pomagają bo to beata wzięla dom.co dostało twoje rodzeństwo, ty dom a oni co?chyba sobie żartujesz z tą obcą babą.Matki zostawiają niemowlęta z opiekunkami w żłobku/ w domu bo idą do pracy po macierzynskim a ty ciąąąąągle znajdujesz wymowki zeby nie isc do pracy.Twoja matka moze zyc jeszcze i 30lat i co zawsze sie nia bedziesz opiekowala?wiekszosc ludzi po 50 ma juz chorych,starych rodzicow i gdyby tak kazdy myslal jak ty to 80%pięćdziesieciolatkow byloby w domu i narzekalo na brak kasy.sama siebie rozgrzeszasz ze wszystkiego ... czy ty czytasz? wpis powyżej jest odpowiedzią na twoje pytanie - ponadto wielokrotnie ta kwestia była opisywana, która nijak się ma do alimentów na córkę mojego męża !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu to wspaniale rodzenstwo nie pomaga ci w opiece nad chorą matką ? tez myślę że nie pomagają bo to beata wzięla dom.co dostało twoje rodzeństwo, ty dom a oni co?chyba sobie żartujesz z tą obcą babą.Matki zostawiają niemowlęta z opiekunkami w żłobku/ w domu bo idą do pracy po macierzynskim a ty ciąąąąągle znajdujesz wymowki zeby nie isc do pracy.Twoja matka moze zyc jeszcze i 30lat i co zawsze sie nia bedziesz opiekowala?wiekszosc ludzi po 50 ma juz chorych,starych rodzicow i gdyby tak kazdy myslal jak ty to 80%pięćdziesieciolatkow byloby w domu i narzekalo na brak kasy.sama siebie rozgrzeszasz ze wszystkiego ... ja nie żartuję, matki które zostawiają dziecko z nianią lub żłobku to nie jest matka w pełni tego słowa znaczeniu to pseudo matka. Matka wychowuje swoje dziecko i poświęca dla dziecka karierę i materializm, bo to ojciec jest od tego aby w tym bardzo ważnym okresie od narodzin do co najmniej 3 lat zapewnić maleństwu opiekę... to są tak zwane mamusie, które jako kobieta zrealizowały się ale obowiązek wychowania dziecka przekładają na inne osoby... czy widziałaś u zwierząt takie zachowania? chyba nie? a jesteśmy ponad zwierzętami - homo sapiens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki To ty nie masz pojęcia jak niektórzy są chorzy moja mama jest po operacji nowotworu złośliwego,kobieta po 48 latach pracy więc może twój mózg przyjmie że pełnosprawna nie jest.Leczy się psychiatrycznie na stałe na silnych psychotropowych lekach po których nie zawsze wiadomo jak się zachowa coś jeszcze.Po to mam syna który z nami mieszka żeby został żeby zrobił,po to moja matka ma spore grono znajomych którzy jak trzeba przyjdą posiedzą.I nie jest mi wstyd że to są obcy ludzie na zasadzie co oni sobie pomyślą bo dobrze wiedzą że pracy nie chcę zrezygnować bo to moja przyszłość. I nas jest w domu tylko dwoje u ciebie te dorosłe dzieci też mogą pomóc. Natomiast ty wychodzisz z założenia że jak coś jest nie tak jak chcesz to po trupach do celu i nieważne ile przy tym zniszczysz.Bo w tym układzie możesz zniszczyć swoją rodzinę min finansowo jak przyjdzie ci zapłacić za rozprawy i adwokata.W życiu pogodzić można wszystko ludzie parają się choćby pracą w internecie i wtedy pracują w domu,składają kartony,i inne rzeczy.Możliwości wiele ty natomiast chęci nie masz bo twoje ego by ucierpiało żona pana wojskowego po pięciu fakultetach najbardziej oczytana osoba na tym globie.A tak nawiasem znowu skłamałaś bo na początku napisałaś że pobierałaś na dzieci do 21 lat,co nie zmienia w żaden sposób sytuacji że pobierałaś kasę nawet już wtedy gdy na świecie były młodsze dzieci. A gdzie dochodziki konkubenta????To że twoje dzieci się nie uczyły choć syn do 21 lat to raczej do średniej szkoły nie chodził nie jest dowodem że inne uczyć się nie będą bo ty tak chcesz.Już ci powiedziałam dla mnie nie ma lepszego i gorszego kłamstwa,każde jest takie samo tylko kaliber inny.Ty jak nikt inny powinnaś zrozumieć jak się kłamie w urzędach by coś dostać. ... a moja mama jest niepełnosprawna w pełni tego słowa znaczeniu, jest po trzech udarach mózgu, ze znacznym niedowładem prawostronnym, nie chodziła, nie mówiła,, nie jadła, robiła pod siebie ... ale dzięki mojej pracy z nią na dzień dzisiejszy chodzi - przy chodziku, je lewą ręką ale samodzielnie, prowadzę ją do toalety... dodatkowo jest co drugi dzień dializowana, z cukrzycą, chorym sercem ... więc wybacz, ale twoje stwierdzenia są dla mnie niedorzeczne, bo moja mama potrzebuje opieki 24 na dobę, w dni kiedy jest 6 h na dializie mam trochę wytchnienia ... więc nie uświadamiaj mnie, bo ja doskonale wiem, jak jest z chorym człowiekiem, sama będąc po chemii opiekowałam się bo sama sobie np. nie weźmie insuliny, lekarze kilka lat temu dawali jej kilka tygodni - do kilku miesięcy życia, a ona żyje 4 rok dzięki mnie, mojej modlitwie, mojej opiece i mojej miłości! I wcale nie uważam, że to są jakieś zasługi dla mnie, tak po prostu się robi - nie ma innej opcji! Nie należę do ludzi, którzy swoje obowiązki zwalają na innych niejednokrotnie za grosze wykorzystując te osoby! Znam i takich! Ale nie o tym temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Weź to powiedz że są pseudo matkami tym które domu od mamusi nie dostały i muszą wspólnie z mężami spłacać kredyty by mieć dach nad głową. Ty masz podejście do życia rodem z komuny. Tylko w sprawie alimentów nie masz już takiego,i w sprawie dziecka które ma twoja pasierbica ona też nie musi być z dzieckiem do 3lat. Jak ci z kieszeni nie ubywa mogą siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ta pewność
Mój wychowawczy po macierzyńskim wynosił 6 miesięcy, następnie niania, dziadkowie. 3 lata wychowawczego i w tym czasie co takiego kobieta zrobi w domu, zapuści tłuste włosy, ubierze dres, co takiego nauczy dziecko czego by nie można nauczyć popołudniami? Nauczy angielskiego, gry na skrzypcach, czytania? Nie. Dlatego osiągnęłaś sama niewiele w życiu i walczysz z pasierbicą. Najpierw dlugoletni wychowawczy, teraz opieka nad matką i czas mija... Wolę być matką, która zapewni dziecku porządny start od chwili narodzin niż matką, która się chwali, że siedzi z dzieckiem w brudnej piaskownicy i płacze, że nie ma na nowe spodenki i kupuje stare szmaty. Wbrew pozorom niczego się nie traci tak jak Ty to uważasz. Materializm beata to jest w każdym Twoim wpisie. Tylko pieniądze, pieniądze i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakByk
beata04 -> masz tyle problemów i jeszcze chce ci się pierdolić? Za grosz logiki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki To że twoje dzieci się nie uczyły choć syn do 21 lat to raczej do średniej szkoły nie chodził nie jest dowodem że inne uczyć się nie będą bo ty tak chcesz.Już ci powiedziałam dla mnie nie ma lepszego i gorszego kłamstwa,każde jest takie samo tylko kaliber inny.Ty jak nikt inny powinnaś zrozumieć jak się kłamie w urzędach by coś dostać. ... ulkiulki a to jakiś nowy film znów kręcisz? moje dzieci się nie uczyły hahah do szkoły średniej nie chodziły dobre sobie!!! ja coś takiego napisałam o swoich dzieciach, to że ktoś jest niedouczony to chyba tylko ty, bo czytasz i czytasz od kwietnia i wałkujesz ze mną jedno i to samo, ale nie rozumiesz kompletnie nic z tego co piszę, nie będę się 100 razy powtarzać i czegokolwiek ci udowadniać!! bo wiem dokąd zmierzasz, hehe, według ciebie to tylko córka mojego męża średnią szkołę skończyła, bo taka zdolna, ze oceny na indeksie dostawała z dużym wyprzedzeniem ... na pojutrze miała egzamin a ocenę dostała przedwczoraj hehe duuuuużżżżżżżżżżeeeeeeeeeeeee wykształcenie - i nie dziwię się że jakoś zaliczała te egzaminy na piękne zapewne oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w końcu Ulkiulki popierasz pasierbice ze oklamala urzędy czy nie? a i darujcie sobie już te wywody o chorych matkach bo miłości do rodziców to nie trzeba udowadniać. ... jej nie chodzi o udowadnianie rzeczywistości... jej chodzi o prowokację i dyskredytowanie nie tylko mojej osoby, ale całej mojej rodziny, bo nie może znieść myśli, że Beata nie pracuje, ma 4 dzieci, chorą matkę i sama jest chora, a ma coś czego ona nigdy w życiu mieć nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulkiulki Przede wszystkim nie wierzę beacie bo zaprzecza sama sobie próg dochodowy do mopsu tj 351zł bodajże czyli praktycznie niemożliwe jest by cokolwiek dostała,nie słyszałam też o uczelni która płaci samotnej matce bodajże 1000zł stypendium,ani też o tym że rup pracy płaci w nieskończoność.A urzędu nie oszukała była po prostu zatrudniona rozwiązała umowę i tyle.Po prostu ślepo jej nie wierzę jak co niektórzy.Bo to się po prostu nawet w wykonaniu beaty kupy nie trzyma. ... hehe ulkiulki - wielokrotnie ci napisałam, ty nie musisz mi wierzyć, ale gotowa jestem przesłać ci mailem zaświadczenie o jej stypendium ! Kupy się nie trzyma twoja sugestia czegokolwiek sama nie wiesz tak na prawdę czego masz się czepić, bo przyczepić się do mnie de facto nie można i to jest fakt oczywisty, słuszny i niezależny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie trzeba zanieść aktualne zaświadczenie o dochodach z US więc nie można nikogo okłamać i wyłudzić zasiłki. Przy dzisiejszych systemach informatycznych, bazach danych kłamstwo nie wchodzi w grę. Na żadnej uczelni w polsce nie ma takich zasiłków socjalnych w kwocie 1000 zł miesięcznie. Więc 3/4 z tego co pisze o dochodach pasierbicy jest nieprawdą. Nikt NIGDZIE NIE DAJE pieniędzy na ładne oczy. ... no to jesteście za przysłowiowymi murzynami ... przyznam, że mnie też nie chciało się wierzyć, ale mam papier czarno na białym a uczelnia to AHE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×